КАУФЛАНД - тема 59

  • 51 358
  • 897
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35 130
Пуууи, аман вече от тия им тънки сметки. И пак клиента извозен.

# 46
  • Мнения: 27 607
Уфффф, и на мен ми омръзна от това смаляване на грамажи, бройки, размери...🙄🤐😬

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 21:46 от dolce miele

# 47
  • Мнения: 54 509
За да запазят цената, намаляват грамажа/бройките. Те и шоколадите отдавна са под 100 г. 90/85/80.

# 48
  • Мнения: 27 607
Те поне да я запазваха цената, ама и това не...🙄

# 49
  • Мнения: 589
За да запазят цената, намаляват грамажа/бройките. Те и шоколадите отдавна са под 100 г. 90/85/80.
Ако ви вземат 1000 лв за 10 нощувки в хотел, а сега за същите пари ви отпратят след 8-мата, запазили ли са цената? Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Скоро на тази цена на ТХ може и само 48 голи картонени ролки да ни предложат... Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes

# 50
  • Мнения: 27 607
С подобни методи всъщност поскъпването е на два фронта- 3 лева повече за същия брой ролки уж, обаче отделно във всяка ролка има по по-малко късове...Клиентът за цената си казва, "Ок, поскъпнала е Фамилията.". Но реално, поскъпването е с повече, защото Фамилията ще свърши по-бързо, като е с по-малко късове...Само че да се усети клиентът за броя на късове е по-трудно, малко хора ги гледат всеки път. Прилича ми на киселото мляко Булгарче Гигант- винаги е било в кофички по 500 гр. Първо му увеличиха цената, после намалиха грамажа на 400 гр. Но този "Гигант" на кофичката си стои ли, стои...🤣

# 51
  • Мнения: 13 828
Аз ще се оглеждам за бамбукови...Дали пускат в Кауфланд?

Не съм виждала никога. Моята е от 3 години, купуване от немски магазин с застояли стоки. От година търся да си купя пак от физически магазин и не намирам, дори в магазини където има много бамбукови съдове/кутии. Не знам скъпа ли им се струва на вносителите или никой не ги купува.

# 52
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
На някой случвало ли му се е да маркира картата , а да не се отрази в приложението. Касова бележка над 100 лв не са ми я отразили , а и нямам добавени точки . Мина почти седмица .

# 53
  • Мнения: 27 607
На екранчето появи ли се "Кaufland card" като артикул между другите покупки? На мен вчера  и се случи да "маркирам" картата, но на екранчето видях, че го няма надписът и пак маркирах. Понякога устройството е завъртяно леко надолу, толкова леко, че човек си мисли, че е успял да маркира успешно...С пластнасовата карта може и да върши работа, но с телефона е по-трудно...

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 00:43 от dolce miele

# 54
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
На хартиената бележка я имаше

# 55
  • Мнения: 27 607
Тогава им пишете или им искайте обяснение на Информация. Аз бих се свързала с тях на клиентския им телефон или бих им писала- с отлични впечатления съм от общуването с тях.🙂

# 56
  • Мнения: 10 210
До преди няколко дни авокадото в мрежичка стоеше с червен етикет и намалена цена със задраскано на 2,50. Сега е вече с бял етикет на тази цена, вероятно последни бройки. Хубаво е.

# 57
  • Мнения: 88
Аз пък си мислех, че само на мен ми се виждат рулата ТХ по- малки.

# 58
  • Мнения: 589
Аз пък си мислех, че само на мен ми се виждат рулата ТХ по- малки.
Ами, постарали са се да не ни тежи... SatisfiedSatisfiedSatisfied пък и надписът съвсем случайно е сложен под дръжката/лентата за носене на пакета. Wink
Прилича ми на киселото мляко Булгарче Гигант- винаги е било в кофички по 500 гр. Първо му увеличиха цената, после намалиха грамажа на 400 гр. Но този "Гигант" на кофичката си стои ли, стои...🤣
На киселите млека пък съвсем им изместиха центъра на тежестта... SmileSmileSmile Тези от 300-350гр едвам стоят прави. Разликата между диаметъра на капака и този на дъното продължава да се увеличава.
Ако още малко ги заострят ще заприличат на кабърчета. Sweat SmileSweat SmileSweat Smile А и излишният амбалаж хич не е за пренебрегване...

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 08:53 от alllllimei

# 59
  • Варна
  • Мнения: 398
Може нещо да не съм разбрала, ако някой има желание да отговори......
Не мога да схвана много предназначението на картата. Намалените продукти с нея са съвсем малко,  вероятността човек да уцели такъв ми се струва малка.
Относно трупаните точки, и купоните за процентно намаление. Един продукт като не ми трябва не бих си го купила ако ще да е и с 80% намаление.
Та тези точки имат ли някакво друго предназначение, да може да ги ползва човек за нещо което му трябва?

Общи условия

Активация на акаунт