Кауфланд - тема 53

  • 41 225
  • 805
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 14 815
Днес си купих фурми С костилка! 😁 Специално четох на етикета,да пише,да не се мина като миналия път. Сега обаче се затрупах с фурми,дайте идея в какво да ги вложа,че така не ги ядем.
Купих си едно пиле,разфасовах го за 3 манджи.
Само храна купих,че друго не ми хвана окото.
Взех от пиците 3 бр за 5,99. Харесваме ги.

# 781
  • Мнения: 1 201
Днес си купих фурми С костилка! 😁 Специално четох на етикета,да пише,да не се мина като миналия път. Сега обаче се затрупах с фурми,дайте идея в какво да ги вложа,че така не ги ядем.
.
Ако обичате сурови бонбони, с фурми се получават чудесни.

# 782
  • Мнения: 7 295
Ени,
Скрит текст:
Напиши в гугъл "Габриела Цулин рецепти с фурми" и ще ти излязат доста предложения.
Знам, че ги използват за основа на чийзкейк,  бонбони, сурови барчета...

# 783
  • Мнения: 27 706
Аnyyyone, как разфасова пилето и за кои 3 манджи? И за колко човека? 😊🤔

# 784
  • Бургас
  • Мнения: 199
Аnyyyone, как разфасова пилето и за кои 3 манджи? И за колко човека? 😊🤔

Ако може рецептите + видео с приготвянето Grinning

# 785
  • Мнения: 549
Да докладвам за пилешките крилца. Преди малко отидох да ги върна на Информация. Питаха ме какво им е, кога съм ги купила. Казах, че съм ги взела днес на обяд и че са развалени, смърдящи и лепкави. Момичето се учуди, дори и отворих плика да помирише и направо се оцъкли. Каза "да, разбирам." Върна ми парите и каза, че описват проблема и взимат мерки, но въпреки това видях, че имат контактна форма и мисля и там да им пиша. Сега като минах през витрината всички крилца изглеждаха добре (явно са ги пробутали на хората и дано има още клиенти, които да им върнат стоката), но не посмях пак да пробвам да взема. А така се бях настроила да си хапна печени крилца.
Благодаря на момичето, което ми каза, че стоката за рекламация се връща на Информация! Heart

# 786
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Аnyyyone, как разфасова пилето и за кои 3 манджи? И за колко човека? 😊🤔
Не знам за нея, ама и аз винаги така правя с пилетата и патките, като купя:
- ядене първо - дреболиите и фенера на супичка
- ядене второ - бялото месо от гърдите за хапки, жулиен или друг аламинут (или патешко магре, ако е патица)
- ядене трето - бутчетата и крилцата на яхнийка, печени, със сос или каквото там съм решила
 Wink

# 787
  • Бургас
  • Мнения: 199
Сравнение на цената на пасти за зъби Sensodyne от тази и миналата седмица:


Тази седмица




Миналата седмица

# 788
  • Мнения: 1 158
Сравнение на цената на пасти за зъби Sensodyne от тази и миналата седмица:


Тази седмица




Миналата седмица


Горната е от по-скъпия и хубавия им вариант, затова и цената е такава.

# 789
  • Мнения: 14 815
😃 Ами честно не беше лесно разфасоването. 😂 Чак съжалих. Но се справих де. Първо отрязах крилцата и бутчетата,после гърдите с бон филетата,накрая остана фенера,по който също има много месце. С него мисля да направя супа,крилцата и бутчетата ще ги пека,че детето много ги обича с хрупкавата кожичка. С гърдите и бонфилетата ще направя нещо със сметана сигурно,че така аз си ги обичам най-много или сладко-кисело пилешко по китайски. 🥰 Трима сме,но детето яде като врабче! 😁

Мерси за предложенията за фурмите. Утре ще направя нещичко и с тях. 🤗

# 790
  • Мнения: 27 706
Те затова наскоро лидълските сатъри бяха почти неоткриваеми, за да се мъчим с разфасоването... 😅 Нямам практика да разфасовам пилетата предварително...1 печено пиле ни е за 1 или 2 яденета (4 човека), зависи от размера на пилето. Супа правя с месо от бутчета или купувам от лидълските пил. фенери. Вътрешности в пилетата не съм забелязала да има...🤔

Последна редакция: вт, 08 фев 2022, 23:47 от dolce miele

# 791
  • Мнения: 14 815
Да,и моето нямаше.
Вчера един дистрибутор на хранителни стоки сподели,че и пилешкото скоро ще е с доста висока цена,тъй като нямало производство в Бг. Птицефермите фалирали покрай сметките за газ и ток. Не знам дали ще се случи,дано не,но да си кажа.

# 792
  • Мнения: 27 706
Вече нищо не ме учудва с цените...но се надявам да не е така...🤨 Но като чета каква е цената на краставиците...😵

# 793
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Може би трябваше да уточня, че дреболийки има при патиците само - в торбичка отделна има мушнати сърце, воденички, дробчета, шийка дълга Simple Smile

Краставици взех вчера от кварталния зеленчуков магазин на "скромните" 7,50лв за килограм зелено злато... Моля, не ми пращайте данъчни на проверка Grinning Grinning Grinning

# 794
  • Мнения: 6 782
Вече нищо не ме учудва с цените...но се надявам да не е така...🤨 Но като чета каква е цената на краставиците...😵

8 лв във Фантастико. 5.69 лв бяха в Кауфланд нещо такова. И то едни гадни, аз плужести им викам.Joy
Не потресена, ами не знам какво съм.. Joy

Общи условия

Активация на акаунт