Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 129 - декември 2022)

  • 111 558
  • 1 856
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Пловдив
  • Мнения: 6 680
Да направя и аз равносметката за годината Simple Smile
Първата награда беше ваучерите за 100 лв за ОМВ от Метро
Пак от Метро голям тиган (оказа се много удобен, та си купих в последствие и други такива)
2 Коледни календара пак от Метро, всеки с ваучер за 10 лв в него
Стекче сокове Куинс и календар-капачка
Машината за пуканки от КК аппа - много желана награда
Одеялото за пикник от Пиринско (бях се зарекла, че няма да участвам повече в Пиринско, но ми трябваше бира за едно пиле и взех едно кенче - в последствие взех, че спечелих Joy )
Спортен сак от Бионд от кварталното магазинче
Билети за Ъпсурт & 100 кила от Фейсбук
Таблетки за почистване на съдомиялна от DM
3 бр. безамонячна боя за коса Syoss (в последствие минах на нея - много добре ми се отразява на косата)
Кашонче сосове Hellmann's от Фейсбук
Кърпа за плаж от Бургаско
От лепилата Locktite - блутут колонка и 3 бр. секундни лепила
От Victoria Jurnal's 2 бр органайзери
Пакет таблетки за съдомиялна и таблетки за почистване Somat от Кауфланд
Куфарче с материали от UHU - изобщо не съм се и надявала, дори бях забравила, че участвах - просто купих лепила за началото на учебната година на децата Simple Smile
Безжични слушалки Sony от ПИБ
2 ваучера за фотокниги (всеки на стойност 200 лв) от Saal Digital
Пропуски за концерта на Ку-ку бенд и достъп до бекстейджа от Инстаграм
Ваучер 50 лв за Рерсо от форума
Настолна игра Катан от Инстаграм

Целта за 2022 ми беше мултикукър - не се получи, та ще си купя следващата седмица Joy За 2023 още не съм си поставила цел Joy

# 1 816
  • София
  • Мнения: 1 361
В приложението на дигиталните скаути са изтеглили победителите - дано някой в темата да се похвали, мен ме няма..

Супер много Ви се кефя за наградите, нека през 2023 бъдат още по-хубави и желани. Весело да посрещнете Новата година и най-вече Ви желая здраве, че от това по-голяма награда няма!

# 1 817
  • Мнения: X
Не знам как сте успели да участвате в digital scouts. На мен директно ми изписваше, че участвам, без да съм отговаряла на въпроси, само регистрирах име. Няколко пъти го преинсталирах, все същото. Днес ми изписа, че не печеля, защото не съм участвала. 😄🤷

# 1 818
  • Мнения: 880
!!! Подарени два ваучера за фотокнига на Beti_7  и ralnik !!!
Много хубави награди сте спечелили тази година. Моята равносметка ще я дам по-късно, спечелих някои добри награди, но на фона на минали години са малко.
      Пожелавам през следващата година всеки да получи по нещо желано.
      Днес и аз ще направя подарък за някои от темата защото вярвам, че като направиш добро дело след време ще ти се върне, като подаря ваучер за Saal Digital за фотокнига на стойност 200 лв., валиден до 04.01.2023. Ако има желаещи да пишат.

Последна редакция: сб, 31 дек 2022, 19:52 от rosicapi

# 1 819
  • Мнения: 3 816
И аз не можах да участвам в скаутите регистрирах се и до там написа ми да чакам тегленето на наградите.
Безумно дразнещо приложение само ревеше за нещо няколко дена по рано а накрая даже и не можах да участвам/не че играта не е основно за тинейджъри Simple Smile/

# 1 820
  • Мнения: 3 183

Кауфланд - от 02.01.2023г.


От Yettel

# 1 821
  • Мнения: 4 605
Къде изчезна поста с линка за печелившите от Диджитал скаутс? И аз май участвах там.

# 1 822
  • Мнения: X
Кауфланд с тия пластмасови кутийки удариха дъното, които ще искат да им се плащат по 20 стотинки.  Уж за ограничаване на ползването на пластмасата, как точно я ограничават, като нямат право хората да си носят собствени съдове - тоест пак ще се използва пластмаса както преди, с тази разлика, че ще принуждават хората ако искат неща от витрината, да си я плащат. Било европейско решение, не зависело от тях, е как в конкурентни вериги тогава не го въвеждат?

# 1 823
  • Мнения: 37 028
Тази година ходих 2 пъти в Кауфланд, догодина мисля да са по-малко. И с игрите не ме изкушават. Противен магазин (като обстановка и в други отношения), нямам представа защо е успешен.

# 1 824
  • Мнения: 501
Къде изчезна поста с линка за печелившите от Диджитал скаутс? И аз май участвах там.
Нас ни няма ,поне в приложението ни благодарят за участието.. Grinning Къде е имало линк,не съм видяла

# 1 825
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Аз списък на наградите няма да публикувам. Все ще забравя нещо , дето не съм го добавила.
Мога да подаря 2 кода за Практис  1. -15 % , 2 - 20 %. Нямаме такъв магазин в града, а онлайн изобщо не е решение за  материалите, които ми трябват за ремонт.
Пък на мен някой може да ми спусне МБ  на Йетел Wink

Весело довечера на всички , а аз отивам да меся Wink

# 1 826
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 635
От 1 януари 2023 г. влиза в сила закон, който задължава всички пластмасови кутии да бъдат маркирани отделно, както сега маркират найлоновите торби.
Кауфланд с тия пластмасови кутийки удариха дъното, които ще искат да им се плащат по 20 стотинки.  Уж за ограничаване на ползването на пластмасата, как точно я ограничават, като нямат право хората да си носят собствени съдове - тоест пак ще се използва пластмаса както преди, с тази разлика, че ще принуждават хората ако искат неща от витрината, да си я плащат. Било европейско решение, не зависело от тях, е как в конкурентни вериги тогава не го въвеждат?

# 1 827
  • Мнения: 1 984
Не съм обърнала внимание досега, но преди две седмици пазарувах в Т Маркет и на щанда ми предложиха да ми поставят люти чушки в плик, за да не плащам кутия. Та явно е повсеместно, тихомълком.
Весели празници, бъдете здрави!

# 1 828
  • Мнения: 1 141
Весело посрещане на новата година. Желая ви много здраве а останалото само ще си дойде.

# 1 829
  • Мнения: 1 063
Да ви задам един малко тъп въпрос. Пазарувах за 6.04 лв продукти на Милка. За да се регистрирам 600.04 ли трябва да напиша или 6.04.  Аз ли си обръщам левовете в точки или те, защото и ма спомен, че в предишна игра бях регистрирала сумата и ми отрази 7 или 70т. за седем лв.вместо 700 .

Общи условия

Активация на акаунт