Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 129 - декември 2022)

  • 111 585
  • 1 856
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 3 184
Благодаря на всички , които оценявате труда ми! Активните игри наистина не мога всеки път да следя страници,  но гледам през 30 страници горе долу да бъдат качени и обновени. Последните са на страница 90. Сега на 120 няма да ги кача , защото има още 2 дни и ще ги постна в новата тема. Нови игри няма , има само стари и изминали игри. Във фейсбук активните игри ги качвам постоянно , може да ги проследите там 🙂

# 1 786
  • Мнения: 2 021
Най-накрая целнахме продуктов пакет Милка на мъжа на телефона. На мен от толкова игри и участия нищо не искат да дадат, та накрая започнах него да го регистрирам и без това той си ги купува и яде шоколадите им. Ето от втора бележка в тази игра е с пп.

# 1 787
  • Мнения: 4 895
Подарявам ги.

# 1 788
  • Сливен
  • Мнения: 4 257
И аз взех моите кенчета-както винаги, имаше много смях в офиса на Еконт. Мъжа ми пита, защо са сложили стикер "чупливо", тъй като не е стъкло , а те от своя страна отговарят "-ние го бяхме сложили, както е показан стикера, със стрелките нагоре".🤣😂🤣🤣 В крайна сметка се разбраха, кой за какво говори.. 😆😆 Взех си и наградата от Фейсбук - кутия с таханови изкушения. Не съм я снимала, защото е добре опакована и не ми се отваря и затваря. Взех си поредната пратка и от Озон, с ваучера на" Горда България ". Този път имам сложени "Коледни късмети", даже ще ви кача и снимка. Това е от мен хубави хора. Весело посрещане на Новата Година.




# 1 789
  • Мнения: 1 192
Аз идвам да се оплача.Писна ми от еднаквите номера на бележките от Била.Втори път ми се случва с продукти на Милка.Айде,първият път имах шоколад за 1,49 и я изхвърлих.Вчела обаче купих 3 опаковки сладки по 2,89(на промоция са от 4.29) и бележката е вече регистрирана.След 9 в първия удобен момент им звъня.Снимах бележката със закупените продукти и ще им я изпратя.
Аз ги въвеждам с датата до тях, ако случайно спечеля ще споря с който трябва. На мен и от Кауфланд така ми изписа, а там няма как да се дублират. Ако се свържете и ви отговорят пишете, за да знаем какво им е становището 😂😂

# 1 790
  • Мнения: 2 984
Имам натрупани 160 точки в приложението на Кауфланд. На някой ако му вършат работа мога да му пратя да си сканира картата, аз рядко ходя и не ги ползвам изобщо тези точки
[/quotU
Какво става с тия точки през Новата Година - зануляват ли се?

# 1 791
  • Мнения: 4 048
Ако имате и в Лукойл карта пари ще ги занулят, изразходвайте ги.

# 1 792
  • Мнения: 1 045
Ако имате и в Лукойл карта пари ще ги занулят, изразходвайте ги.
много благодаря, мъжа ми е натрупал доста и ще му кажа

# 1 793
  • София
  • Мнения: 3 048
Ако някой не си е използвал ваучера и няма да го използва за фотоалбумите, който изтича утре, моля да ми го прати. Става дума за тези от 200 лв., че тези от 60 лв. не ми вършат работа, много ми идва доплащането.

За протокола, никъде ме няма в последните тегления, но за петте години от както играя знам, че има време , когато ти върви и такова дето нищо не печелиш.

За Новата година Ви желая, това което желая и на себе си много здраве за нас и всички около нас!

# 1 794
  • Варна
  • Мнения: 895
За Варна Ариела стои в офиса на тип топ.Аз отидох направо там и си го взех.Имаше доста кашони.Благодаря на потребителката която сподели.

# 1 795
  • Мнения: 249
От последното теглене на Нутела свързаха ли се с някой, защото още чакам (ако съм аз).
с мен не  са, а има като моя номер , надявам се да съм аз и по скоро да ги доставят

# 1 796
  • Мнения: 4 048
Ако имате и в Лукойл карта пари ще ги занулят, изразходвайте ги.
много благодаря, мъжа ми е натрупал доста и ще му кажа
Моля, моля, и гориво си заредете, че отпадат 25-те стотинки след утре😉 Ние се редихме на опашка за бензин и на касата му казаха на ММ за картата.

# 1 797
  • Мнения: 249
Тази година съм доволна от към награди, най голямата ми ел четка за зъби Орал б, карта на Савекс 100лв, ваучер от Куинс -Уча се, дамски тример от Молпед, мъжка самобръсначка от Жилет, три хавлии, постелка за пикник от Пиринско две термо бутилки, от Кубети комплект на стойност 100 лв с раница, тениска и бутилка, филтрираща бутилка от Милка, дъска от бира Морети, панетоне, 4чаши  на Шуменско,  от Теди раница и фиджет мече , другото мече което очаквам и може би и пуловер от Нутела. Тази година Престиж , Куинс и Милка  не ме обичат. На всички желая да сте здрави, весела нова година и много желани награди

Последна редакция: сб, 31 дек 2022, 13:57 от Герганна Димитрова 710513

# 1 798
  • Мнения: 678
Ако имате и в Лукойл карта пари ще ги занулят, изразходвайте ги.
много благодаря, мъжа ми е натрупал доста и ще му кажа

В края на Януари ги зануляват Simple Smile

# 1 799
  • Мнения: 192
Днес дойде шапката от Jim Beam, която спечелих вчера - пълно разочарование, можело е да се постараят малко повече.

Общи условия

Активация на акаунт