🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 6 - и по света

  • 26 693
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 260
Към днешна дата Simple Smile :
1. Гъбарко - Мария (Мара Отварачката);
2. Носорогът - Миро;
3. Госпожицата - Галя Курдова (може и да е Галина, Галка от Каризма);
4. Камъкът - Тото (след последното изпълниние) Wink

# 706
  • Мнения: 6 322
Гъбарко ми е много симпатична маска и хубаво пее. Дано не е Мара!!!

# 707
  • Мнения: 9 486
Мара, ако беше под някоя маска, щеше да бъде разпозната още на първата песен.

# 708
  • Мнения: 6 160
звучеше ми женски гласът 🤔
Ама, моля ви, стига го повтаряхте това, че чак плашещо става как не различавате мъж от жена. То по страшно за мъжете, де.
Или аз съм сбъркана, защото обожавам високи мъжки гласове като Сам Смит и Брендън Ури, например, и за миг не съм се съмнявала да е жена. Разликата е огромна.
Самурая, въпреки че беше оплют на тези си изпълнения тук, направо ми сгря душата със Seven Nation Army. Много повече ми хареса от оригинала дори. Също със Самурай на Жана, въпреки че му беше височка, но блестящо се справи. Изобщо толкова ме е яд, че отпадна, харесах го от първата строфа. Страхотен!

# 709
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Само аз ли не чувам хубавото пеене на Гъбата? Особено снощи, мъка беше да слушам как се мъчи да реди Ники Минаж.
Носорогът вече ми е 100% Миро.

# 710
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Поли Генова още бременее...все повече ми прилича на Гъбата.

# 711
  • Мнения: 11 066
4. Камъкът - Тото (след последното изпълниние) Wink
А какво общо имат Венци Венц или Тото с ... Гала? Имаше улики за На кафе.. и за Гала. Та би трябвало да са някои от съводещите: Илиян.. мъжът на Пипи,  Георги Блажев или Стефан - мъжът на Гала
Носорогът вече ми е 100% Миро.
Снощи даже не му бяха включили компютърния ефект на гласа и му се чу реалния глас като отговаряше на тоя лигльо Геро.   Баш Миро си е.

# 712
  • Мнения: 5 372
А какво общо имат тримата с Димитър Рачков и Къци Вапцаров? Имаше улики и за тях, но умишлено бяха пропуснати. Да не говорим, че Илиян Любомиров има говорен дефект и това щеше да проличи веднага. "Питайте Гала" може да означава, че човекът под маската на Камъка е гостувал в нейното предаване, а там се споделят най-различни подробности за живота на гостите. Друга логика е да е голям неин приятел.

# 713
  • Мнения: 11 066
А какво общо имат тримата с Димитър Рачков и Къци Вапцаров? Имаше улики и за тях, но умишлено бяха пропуснати. Да не говорим, че Илиян Любомиров има говорен дефект и това щеше да проличи веднага. "Питайте Гала" може да означава, че човекът под маската на Камъка е гостувал в нейното предаване, а там се споделят най-различни подробности за живота на гостите. Друга логика е да е голям неин приятел.
Е може и да е Георги Блажев, може да е Стефан ... не да е Илиян. А улики за "На кафе" имаше и в предишните седмици.

Абсолютно прав/а за говорните дефекти, по това се познава. Жана Бергендорф говори на "уъ", не може да казва "л" и като пее "Самурай" винаги ме дразни с това "от светуата страна", докато Самураят си изпя "от светлата страна", хахаха. И Мартина веднага вика "ето, Жана е" Grinning А забрави, че седмица по-рано Самураят изрично каза, че не е печелил тв формат.  Жана спечели Х-Фактор.

# 714
  • España
  • Мнения: 1 223
Само си представям как се е забавлявал Влади под маската на Самурая , когато Марта убедено разказваше как са били заедно на Фестивала на сливата ! 😉

# 715
  • Мнения: 91
Преди малко гледах изпълненията на участниците от миналия сезон на Маскираният певец. И попаднах на изпълнението на бикът като гост - маска във финалния епизод, под която беше Влади Априлов. И ми направи впечатление, че тембърът е почти едно към едно с този на Камъка. И се замислих дали е възможно Камъкът да е Влади Априлов. Но уликите изобщо не се връзват с него.

# 716
  • Мнения: 11 066
Този Камък винаги диша много тежко като говори. Като го питат нещо и той след всяка дума диша, сякаш е орал и копал допреди секунди.

# 717
  • Мнения: 487
ехх,радваме се,че сте ме споменали Simple Smile Снощи не можах да гледам,та днес връщах.Самураят от начало ми е Влади,а Носорога -Миро,ама от кумова срама спрях да ви хокам,да спрете да се чудите за тях Simple Smile Хаха
Е много тъпо ми стана,че Влади е отпаднал.Той си беше за финал отвсякъде!

# 718
  • Мнения: 3 151
Бих нарекла кощунство факта, че неразпознаваем и мистериозен образ като Самурая отпадна преди полуфинала, а самовлюбеният и пренавит Миро, който дори не се старае да промени жестовете, походката и гласа си, продължава напред и като нищо да спечели. Но все пак това е българският вариант на формата, производство на арменската хегемония, която година след година оставя все по-лош привкус след всичко, до което се докосне.

# 719
  • Мнения: 5 372
Носорогът поне си има почитатели тук, докато миналата и по-миналата година с досада гледахме/подминавахме изпълненията на Макарона, Булката, Принцесата и Пилето, които бяха разпознати още в самото начало.

Общи условия

Активация на акаунт