Професионални серии за коса - тема 157

  • 55 763
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 755
Благодаря за темата!
1. На Напура харесвам много термото, ползвам и сериите Анаген и Стамиген. На Меди ми допадат шампоаните Биокленз и Фолиген. На Филип Кингсли харесвам еластисайзъра и един термозащитен спрей. Имам и серията за боядисана коса, но не съм очарована.
2. Четка имам плоска на Марокан, а дъщеря ми Тенгъл тизър с дръжка. Нейната ми допада повече.
3. Бюджетно добро попадение е олиото от ДМ, което Бубнка беше показала назад и крема финиш на Лореал за дълга коса (оранжевата серия).
4. За финиш харесвам капките на Оуей, но не ги поднових заради цената. Имам олио на Инсайт, което беше посочено за подходящ заместители на капките, но лично аз повече ползвам олиото от ДМ.

# 32
  • Мнения: 1 618
Някой май питаше за препоръка за маша.
Включвам се и аз, иска ми се някаква за големи букли. Бих се радвала ако споделите от какво сте доволни.

# 33
  • Мнения: 667
На Напура харесвам много Стамиген шампоан,някой беше казал че не се пени, но то има инструкция за употреба като престои малко на главата след това преди да се изплаква се добавя първо малко вода и тогава се получава хубава пяна. Слалпа е много освежен и мога да не мия главата с дни. На медикютикълс харесвам спрея целаген,не спира косопада,но почва да никне много коса.
Четка въртяща се на ровента исползвам и много съм доволна. Термозащита исползвам на керастаз нектара и на джойко за блондинки и капките на oway както и олио на медавита за блясък е много хубаво.

# 34
  • Мнения: 3 640
Привет!
Маслото от репей бута ли боята?

# 35
  • Мнения: 152
Мнение за тази масажна четка?

# 36
  • Мнения: 636
Привет!
Маслото от репей бута ли боята?

Да

# 37
  • Някъде там
  • Мнения: 4 832
Благодаря за темата!
1. На Напура харесвам много ампулите за растеж на косата.
  На меди спрея за косапад и маската им за скалп.
На ФК серията им за обем и стимулиращия им серум за растеж на косата.
Сега в списъка ми е и шампоана им за косопад.

2. Четка за коса имам ikoo,десата ,тангъл тиийзър и  марокан(кръгла и плоска).Всичките си ги харесвам,сешоара ми е Филипс с функция термо протект доволна съм от него,ето този е
3. Бюджетно добро попадение са Аусие и балсам на Кундал.
4. Финиш  помпичка, две от олиото на марокан за тънка коса.

Сега да попитам, препоръчайте ми шампоан не за бърз растеж, а за допълнително израстване на коса, т.е от него да има нови бебешки косички.
Сещам се за шампоана на напура,мисля, че от него имаше подобен ефект и шампоана на виши за сгъстяване. За други не се сещам и ще ми е интересно да споделите какво наистина работи при вас.

Последна редакция: нд, 18 сеп 2022, 08:16 от Искрица

# 38
  • Мнения: 667
Момичета, може ли някой да ми каже защо в brasty са толкова по ниски цените на алтерна от български сайтове говоря специално за Alterna Caviar Clinical Densifying Shampoo 250 ml този е посочен в този грамаж и излиза с доставката 42 лв

# 39
  • Мнения: 1 666
Имам точно него от там. Съвсем наред си е, същият е като този от по-скъпите сайтове. Защо е толкова евтин, не мога да кажа.

# 40
  • Мнения: 667
Имам точно него от там. Съвсем наред си е, същият е като този от по-скъпите сайтове. Защо е толкова евтин, не мога да кажа.
а може ли да ми кажете дали е наистина толкова хубав колкото го описват( в английските и руските сайтове) прави ли косата по плътна и жива

# 41
  • Мнения: 5 271
Мнение за тази масажна четка?
Имам подобна, много ми харесва за масаж на скалпа под душа.

Скрит текст:

По първия постинг:

1. Напура много ми допада - и шампоани, и капсули, но тях измивам преди да изляза, защото не мога да свикна с аромата. От PK еластисайзер очаквах малко повече, но пък ухае страхотно. Личното ми разочарование са function of beauty - за цената има и по-добри попадения.

2. Четки за коса: любими на Parsa с кератин и въглен плюс мароканската бяла.

3. Нямам за момента, може би на Орифлейм един защитаващ от слънце спрей за коса, но съм го ползвала отдавна.

4. Мароканско олио и тези на Chi.

# 42
  • София
  • Мнения: 939
Ей мацки, изкупихте вълшебното чудо All in one на Олиосета. От Златна рибка ми казаха, че ще имат доставка на 7 октомври.

# 43
  • Мнения: 427
Деска, имам подобен масажор на Ейвън. Не го ползвам, голяма глупост е.
По темата:
Напура ползвах преди години Анаген - шампоан и ампули. Косата наистина расте бързо от тях. На Меди  ползвам шампоан Биокленз, много ми харесва. На ФК само еластисайзъра ползвам.
Четка за разресване ползвам най- обикновена от ДМ. От скоро имам Десата, но за моята коса не става, не ми я разресва добре. Много са къси зъбчетата, имам чувството, че е детска или за по- рядка коса. Имам и въртяща четка с горещ въздух Филипс, но не я ползвам много. Скоро се сетих, че имам и една антика Браун - йонизираща четка за разресване, трябва да я изровя отнякъде.
Финиш и термо ползвам най- различни, от скоро Нектар термика и много ми харесва.
Бюджетни попадения са ми Чи, без коприната не оставам, Олиосета, Вела енрич и други има сигурно, но сега не се сещам.

# 44
  • Мнения: 92
Момичета, препоръчайте ми продукт с анти-фриз ефект.
При влажво време косата ми става ужасна (бухва) и понеже сега имам доста къси растящи косъмчета, стоят много смешно.

Общи условия

Активация на акаунт