Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 129 - декември 2022)

  • 111 558
  • 1 856
  •   1
Отговори
# 1 800
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 720
Аз имам време през празничните дни да се чудя  и залагам какво ми носи куриер на Ин Тайм днес без предупреждение, че ще идва и съответно ме няма на адреса. Simple Smile Не знаеше момчето какво носи, само каза, ме било подарък, който се получава лично. Разбрахме се да отида до офис на 03.01.
Чакам от йегермайстер сет от октомври, слушалки от вафли Боровец, ваучер от Куинс и май това е всичко.
В джим бийм ме няма с две бележки от билла бях с изписан артикул "бърбън", в милде също липсвам, изхабих сума кодове в КК и от там нищо.
Слушалките, които спечелих от ФБ не работят, писах на организаторите за този проблем и очаквам съдействие. Дано! Simple Smile
Изтеглили са ме във ФБ за ваучер 100 лв. за бижута. Champagne
Весело посрещане на новата година на всички и да е здрава, успешна и пълна с желани награди! Party Time

# 1 801
  • Мнения: 4 034
Йегермайстер е с Интайм!

# 1 802
  • Мнения: 1 691
https://milde.bg/ изтеглени са 20 печеливши  с диамантено бижу
за 2022 много участия , а малко награди
ето моя скромен списък:
камера го-про за 650 лв от Аквафреш оказа се дефектна смениха я в Техномаркет с чисто  нова работеща.
раница от филма "Джурасик парк"
раница , ключодържател и стикери от филма "Минионите"
100 лв карта от Савекс
3 по 50 лв от Либрес ваучери за пазаруване
3 по 20 лв от Лидл анкета
6 сапуна от Криспа
3 соса от Маги
колонка от майонеза Краси
мешка от Кока-кола
2 шоколада от Милка
от Хепи 20,10,4 по 5лв и 6 бири
доста слабичко през миналата 2021 имах над 50 награди
за декември нямам нито 1 награда.

# 1 803
# 1 804
  • Мнения: 392
Подарени 2×2000МБ(Yettel-валидни 7 дни). Пращам на първите 2 пратили ми телефонните си номера.

Последна редакция: пт, 30 дек 2022, 23:39 от lenak

# 1 805
  • Мнения: 390
Участвах в Милка,Боровец и Ситово с 3-4 бележки,но нищо от никъде .Обаче в Ситово Вилдан и компания са се уредили,така,че всичко е наред.

# 1 806
  • София
  • Мнения: 587
Участвах в Милка,Боровец и Ситово с 3-4 бележки,но нищо от никъде .Обаче в Ситово Вилдан и компания са се уредили,така,че всичко е наред.
И мен ме няма никъде през целия Декември. Надявах се на Ситово, но греда! Диана е там😳 важното е, че има и хора от темата-честито!

# 1 807
  • софия
  • Мнения: 2 926
Участвах с една бележка в Милде, но ме няма.

# 1 808
  • Мнения: 184
Ситово обявиха , дано има спечелели.
https://www.mandrasitovo.com/bg/promo/winners

# 1 809
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Няма ме в Ситово, но и не съм участвала много активно...едва 30 участия имам 😀😀😀 всеки ден по 1 кисело мляко, явно напливът е бил голям.
Да помоля зе един код за намаление в Ардес, рових из канала на Слави the Clashers,  ама не му разбирам нещо...

# 1 810
  • Мнения: 3 183

Очаквайте Новата игра на Activia от 9-ти януари 2023г. 🎁
https://activiapromo.bg

# 1 811
  • Пловдив
  • Мнения: 1 617
Няма ме в Ситово, но и не съм участвала много активно...едва 30 участия имам 😀😀😀 всеки ден по 1 кисело мляко, явно напливът е бил голям.
Аз съм с раница, само с 1 участие, в последния момент Simple Smile

# 1 812
  • Мнения: 3 816
В играта на куинс виждат ли се някъде колко и какви бележки си регистрирал?
Миналата седмица имах над 5 лева сега без да имам спечелена награда са станали 0,58ст направо ми призля като ги видях.

# 1 813
  • Sofia
  • Мнения: 4 151
Няма ме в Ситово, но и не съм участвала много активно...едва 30 участия имам 😀😀😀 всеки ден по 1 кисело мляко, явно напливът е бил голям.
Да помоля зе един код за намаление в Ардес, рових из канала на Слави the Clashers,  ама не му разбирам нещо...
Код за 3 процента върши ли Ви работа? Ако да ми пишете да Ви изпратя.
В Queens и на мен ми намалиха сумата без да печеля награда...

# 1 814
  • Мнения: 37 028
Сигурно печелите, на мен сумата не ми е намалена (и не печеля). Пишете им.

Общи условия

Активация на акаунт