🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 6 - и по света

  • 26 729
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 154
И на мен самата ми беше една от любимите маски, докато не стана ясно кой стои под нея.

# 721
  • Мнения: 6 563
Силно се надявам да не спечели Миро. Много ме дразни, а и маската му не е особено интересна. Хубаво пее, спор няма, но дори не се опитва да не прилича на себе си.
Стискам палци на Камъка и Гъбарко - всеки път правят шоу. Госпожицата е много сладка маска, но не ми е чак толкова интересна.

# 722
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Марта Вачкова по сценарий ли се излага или наистина е толкова закъсала лелка, мъж не виждала?! Адски тъпо.

Много ще се радвам да се окажат съвсем различни хора под оставащите маски, а не тези за които се говори. Това е интересното Simple Smile

Не разбирам как някой е чувал Гладнишка в самурая, тя вие като пее, слушала съм я, за съжаление, и на живо.

# 723
  • София
  • Мнения: 6 170
За виенето не знам, но походката, стойката на Самурая си бяха мъжки, така че силно се затруднявах да си представя Милица отдолу, с нейните пищни форми.

# 724
  • Мнения: 780
Само аз ли не чувам хубавото пеене на Гъбата? Особено снощи, мъка беше да слушам как се мъчи да реди Ники Минаж.
Носорогът вече ми е 100% Миро.

И аз не мога да я издържам. В стремежа да ни заблуди, всеки път вие, а костюма е много странен...

Колкото до това дали под дадена маска е мъж или жена. Те толкова им обработват гласовете, че и майка си не биха познали.

Предпочитам Миро да победи, пред тези които останаха, но изобщо не съм убедена, че е той. Все още мисля, че всичкото това е постановка. Как пък точно на него не се включи микрофонът?
Все едно пък не бутаха Игнатова и Караджова до последно, Носорогът поне пее страхотно и избира много хубави песни.

Относно Илиян, Стефан и Георги Блажев, според мен няма как да пеят така.

# 725
  • Мнения: 4 144
За тото знам че става много рано да пие кафе. Към 5-6ч. Друго не знам за него и не мог да го класирам да е Камъка. А ако има още един панелист-вече ще ми е много.

# 726
  • Мнения: 9 486
Миналата година така на Илчев не се включи микрофона, мисля и на някой друг също.
Не смятам, че е било умишлено, то и като пее си се чува Миро, та няма нужда допълнително.
Макар че аз все още си задавам въпроса как на първите изпълнения ясно се чуваше Орлин, а после Миро. И онези постановки от Орлин….

# 727
  • Мнения: 780
Точно! И постановката с Камъка...
Стават много и за това будят съмнение, иначе е ясно, че ако изглежда като патица и кряка като патица, най-вероятно е патица...

# 728
  • Мнения: 10 306
Затова и с толкова сега напасващи се към Миро улики и глас взех по едно време да се усъмнявам, но и миналата година Десислава беше разпознаваема, пък доста време постоя. Но с гласовете всичко е възможно и какво ли не вече очаквам, типичният пример е Къци- нищо общо с гласа му в други изпълнения, извън формата.

# 729
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Просто леля Марта си говори, колкото да не даде думата на другите и кара по сценарии за танцьорчето, защото си мислят че е интересно, ама не е.

# 730
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Промото

# 731
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Просто леля Марта си говори, колкото да не даде думата на другите и кара по сценарии за танцьорчето, защото си мислят че е интересно, ама не е.

Всъщност изглежда жалка Sad

# 732
  • Мнения: 4 144
На мен ми става тъжно като я слушам. Дори се замислих как все още няма някоя новина из мрежата - “кой е танцьорът, по който Вачкова залита “ или нещо подобно.

# 733
  • Мнения: 11 232
Сюжет, забъркан от Халваджиян, за да е "интересно за зрителите". Никой от екипа не се чуди кога минават чертата и кога пресоляват манджата. Ако беше така, щяха да правят забележка на Геро, че не спира да се лигави и да говори върху менторите... Като ги пита за предположение и винаги после вика "Кой?!?"? Ми отпуши си ушите и ще разбереш кой. И повтаря въпроса на панела към маскирания, сякаш е олигофрен и не е разбрал. Явно им е казано и на двамата водещи да апострофират на всяко изречение говорещите от панела, така че да е говорилня и да е "забавно и интересно". Ами не, не е.

# 734
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако беше така, щяха да правят забележка на Геро, че не спира да се лигави и да говори върху менторите...

В този формат няма ментори.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт