Кауфланд - тема 53

  • 41 140
  • 805
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 9 196
Аз тази година сложих вето в нас и  бойкотирам краставиците  и доматите успешно вече 4 ти пореден месец!

# 796
  • Мнения: 20 178
Колко ли изхвърлени краставици ще има от суперите този месец....

# 797
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Със сигурност ще има. Аз не бих погледнала краставици и домати зимата и то на такива цени, ама дечко като не сяда на масата без краставица и чери домати целогодишно... стискам зъби и му взимам. Поне са крехки и имат някакъв вкус на краставица (тези, които взех де, не всички са такива), макар че синът не подбира много и ги яде с всякакъв вкус...
Иначе взехме много вкусна и крехка земна ябълка (гулия), макар и на близка до краставиците цена Grinning

# 798
# 799
  • Мнения: 10 210
Така като ви чета, установих, че на мен краставици всъщност изобщо не ми се ядат. 😂 Имаме оранжерия, ще чакам реколтата. 😬

# 800
  • Мнения: 35 130
Има ли шанс да намеря момчешки потници в края на седмицата, че никой не иска да иде вместо мен в Кауфланд ? Sad

# 801
  • Мнения: 911
Пиик и аз на това ще се надявам..
По принцип утре ще гледам да отида...
Ама е по- вероятно да те се получи, и да остане за събота евентуално излизането до К.
Дано няма много интерес 😉
Аз искам от тези по 3 броя..
Че тези с Песовете ми де виждат като едни, преди време пускани, с Батман ( щампата им беше много твърда, което според мен е предполага по- бързото и разваляне)..🙂
С Пес Патрул ще искам от чорапките 😊

# 802
  • Мнения: 35 130
Аз тези по 3 бр редовно ги купувам за децата. Много ми харесва плата. За разлика от потниците на Лидл, тези не се набират, стоят плътно по тялото

# 803
  • Мнения: 3 961
Видях, че сме минали 50-та страница и направих нова тема https://m.bg-mamma.com/?topic=1410162.new#new

# 804
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 483
В К има ли дестилирана вода? Благодаря предварително!

# 805
  • Мнения: 27 604
Насито, има нова тема! 😉

Общи условия

Активация на акаунт