Кое е най-странното име на дете което сте чували? 2

  • 21 431
  • 320
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 686
комшиите на моя приятелка - Кривошапкови
Единия ми дядо Вакрил, а другия - Груйчо

Едно съседче - Арлина, кръстено на една песен на Нова генерация

# 196
  • Мнения: 6 447
Aрлина ми звучи мн добре:) Peace

# 197
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Илия с ударението на я звучи като мъжкото руско име Илья. Така или иначе си е мъжко. А ударението в името Лия изобщо не е на я-то. Peace

# 198
  • Мнения: 287
В Плевен е имало такъв случай в паспртното бюро (чух за него още преди 10-15 години!):
Отива гражданката Пътка ,да си извади задграничен паспорт.След седмица я извикали от там ,за да я попитат как да я изпишат на латиница - Patka или Putka!!!  doh rotfImao rotfImbo

# 199
  • Мнения: 2 677
Имала съм близки срещи с Победка, Минет  Shocked  Shocked  Shocked и Портокал Портокалов, ама той май стана известен с неповторимите си имена.  newsm78

# 200
  • Мнения: 750
Колежка на сестра ми се казва Лимонка-а жената е на окола 60(4иста4ката в хотела)!А лафа,,скрита лимонка,,налива масло в огъня!Аз бих си сменила името... #Cussing out

# 201
  • София
  • Мнения: 3 421
 Пак се връщам към женското Илия - колкото повече се замислям...ако ударението е на първата буква запона да ми харесва. Нежно звучи, въпреки, че е странно.

# 202
  • Мнения: 3 508
Хубавко
Гюргя

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 09:25 от Selia

# 203
  • Мнения: 11 607
Пак се връщам към женското Илия - колкото повече се замислям...ако ударението е на първата буква запона да ми харесва. Нежно звучи, въпреки, че е странно.

Аз като ви бях писала,че е на първото И - вие не вярвате! Ето и други мислят като мен!

# 204
  • Мнения: 6 417
Мдааа, Гюргя Пинджурова кой не я знае? Mr. Green

# 205
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Днес  над пощенската ни кутия имаше писмо за - КАЛЧО Труфев Попколев.
Стана ми много смешно като си представих Калчо на Труфи сина Joy hahaha hahaha

# 206
  • Мнения: 1 212
Писах по - нагоре, но сега ви чета и пак се присетих.......
Моя баба, която много обичах о викахме БУБА......
Като пораснах разбрах че се казва БОГИНЯ.........
Етърва и пък и до сега се казва МАРЕНА
Странни не, но малко необичайни са поне за мен тези две имена.....

# 207
  • Мнения: 985
Отдавна не съм чела тук и темата набъбнала до 11 стр. Вижте какво намерих в нета, съвсем в контекста на темата:
http://mediapool.bg/site/joro/1.jpg

# 208
  • Мнения: 4 370
Отдавна не съм чела тук и темата набъбнала до 11 стр. Вижте какво намерих в нета, съвсем в контекста на темата:
http://mediapool.bg/site/joro/1.jpg

То това вече не знам за кой път ще го сложите! Има да си го препрочитаме тоя списък , от такива дето не четат а им се пише.

# 209
  • Мнения: 795
Туфчо (мислех, че му е прякор, но така му било името)!!
Бърна (викат й Бони)!!

Общи условия

Активация на акаунт