Домът на Дракона (House of the Dragon), част от филмовата вселена на GoT

  • 29 955
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 390
Като безусловен фен на Троновете, с гледани поне 10 пъти всички сезони, не съм Уау от епизод 1. Сюжетът е ок, но кървищата ми дойдоха ту мач. В Троновете имаше, но бяха по-пестени и адекватно включени. Тук бяха прекалено детайлни и накуп. Явно искат да шокират от епизод 1. Дано нататък ги пооталожат.
Занапред, без да съм чела книгата, виждам
Скрит текст:
сблъсък чичо-племенница

Иначе, настръхнах като чух познатата мелодия Sparkling Heart

# 31
  • Мнения: 1 469
Имах представа за тия турнири, че са по-спортно ориентирани. То се бихя на живот и смърт буквално.
И горките скуайъри, да не вземе техния човек да загуби, че тежко им Simple Smile 

# 32
  • Мнения: 928
Преувеличено беше с тия боеве до смърт. И Демън трябваше да бъде наказан, като посече краката на коня.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата, но няма да ви чета.
Чакам с нетърпение да се телепортирам от работа вкъщи и да гледам Simple Smile

# 34
  • Вестерос
  • Мнения: 38 360
Изгледах го!
Много съм доволна!!!

Два пъти се просълзих, вторият на края на музиката 😁

# 35
  • Мнения: 858
Носталгия.
Така мога да определя, чувството, изпитано докато гледах.
Песента звучеше , а аз очаквах да видя Джон.

# 36
  • Мнения: 48 055
Само за мен ли беше леко скучен, а д-р Кой досаден

# 37
  • София
  • Мнения: 180
Страхотен първи епизод. Единствена забележка - насилието по време на рицарския турнир.

# 38
  • Вестерос
  • Мнения: 38 360
На мен ми беше ок насилието, аз го очаквах, както и секса.

...

# 39
  • София
  • Мнения: 180
Не знам. Видя ми се абсолютно ненужно. Все пак е турнир, не касапница. Може би трябва да го изгледам още веднъж.

# 40
  • Вестерос
  • Мнения: 38 360
Казаха, че Демон иска да продължат с оръжия на крак и явно тогава се бият до смърт.

# 41
  • София
  • Мнения: 180
това ясно. Последният дуел с Кристън Коул беше добре. Говоря за преди този момент, имаше някаква неоправдана сеч, дори не ми стана ясно кой кого. За това написах, че трябва да го видя още веднъж. На първо гледане ми се видя безсмислено.

# 42
  • Мнения: 8 578
Изгледах. 😀 Силно начало и съм доволна. Пренесох се пак в света на Огън и Лед. И все чакам да изкочат от някъде Ланистъри и Старки. Те си ми липсват.🦁🐺

Аз съм чела едните новели ли беше, разкази ли за Таргите преди събитията в Игра на тронове и имам някакви спомени за главната сюжетна линия. Определено ще става все по-интересно и заплетено.😁

И на мен ми беше в повече едната сцена на турнира. Напълно ненужно го убиха единия рицар. Все пак турнир беше, а не битка.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 915
Най ми харесаха драконите, сладурчета са. Ще видим по нататък за останалите персонажи.

# 44
  • Мнения: 1 662
Гледах, като цяло ми хареса. Четох много отдавна книгата, още когато я преведоха от книжната тема. Позабравила съм и ми беше интересно. Не ми хареса сладникавата, клиширана препратка към Книгата и ГОТ.
Бях зажадняла за Вестерос в някакъв вид.

Общи условия

Активация на акаунт