Кое е най-странното име на дете което сте чували? 2

  • 21 412
  • 320
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 985
Отдавна не съм чела тук и темата набъбнала до 11 стр. Вижте какво намерих в нета, съвсем в контекста на темата:
http://mediapool.bg/site/joro/1.jpg

То това вече не знам за кой път ще го сложите! Има да си го препрочитаме тоя списък , от такива дето не четат а им се пише.

Цъ, не позна, бейби. Не ми се пишеше особено. Ама като получих този адрес на кю-то, та се присетих за тази тема в бг.мама-та. А че не съм  чела- не съм. Неам нерви, ако ме разбираш))))
Хайде, останете си със здраве! bowuu

# 211
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 226
Трънка
Друмка
Лимонка
Христос
Фиданка
Паунка

# 212
  • Мнения: 803
Диамант Laughing
Вчера в "Господари на ефира" имаше такъв екземпляр, Мавриков му взимаше интервю.

# 213
  • Мнения: 48 298
жичка сланинкова-изпълнителка на странджански народни песни,чухме  я по радиото

# 214
  • Мнения: 595
жичка сланинкова-изпълнителка на странджански народни песни,чухме  я по радиото

Тя е Жечка

# 215
  • Мнения: 2 386
В Плевен е имало такъв случай в паспртното бюро (чух за него още преди 10-15 години!):
Отива гражданката Пътка ,да си извади задграничен паспорт.След седмица я извикали от там ,за да я попитат как да я изпишат на латиница - Patka или Putka!!!  doh rotfImao rotfImbo

 newsm62 smile3534 newsm62 Ooo,стига,ще се пръсна от смях!


А аз имах колежка в унивеситета с името Карамфилка Попаркова...
Фамилията на приятеля и е Цингалов..

# 216
  • Мнения: 1 775
Олимпи Кътев

# 217
  • Мнения: 114
 Кунчо Вълчев (син на моя преподавателка) .По отделно имената що - годе биват , но произнесени  заедно ме разсмиват  Laughing.

# 218
  • Мнения: 155
А какво ще кажете за Йоана-Цветелина? Когато родих дъщера си,в родилния дом една майка си кръсти момиченцето така Confused След известно време разбрах,че й викат Йоци Confused........

# 219
  • Мнения: 155
Отдавна не съм чела тук и темата набъбнала до 11 стр. Вижте какво намерих в нета, съвсем в контекста на темата:
http://mediapool.bg/site/joro/1.jpg

Аз не бях запозната с този списък.... не мога да спра да се смея Joy Joy Joy  Благодаря ти LidiS !

# 220
  • Мнения: 2 381
В университета имах колежка, която се казваше .........Куртева Куртева. Познайте как се казва баща й? Имах и колега Вълчо? Какво ще кажете? А Куна????
МАйката на Васил Левски се е казвала Куна

В приказката за "Житената питка" двете дечица се казваха Кунето и Ваньо.
Куна е галено на Николина Peace

# 221
  • София
  • Мнения: 958
На купон в Студграда се запознах преди време с една украинка, казваше се Даздраперма - съкратено от: Да здравствует первого мая. Родителите й, на времето, получили награда за най-уникално име, свързано с незнамси какъв соц. празник.

# 222
  • Мнения: 21
Трендафил
Водица
Веридончо

# 223
  • градът на правите улици
  • Мнения: 52
 Панка Трингова

# 224
Капка Комар, чух по шоуто на Слави, звучи като хайку!

Общи условия

Активация на акаунт