Баланс и оптимизиране на митохондриите в НЕМСКАТА тема (236)

  • 18 736
  • 734
  •   1
Отговори
# 120
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Пийнах аз един Козел, напред съм. По-късно евентуално пак. 😃

От другиден сме на море с приятели, там очаквам пийването да е редовно и целодневно. Joy

# 121
  • Мнения: X
За тези, на които им се налага: България открива ново генерално консулство в Дюселдорф:

https://money.bg/politics/balgariya-otkriva-4-novi-konsulstva-v- … to-generalni.html

Това го знаем отдавна, даже познаваме консула. 😜 Даже разбрах с големи подробности как и при какви условия се почва работа в консулство. Ще се гътнете, ако разберете, аз гледах дълго с увиснало чене. 🤣

# 122
  • Мнения: 7 289
Soft, раздуй малко по темата. Може пък да се кандидатирам Stuck Out Tongue  /нищо, че съм на 100 години/.

# 123
  • Мнения: 1 264
Даже разбрах с големи подробности как и при какви условия се почва работа в консулство. Ще се гътнете, ако разберете, аз гледах дълго с увиснало чене. 🤣

Разкажи, де, разкажи.

# 124
  • Мнения: X
Ами значи, ако решат, че си умен, харизматичен и въобще подходящ, пряко сили ще ти плащат най-много 1000 евро без немски осигуровки. Хиляда евро. 🙈Жилище не се осигурява, работната седмица е 40 часа. Звучи като майтап, но е истина. Важи за всяко консулство, накъде са и по-зле. Търсят се хора, но с връзки. 🤣
Консулствата печелели много пари, но се пращали в бюджета и от държавата им пускат някакъв мизерен щат. Иначе сградите се купуват.

# 125
  • Мнения: 1 264
А куфарчета, нещо, туй-онуй, няма ли?

То социала дава 1000 евро за жилище+храна. Joy

# 126
  • Мнения: 11 351
О, боже! Каква далавера! То е абсолютна подигравка. А после що служителите били вечно намусени...

# 127
  • Мнения: 7 289
С връзки за тая мизерия? Как живеят тия хора, имайки предвид цените на жилищата?
Както Вечерница е казала - да не се чудим защо са вечно намусени и недоволни служителите в посолствата.

# 128
  • Мнения: 7 451
Ах горките. Светци са направо че се изтрепват за тази работа и едвам кретат финансово ... ама да помогнат. Никаква далавера няма със сигурност. Ама хич.
В петък Луфтханза стачкуват. Май само пилотите. Останалото може другите да го свършат Simple Smile

# 129
  • Мнения: X
То затова качеството на услугите им е толкова мизерно. И все пак друго си е да има и в Дюселдорф.
Сега пак ще питам за опит...как беше/ е със смартфоните при децата ви. Тази сутрин го заварих в 6:30ч на телефона моето диване. Не съм съгласна и не знам какво правило да наложа. Кога и колко да го ползва

# 130
  • Мнения: 7 289
Такъв проблем явно не е изолирано явление в днешно време. И внука ми, на 5 и половина, по цял ден е на телефона. Много ми е неприятно,  опитвахме се докато бяхме в България да го извеждаме по площадки, на разходки, но след като се приберем,  пак хващаше телефона. Надявам се като тръгне на градина след  някой ден, да има по- малко време за това. Лошото е, че и приятелите му са също така зарибени с някакъв майнкрафт и това е единствената им тема на разговор. Дори и в парка, където играят!

# 131
  • Мнения: X
Пипи още по-зле, на 5годинки още. Аз много време се противях точно защото си знам детето, но няма вече как да го избегна като всички имат смартфони. Трябва ми обаче нещо което да действа, не върви да му го взимам всеки път, а и си е негов вече телефона.

# 132
  • Мнения: 1 482
Reina,аз съм инсталирала на смартфона на детето програма Family Link и от там командвам кога да e включен телефона,кога да се изключи,кои приложения да се ползват и мога да виждам чрез GPS къде е телефона.

Последна редакция: чт, 01 сеп 2022, 22:32 от sunny:*kiss

# 133
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
И аз щях същото да препоръчам като Съни, приложение за родителски контрол и няма ядове. Племенника е на 10г и това  е единствения начин, а като си забрави някъде раницата с телефона вътре, сестра ми по GPS веднага знае къде е и го праща да си я търси Simple Smile

Това за посолството направо не мога да го повярвам, тея хора как живеят изобщо?! Ужас...Сега бях до магазина - хляба 2 евро! Hushed

# 134
  • Мнения: 524
Life_is_love, при нас хляба вече е 2.50 за 800 гр. Миналата година беше 1.30 за 1 кг. И хляба естествено не е купен от Бекерай, а от турците.. Осезаемо има повишаване на цените. Преди седмичния пазар беше около 100 евро, сега е кажи- речи двойно, а не купуваме кой знае какво..

Общи условия

Активация на акаунт