Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 533
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 353
И аз ги харесвам плодовите салати, ама много бързо свършват.
Иначе най-любими са ми ексфолиантите, които оставят мазен филм и после няма нужда от лосион за тяло. Нещо все не успявам да нацеля такива напоследък.

# 676
  • Мнения: 413
Моля ви да ми препоръчате нещо за бременното ми коремче, против стрии. Благодаря ви 🍀

# 677
  • Мнения: 1 991
Аз останах много доволна от крема на Матернеа и олиото на Babylove.
И двата продукта попиват бързо, нямат силна миризма, а приятна, и с тях не съм имала сърбежи и дискомфорт.

# 678
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Wooden Spoon имат хубави продукти за бременни.

# 679
  • Мнения: 18 562
Моля ви да ми препоръчате нещо за бременното ми коремче, против стрии. Благодаря ви 🍀

Масло от шии и какаово масло на Кройтерхов, също на Кокона и Майка лосион за тяло, бебшко олои на Джонсъм. Много бях доволна и от трите неща.

# 680
  • Мнения: 15 356
За бременни кореми Матернеа с две ръце .И олиото и млякото ползвах ,на Палмърс лосиона трудно ми попиваше и не ми хареса,оставя мазен филм.А Матернеа просто хидратира видимо .След като родиш пак се мажи,поне месец.При прибиране също стават стрии.Дано имаш мотивация и време де 😁
Мажех от гърдите до под дупето два пъти дневно .
Скрабовете ги харесвам,обаче синият най -много.Има черен пипер в него.

# 681
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Моля ви да ми препоръчате нещо за бременното ми коремче, против стрии. Благодаря ви 🍀

На мен любимо ми беше HiPP Mama sanft Масажно олио против стрии.

# 682
  • Мнения: 413
Много ви благодаря за отговорите. Бях се хвърлила на palmers, защото за тях бях прочела. Но сега благодарение на вас, ще си взема на значително по- добра цена, количество и качество. Спрях се на Матернеа, после ще пробвам и другите. Пожелавам прекрасен ден на всички. Благодаря. 🍀🍀🍀🍀🍀🍀

# 683
  • Мнения: 4 350
Преди 2 дни видях реклама на нови шампоани и маски на Wash and Go. Имате ли отзиви? От 15 год не съм ползвала нищо тяхно.

Скрит текст:

Още нови продукти

Скрит текст:
За новите не знам. Но използвам два вида от класиките им за тънка и мазна коса и нямат грешка. От тийн ги използвам, редувайки с други, и мога да кажа, че са все още с положителен ефект. 😃

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте,момичета:smile:
Моля ,предложете ми овлажняваща маска за коса без силикони и восъци...от кои сте доволни?

# 685
  • Мнения: 7 061
Аз бях с Палмърс много съм доволна

# 686
  • Мнения: 2 593
Моля ви да ми препоръчате нещо за бременното ми коремче, против стрии. Благодаря ви 🍀
Това мажа в момента, но си е мазничко. За щастие не оставя петна по дрехите.

# 687
  • София
  • Мнения: 2 163
И аз ги харесвам плодовите салати, ама много бързо свършват.
Иначе най-любими са ми ексфолиантите, които оставят мазен филм и после няма нужда от лосион за тяло. Нещо все не успявам да нацеля такива напоследък.

Понеже и аз предпочитам точно такъв тип скраб, мога да препоръчам на Linea Bio. Оставят мазен филм по кожата и няма нужда от лосион след това. От години ги ползвам:

# 688
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Видях ,че има няколко вида от този скраб,само аромата ли им е различен?

# 689
  • София
  • Мнения: 2 163
Ползвала съм тези които са с Babassu Oil. 

Общи условия

Активация на акаунт