Тази Коледа имате нужда само от The One! Спечелете вълшебен Ambilight от Philips!

  • 16 976
  • 401
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 337
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? -  Перфектния телевизор за мен е да е СМАРТ, с хубава операционна система на която има най - често използваните приложения, да е поне 49 инча с 4К резулюция, хубави цветове и звук. Да, имали сме 3 Филипса.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Гледаме избрани филми и искаме да е с възможно най - доброто качество и звук.
А и играя на конзола и за това качеството  на телевизора трябва да е на високо ниво.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Аз 😁

# 391
  • Мнения: 31
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
- Перфектния телевизор за нас е SMART, така ни е по-лесно да си изберем нещо по наш вкус за гледане.
Нямаме опит с Philips, но сме чували много добри отзиви от приятели.
   Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
-Всяка вечер си правим кино вечер с мъжа ми, а качеството е важно, за да се насладиш максимално на момента.
   Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
-Всички в семейството сме, ако не гледаме филм с мъжа ми, то ще върви детско филмче за децата 😁

Късмет на всички! И благодаря за възможността!

# 392
  • Мнения: 12
Въпрос №1 -
Перфектния телевизор за мен е смарт с операционна система Андроид и възможно най-голям екран. Имам телевизор Philips и съм много доволен от него.
Въпрос №2 -
Няколко пъти седмично гледаме филми у дома.  Качеството на картинката и звука е много важно за да се насладим пълноценно на изживяването.
Въпрос №3 -
Най-големият киноман в семейството ни съм аз.

# 393
  • Мнения: 217
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? Перфектният телевизор е описан от вас- The One Ambilight Philips.  Не се сещам за нещо повече, което да очаквам от един телевизор. Има си всичко необходимо + някои екстри като страничното осветление, което създава усещането, че си в кино. Имам опит с телевизор на марката, от по-старите модели, оказа се изключително здрав и издръжлив. Очакванията ми за The One Ambilight са да бъде същото качество + най-въздействащите на възприятията звук и картина.
Въпрос 2: Телевизия гледаме всеки ден, филми - вечер и през уикенда. Съчетанието от добър звук и картина прави гледането на филми удоволствие, а в някои случаи- незабравимо изживяване.
Въпрос 3: Обикновено гледаме филмите заедно, това е част от удоволствието- споделеното време и преживявания. Относно подбора на филми и активното търсене на нови заглавия или стари класики- задължението/ удоволствието е мое 🌝

# 394
  • Мнения: 9 453
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
За мен размерът има значение Joy . В кухнята сме с телевизор Филипс 65 инча. Доволни сме много и това за мен е перфектният телевизор. Както споменах, да имам опип с марката Филипс като цяло.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Доста често гледаме филми и не само. Звукът е водещ фактор при определяне на марка и модел телевизор.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Мъжът ми, определено.

# 395
  • Мнения: 227
1. Перфектният телевизор за мен трябва да има ясна картина с ярки цветове, смарт функции, менюто да е максимално опростено.
Баща ми преди години имаше LCD телевизор Philips на вилата и менюто и дистанционното не ми харесваха. Предполагам, че съвременните модели са перфектни.
2.  Всеки ден гледаме филми у дома и качеството на картината и звука са много важни.
3. Трудно е да се каже кой е най-големият киноман в нашето семейство! Два телевизора в момента не ни стигат. На единия обикновенно детето иска детски, дори и да не гледа, а другия почти денонощно се гледа и е чудо, ако е нещо по лично мое желание , та гледам какъвто филм, сериал или сутрешен блог ми пуснат.

# 396
  • Мнения: 6 377
Уважаеми организатори, края на тази игра беше обявен на 31.12, а продължава да приема отговори.

# 397
  • София
  • Мнения: 1 202
 Телевизорът  трябва да има перфектна картина, звук и разбирасе да е смарт. В момента сме с модел на   Philips. Докарва всичко но вече е на 4 години.
Гледаме филми всяка вечер.
Най големият киноман в къщи е приятелят ми.

# 398
  • Мнения: 1 360
1. Перфектният телевизор трябва да е с голям екран, висока резолюция, смарт, да има чист и ясен звук, реални цветове. Имам опит с Филипс.
2. Всеки ден гледаме филм или концерт. Картината и звукът са основните, защото от тяхното качество зависи удоволствието от времето прекарано пред екрана.
3. Аз.

# 399
  • Мнения: 2
1. перфектният гелевизор - с голям екран, добра резолюция, смарт;
2. всяка вечер гледаме основно филми.
3. аз

# 400
  • Мнения: 1 577


Изтеглен е късметлията, който печели 65-инчов смарт телевизор с Ambilight The One 4K UHD LED Android TV. Това е:

_Bella_Mi_

Честито!


Date Очакваме _Bella_Mi_ да се свърже с нас до 06.01.2023 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упомене, че e победител в играта на Philips и напишe потребителското си име, електронната поща, с която има регистрация във форума, както и координати за получаване на наградата:
- три имена
- адрес за доставка
- телефон за връзка


Благодарим на всички за участието в играта!

# 401
  • Мнения: 2 836







Здравейте,
1во искам да благодаря на форума bg-mamma и Philips за ОГРОМНАТА награда ❤️
Никога не съм очаквала, че се печели наистина такава голяма награда. Сърдечно благодаря!
Сега затегнете коланите, това ревю ще е дълго Simple Smile
Това не е Телевизор, а телевизор от бъдещето!
Прекрасна картина, невероятно звуково и светлинно шоу , Ambilight ефектът е уау!
HDR 10 спомага за невероятното качество на картината дори и при директна светлина. 👌👌👌
Цветовете останаха ярки, дори и за момент не изгубихме образ и нямаше нужда да пускаме щорите. Dolby Atmos придава изчистен звук, който дори може да се синхронизира с  Ambilight.
Който има нужда от нов телевизор, да не се колебае - това е най-най-доброто, което съм виждала и което вече имаме у дома❤️
Операционната система е страхотна! Приложенията се отварят без абсолютно никакво забавяне, навигацията е много лесна, с дистанционното се работи много лесно 💖
Децата са очаровани от картината, не искат да спирам детските 🤣

Лесно се навигира между Netflix, Amazon, Disney + и всичко, от което човек има нужда 😍

Имаме много продукти на Филипс, за пореден път оставаме приятно очаровани!
Продължаваме да бъдем Ваши верни фенове и клиенти, Philips 💗

Последна редакция: сб, 28 яну 2023, 09:24 от _Bella_Mi_

Общи условия

Активация на акаунт