Тази Коледа имате нужда само от The One! Спечелете вълшебен Ambilight от Philips!

  • 17 020
  • 401
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 678
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Перфектният телевизор за мен , трябва да удовлетворява всеки член на семейството. Лесно управление и функции
Обичаме да си правим домашно кино .
Да. Имам опит с много уреди Philips.


Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Всеки ден гледаме филми у Дома.
Много е важно  качеството на картината и звука , но един малък човек , успя да приземи единият Телевизор и сега е с лек дефект и ни предстои закупуване , но все не идва ред .


Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?

Мъжът ми. Дори НЕ заспива, ако не е пуснат телевизор 😂🤦🏻♀

# 346
  • Мнения: 347
Перфектният телевизор трябва да става за гледане на филми и за игра. Вкъщи доста уреди са на Филипс.
Гледаме филми почти всеки ден 
Мъжът ми  може да гледа филм който е харесал  и 10 пъти

# 347
  • Мнения: 1 136
Днес тъкмо си говорихме с мъжа ми, че имаме нужда от субуфер в новия ни дом Simple Smile

На въпросите,

Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Да е достатъчно голям, но и не прекалено; да дава реалистична картина и звук. Опит с моделите на Philips нямам.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Аз обожавам да гледам филми, но го правя сравнително рядко, защото не ми се случва често да имам два абсолютно свободни от ангажименти време, а "между другото" не ми харесва да гледам филми. В общия случай, когато гледаме филм, вкъщи се създава обстановка като на кино - правят се пуканки, приготвят се ядки, разливат се безалкохолни (или алкохолни Grinning )

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?

Това е мъжът ми.

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 240
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Телевизорът трябва да е с перфектна картина, звук, смарт и удобно меню. Един от телевизорите вкъщи е Philips.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Всеки ден се гледат филми вкъщи. Много важни за нас са характеристиките на картината и звука.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Големият ми син 😊

# 349
  • Мнения: 31
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? С хубава и по-детйлна картина, да ме удовлетворява цената, размерът за комфортно разстояние за гледане на телевизия. Да, иаме телевизор Smart Philips, купихме си го преди две години. Най-вече децата гледат интернет на него.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? Всеки ден гледаме филми, като от голямо значение е начеството и звука.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? Най-големият киноман съм аз. Но в комбина със съпруга и децата.

# 350
  • Мнения: 347
Перфектният телевизор трябва да става за гледане на филми и за игра. Вкъщи доста уреди са на Филипс.
Гледаме филми почти всеки ден  
Мъжът ми , той може да гледа един и същ филм който е харесал  и 10 пъти

# 351
  • Мнения: 87
Перфектният телевизор трябва да е Smart и с добър дисплей. Имам опит с телевизори Philips - телевизорът на дъщеря ми работи от 14 години без да се изключва, вечер спи на телевизор, а през деня само спира звука му 🙃
Гледаме филми всеки ден и за нас е важно качеството на звука и картината. Най-големият кимоман е моят мъж.

# 352
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
- Не, не сме имали до сега ТВ Филипс. Перфектен ТВ едва ли има, но към момента да има смарт опции ми е достатъчно. И дистанционното да е с удобно и лесно дистанционно.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
- Гледам всеки ден, ако не филм, то някой сериал. Наскоро гледах филм на голям тв екран... ами няма нищо общо с гледането ми на лаптоп вечер. Така че да, определено е важно.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
-АЗ!

# 353
  • Варна
  • Мнения: 873
Перфектния телевизор трябва да бъде с много функции и чиста картина.Имам опит с продуктите на филипс.Гледаме филми всеки ден,семейството ми е голямо.Най големия киноман у дома е синът ми и съпругът ми.

# 354
  • Мнения: 225
1.Перфектният телевизор е с размер такъв, че да не напряга очите. Лично аз предпочитам средни като големина телевизори. Нямам опит с Philips.
2. Често гледам филми у дома и са ми важни качеството на звука и картината, но не съм и маняк, който да сменя през ден техниката си, само защото не е последното нововъведение.
3. Аз съм най-големият киноман.

# 355
  • София
  • Мнения: 909
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? - Перфектният телевизор трябва да е голям и с кристална картина. Звукът също не е за пренебрегване. И да, вкъщи вторият ни телевизор е Philips и да, той е моят телевизор, където гледам филми, слушам музика. Аз си го избрах с кеф.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? - Филми или сериали гледам всекидневно и да, важно е за мен, защото се разтоварвам от изминалия ден, почивам си. Естествено,че качеството на картината и на звука са важни за максимално удобство и удоволствие.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? - Категорично аз и после съпруга ми.

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 515
1 - За мен звукът е най-важен. Също за съжаление съм поадала на модели, които правят проблем при свързване с Wi-fi мтежата. Имам стар модел Philips, който още използвам.
2 - Гледам филми всеки ден.
3 - Аз съм най- голения киноман в къщи.

# 357
  • Мнения: 1
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? -  С хубава картина и звук. Имам опит с няколко месеца на Philips.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? - При гледането на филми картината и звука са най-важни. Често гледаме филми вкъщи.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?  - Със сигурност съм аз.

# 358
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Перфектния ТВ за мен е с ярки цветове и хубав звук. Обичам когато гледам филми или си пускам тренировка сутрин, да се наслаждавам на безупречно качество на картината. Simple Smile
Преди години сме имали ТВ на марката у дома, не сме имали забележки.

Гледам 2-3 пъти седмично филми, уикенда обикновено и цветовете заедно с качествения звук, за мен са от изключително значение.

Най-големия киноман е майка ми. Гледа филми до полунощ. Simple Smile

# 359
  • Мнения: 254
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Перфектният телевизор трябва да е с изчистен оббраз и кристален звук. Нямам опит с моделите на Philips.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Всяка седмица гледаме поне по един филм. Качеството на картината и звука е от изключителна важност.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Аз съм най-големият киноман!

Общи условия

Активация на акаунт