КАУФЛАНД - тема 59

  • 52 939
  • 897
  •   1
Отговори
# 870
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
Фуниите за буркани са много удобни. От няколко години ги ползвам непрекъснато като затварям топло ядене  или някаква кълцана туршия.
https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_bg_KDZ_7800_BG33-LFT/view … 4806992951973265%

# 871
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 766
Аз преди време си взех такава фуния да слагам сол в съдомиялнята. Също върши идеална работа. Simple Smile

# 872
  • Мнения: 2 898
Веднъж исках едни намалени лакове, така ми казаха на Информация. Такива декоративни козметика често не минават на каса с намалената цена...
Два пъти вече взимам сет лакове със залепен червен етикет. И свата пъти жената на касата не можа да ги маркира. Хем ръчно въвеждаше цифрите от баркода. Каза, че просто такъв артикул в системата няма.

Последна редакция: пт, 19 авг 2022, 08:00 от Mia Rulana

# 873
  • Мнения: 35 148
Аз преди време си взех такава фуния да слагам сол в съдомиялнята. Също върши идеална работа. Simple Smile
А аз обратното Wink имах фуния за сол към миялната и
Я ползвах за буркани. Никога не съм я ползвала за сол .

# 874
  • Мнения: 54 656
Да ви ги подарят, като ги няма в системата. На мен така ми подариха един комплект, бикини и корсаж, не разбраха каква им е намалената цена. Simple Smile

# 875
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Събота и неделя обикновено няма намаление с червен етикет, а ако има, то се мотаят по 1-2 кашкавала и маслини. В понеделник винаги щандовете преливат от артикули с наближаващ срок, което ме навежда, че служителят, който преглежда СГ, събира, намалява и лепи червени етикети, не работи събота и неделя. Защото при нас всеки път е една руса жена, ама не ми е удобно да я питам.
Управител трябва да одобри намалението, не е произволно всеки служител да го прави. А събота и неделя управителите почиват, затова има само налични вече намалени, които като наближи още срока могат да намалят допълнително. Но за уикенда се преглеждат продуктите още в петък или  (по-често) в понеделник. Вечерните намаления са час преди затваряне, като 30 минути преди затваряне намаляват още веднъж продукти от плодове/зеленчуци насипни. Но зависи от управителя най-вече, ако го мързи - няма намаления, камо ли два пъти преди затваряне.

# 876
  • Мнения: 27 706
Днес ходих специално за фуния за буркани.😆 Вчера нямаше, днес само два броя в бежово...Явно много се продават...🤔🤔 Във фризерите имаше някакви скадоледи по 14 ст, взех 3 броя...и на касата за самообслужване, да я сефтосам.😅 Ами, едва ли ще повторя точно със сладоледи...Момичето от персонала каза "Изчакайте малко!", въвеждаше някакви неща...май рестартираше нещо. После не искаше да ми се маркира един от сладоледите (баркодът прищипан), хайде, пак викнах за помощ...Приготвих точни пари- изплюваше ми няколко пъти монетите, преди да ги вземе...По-бавно стана, определено, на тази каса днес. А и нали за първи път бях, и аз по-бавно действах, докато разбера какво, що...🙂

Последна редакция: чт, 18 авг 2022, 23:40 от dolce miele

# 877
  • Мнения: 54 656
Долче, давай смело!
Монети ще пускаш една по една, че иначе може да отчете по-малко.

# 878
  • Мнения: 27 706
Дева, една по една ги пускам.🙂 Ще ми трябва и тренинг, да.😃

# 879
  • Мнения: 4 267
Аз като отидох за първи път на тези каси също бях голяма трагикомедия и си казах,че повече няма да стъпя там😆.Обаче на следващото ходене пак отидох на тях и толкова ми харесаха тези каси,че на нормална не съм ходила и няма и да ида повече.
Аз и алкохол съм си купувала на тях без да трябва намеса на служител. Не ми направи проблем.
Обаче,ако съм със стекове и трябва всяко нещо да се маркира тогава вече ще ходя на нормална каса.
Искам и в Лидл да направят такива каси.

# 880
  • Мнения: 6 783
Намаления щанд сега. Предимно сладки неща има днес. Joy

# 881
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 766
Ехаа,,Рафаело

# 882
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
личи си, че е голям филиал. Има два щендера с намалени.

# 883
  • Мнения: 2 129
При нас никога не съм виждала толкова намалени неща. Обичайно се търкалят някакви смачкани,скъсани опаковки,дето изглеждат зле и  те е гнус да ги вземеш,пък намалението е някакви стотинки.

# 884
  • Мнения: 809
Край на диетата , къде:joy:JoyJoy е този магазин ....Joy

Общи условия

Активация на акаунт