Професионални серии за коса - тема 157

  • 55 762
  • 768
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 272
Много съм доволна от тази четка за коса
Tangle Teezer  The Ultimate.  С гъста и дълга коса съм и разресва много добре, зъбците са дълги и влиза до корен, супер е за суха и мокра коса. Имам и на макадамия четката за коса, но за да разреша добре в корена трябваше да ползвам гребен.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 746
Момичета, препоръчайте ми продукт с анти-фриз ефект.
При влажво време косата ми става ужасна (бухва) и понеже сега имам доста къси растящи косъмчета, стоят много смешно.

Форумни любимци са wow dream coat schwarckoph и blowdry concentrate на марокан

# 47
  • На зелено
  • Мнения: 655
По първия пост:
Продуктиту на ФК не съм ползвала.
На Меди няколко пъти купувам Ш-Биокленз, както и спрея мисля, че така се казваше, както и от маската. От последните 2 продукта съм изключително доволна, но по време на бремеността бях спряла да ги ползвам и сега ще подновявам опаковките.

Четка за разресване - върнах се пак на варианта Тенгъл Тийзър с дръжка. Минах през Ико, които подарих на майка ми и Макадамия, която остана за сина ми. И двете четки изключително много ми скубеха и накъсваха косата. Имам и една кръгла на ДМската марка, но е пълна катастрофа.

Бюджетни марки не купувам от няколко години, просто защото не ми се експериментира и не ми се хвърлят пари на вятъра. Бях взела последно хваления продукт на Олиосета, но не я моят.

Финиш - олиото на Марокан, на К-Хроноложист и на Себастиан Дарк. Имам още и на Ланца, но не си паснахме и само отсипвам количества за майка ми.

# 48
  • Мнения: 19 690
Много съм доволна от тази четка за коса
Tangle Teezer  The Ultimate.  С гъста и дълга коса съм и разресва много добре, зъбците са дълги и влиза до корен, супер е за суха и мокра коса. Имам и на макадамия четката за коса, но за да разреша добре в корена трябваше да ползвам гребен.
Тази ли е?
https://www.notino.bg/tangle-teezer/the-ultimate-chetka-za-kosa/

# 49
  • Мнения: 23 018
Моята е тази, също си в харесвам.имам я близо 2г .

# 50
  • Някъде там
  • Мнения: 4 832
Търся отзиви за този продукт,ефикасен ли е.
в brasty е на супер цена,дали е о.к да се поръча от там.

# 51
  • Мнения: 1 666
Аз много харесвам Шампоана Алтерна Клиникал. Особено ми помогна след раждането, когато се срещнах с прословутия следродилен косопад. Използвах го в комбинация със спрея, за който питаш, Искрице и останах много доволна. Спреят освежава, не омазнява. А Шампоанът дава плътност и обем на косата и, ако тя е по-тъничка, това й се отразява много добре.

# 52
  • Мнения: 4 025
Ох, много се чудя на Dyson AirWrap. Дали е подходящ за гъста и непокорна коса?
Искам да ми се задържат къдриците и да мога да си изправям косата с него.
Може ли момичетата, които го имат да споделят как се държи.
Дава ли блясък?

# 53
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Аз съм с тънка, къса коса, много съм доволнаот airwrap-a, но ползвам основно кръглата четка за обем. Къдриците стоят средно трайни при мен, и не са толкова стегнати както с преса/маша, поне при мен.

# 54
  • Мнения: 148
Здравейте Simple Smile

1. Mediceuticals, Napura, Philip Kingsley - любими продукти и разочарования - не съм ползвала досега нищо от изброените марки, но в най скоро време ще пробвам хидратиращата маска за скалп на Mediceuticals, както и техния ДПШ, а от Philip Kingsley -   дейли шампоана за блондинки.

2. Четки за разресване и оформяне на косата. Сешоари, преси и други стилизиращи уреди - наскоро открих страхотната за моята суперизсветлена до 10 ниво  със сравнително плътен и гладък косъм гъста коса, четката за разресване на Wet Brush - уникално усещане. Винаги съм обичала да разресвам маската или балсама върху мокра коса и тази четка е страхотна, досега не съм имала толкова добра в това отношение -няма такова великолепно усещане както за скалпа, така и без дърпане, закачане, скубане и други подобни. Просто съм възхитена. https://douglas.bg/wet-brush-disney-princess-pocohontas-61804
Харесвам и тази четка https://www.notino.bg/tangle-teezer/back-combing-chetka-za-kosa/ която,  за моята не толкова дълга  коса е идеална за оформяне на прически.
Сешоар и преса не ползвам.

3. Бюджетни попадения сред дрогерийния и професионален клас- нямам такива към момента, но имам намерения да опитам някои от продуктите на Olioseta.

4. Олиа за коса, leave-in балсами, продукти против цъфнали краища и продукти за лесно разресване- моята коса обожава такива продукти.
Olaplex 9, нанесен в по горната част на косата i невероятната комбинация от olaplex 6 и olaplex 7 за краищата на косата.
Balmain хидратиращия крем за изглаждане и оформяне на косата+  аргановия им еликсир и silk perfume,
термиците на Kerastase,
уникална комбинация за моята коса от Oway са изглаждащия крем без изплакване за суха и непокорна коса Smoothing Cream смесен със серума за сухи и цъфтящи краища  Nurturing Drops. В предната тема някой бе поискал сравнение между Серум за сухи и цъфтящи краища O.Way Nurturing Drops и Масло за термозащита и възстановяване на всеки тип коса O.Way Glossy Nectar - капките са лечебни, силно концентрирани и  наистина с много приложения. Те са тежката артилерия, само 50 мл са, но не е нужно голямо количество от тях за да се усети ефекта. Прекрасен резултат дават  като се смесят с любим ваш кремообразен финиш, за засилване на ефекта. От друга страна Glossy Nectar като консистенция е по рядък и 160 мл. Зависи от самата коса, но за по изтощена, обезцветена или суперизсветлена коса ще бъде недостатъчен, той по скоро придава невероятен блясък на косата и може би една такава хлъзгавина. Така, че според потребностите всеки сам си преценява в кой от двата продукта да инвестира Hands V

# 55
  • Мнения: 4 025
Blondiе_Anna благодаря за мнението.
Аз имам всичко като уреди в момента за изправяне и къдрици, но един AirWrap може да съкрати работата двойно. Не първо да се суша и после да работя с пресата. Цената е много значителна, връщания ако не си доволен у нас са мираж, продажба може да стане само със сериозна загуба, така че това е много отговорна покупка.
Ще помисля и почета още.

# 56
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Lale_Lili, имай предвид, че и с airwrap първо трябва косата да се изсуши на 70/80% и тогава да се оформя. Не трябва да е съвсем мокра, нито напълно суха. Има си приставка за това предварително изсушаване, но аз си действам със сешоара направо, така съм си свикнала.

Blondiе_Anna благодаря за мнението.
Аз имам всичко като уреди в момента за изправяне и къдрици, но един AirWrap може да съкрати работата двойно. Не първо да се суша и после да работя с пресата. Цената е много значителна, връщания ако не си доволен у нас са мираж, продажба може да стане само със сериозна загуба, така че това е много отговорна покупка.
Ще помисля и почета още.

# 57
  • Мнения: 4 025
Аз моята я дърпам още мокра с четката и сешоара. Така най-добре ми се изпичат къдриците. Имам някаква четка с истинско керамично покритие и наистина страшни букли прави, но трябва търпение и заоечатване със студена струя за да се получи и блясък. Напоследък доста ме мързи и търся нови начини, по-лесни. Та затова обръщам поглед към Дайсъна 🤭

# 58
  • Мнения: 1 930
Каква е разликата между шампоаните на Напура Анаген и Стамиген и кой от двата е по-подходящ за чуствителен скалп?

# 59
  • Мнения: 1 666
От рибите са пратили имейл, че подаряват Дайсън по случай рождения си ден на един от всички, регистрирали се за бюлетина им.

Общи условия

Активация на акаунт