Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 533
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 757
Има ли такова нещо като бюджетен околоочен антиейдж крем? Да кажем до 30-40 лв. Гледам разни марки - ЕЛ, Кларанс, Шисейдо, но 100+ лева за крем ми е твърде много.

# 706
  • Мнения: 1 349
Преди него дълго време ползвах едно страхотно на Сефора.
...Чух добри отзиви за олиото на Nuxe.
И аз страдам още по олиото на Сефора, беше на супер цена и много хубаво.
Имам Nuxe, хубаво е. Не остава мазен филм при изплакване, става млечно при допир с вода.
Добре сваля грима, но с някои спирали не се справя перфектно. Не го считам за фатално, защото с измивщия гел се отстраняват остатъците без проблем.

# 707
  • Мнения: 2 621
Има ли такова нещо като бюджетен околоочен антиейдж крем? Да кажем до 30-40 лв. Гледам разни марки - ЕЛ, Кларанс, Шисейдо, но 100+ лева за крем ми е твърде много.

Клиник all about eyes rich иэлиэа около 22-25 евро, аэ эа толкова си го купувам. ЕЛ също има околоочен гел от серията Daywear, който е около 20на евро. Естествено, ако паэарувате в интернет.

Иначе Лореал имат един крем от черната серия с чай. Не помня точно как се каэва, ако го видя, ще го раэпоэная. Той не беше лош според мен, беше 12-14 евро. Най-добрите околоочни, които съм полэвала, са наистина около 35-40 до макс 50 евро, но над таэи цена вече не виждам раэлика. С отстъпките и скъпите околоочни ми иэлиэат средно 40 евро. Тоест не е 100+ диапаэонът.

Последна редакция: вт, 16 ное 2021, 16:42 от snowwhite12

# 708
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Има ли такова нещо като бюджетен околоочен антиейдж крем? Да кажем до 30-40 лв. Гледам разни марки - ЕЛ, Кларанс, Шисейдо, но 100+ лева за крем ми е твърде много.

От 2-3 години ползвам като нощна грижа това https://german-drugstore.com/product/skin-care/face/eye-cream/ba … g-eye-cream-15ml/ , през деня крем на Орифлейм от кралската кадифена колекция. Не знам дали е от тях,дали е ген или това ,че от 20-25 годишна ползвам крем за тази зона,но смея да твърдя ,че за свойте 43 год околоочния ми контур изглежда мноого добре .

# 709
  • Мнения: 3 736
Не съм го ползвала досега, но съставът е почти чудесен, с пептиди, кофеин, масла, пантенол, алантоин. Ако ги нямаше парабените, с удоволствие бих го пробвала.
https://www.kosmetik4less.de/en/eveline-cosmetics-laser-therapy- … ft-eye-cream.html

# 710
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 757
Snowwhite, сега този крем на Клиник е 49 лв в Нотино.
Лия, показаният крем на Балея ползвах лятото.
Дидичка тъкмо този крем скоро загледах в един сайт, за да си допълня поръчката.

# 711
  • София
  • Мнения: 6 353
Ето този околоочен на Балеа е чудесен, ако харесвате по-плътни кремове.

# 712
  • Мнения: 2 593
Ето този околоочен на Балеа е чудесен, ако харесвате по-плътни кремове.

Преди 2-3 години го бях купила, това май беше за 70+. Няма разнасяне, няма попиване. По-тежък околоочен никога не съм пробвала.

# 713
  • Мнения: 511
Има ли такова нещо като бюджетен околоочен антиейдж крем? Да кажем до 30-40 лв. Гледам разни марки - ЕЛ, Кларанс, Шисейдо, но 100+ лева за крем ми е твърде много.

https://www.cosmeticsbulgaria.com/product/krem-za-ochi-perfect-s … erm-professional/

# 714
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте. Моля за препоръка за двуфазен дегримиращ продукт.

# 715
  • София
  • Мнения: 22 852
Здравейте. Моля за препоръка за двуфазен дегримиращ продукт.

В ДМ на Balea има много добър. И цената е прилична.

# 716
  • София
  • Мнения: 1 248
Ето този околоочен на Балеа е чудесен, ако харесвате по-плътни кремове.

Преди 2-3 години го бях купила, това май беше за 70+. Няма разнасяне, няма попиване. По-тежък околоочен никога не съм пробвала.
А кожата на моите 46-годишни очи я оставя приятно влажна. Много го обичам!

# 717
  • София
  • Мнения: 6 353
На моя 30- годишен сух контур също се отразява чудесно. Ако кожата не е суха трудно ще го попие - да, аз затова казах, че е за почитателите на плътни кремове. Но  консистенцията е като масло, не като крем "здраве" така че проблема с разнасянето не знам откъде е.

# 718
  • Мнения: 2 593
Здравейте. Моля за препоръка за двуфазен дегримиращ продукт.
Най-добрият двуфазен продукт за мен е жълтата  мицеларна вода на Гарниер. Изпробвала съм почти всички двуфазни дегриматори от дрогериите и само с тази водя свалям най-много грим. Разликата при мен е  очевидна.

# 719
  • Мнения: 3 325
И синята сваля много, дори и водоустойчива спирала.
Абе всички мицеларни води на Гарниер имат от мен отличен 6. Постоянно гледам в ютуб някое видео на тези специалисти дето ги отричат все и в момента в който спра да ползвам тази с розовата капачка веднага се отразява зле на лицето ми. Просто почистват много добре без да изсушава. За това спрях да слушам такива съвети и си ползвам това, което работи добре за мен.
Преди си спомням това дето повтаряха все да не ползваме сапун на тялото си, само измивни гелове и т.н. Ами кожата ми беше ужасна, безкрайно суха, чак болезнено. Като започнах пак да ползвам сапун и се оправи веднага. Сега съм влюбена в тези течни натурални сапуни, направо е удоволствие да влизам под душа.

Общи условия

Активация на акаунт