Почивки в Хисаря - тема 4

  • 25 386
  • 176
  •   3
Отговори
# 90
  • Мнения: 122
viki_1974, Nedinka, много благодаря за отговорите ви. Коментирахме го с половинът и решихме все пак да не взимаме вечеря. Малко съм на тръни, но се надявам да намерим читава храна на поносима цена. Отбелязах няколко заведения, които тук сте коментирали, за да ги проверим. Живи и здрави, ще споделя опит след като се върнем.

Ще чакаме да коментирате след завръщането. Приятна почивка!

# 91
  • Мнения: 3 350
Кои са заведенията? Питам, за да Ви дам мнение и аз, като човек, който всеки уикемд е в Хисаря. Или пък да науча ново

# 92
  • Мнения: 65
Здравейте,моля за отзив за Си Комфорт.Задушно ли е в зоната на басейна?По снимки басейна ми се вижда"схлупен".

# 93
  • Мнения: 6 248
Ходила съм в далечната 2019 год.Басейна тогава си беше голям ,просторен и топъл .Има и за малки бебета басейнче .

# 94
  • Мнения: 65
Здравейне,може ли препоръка за добър ресторант-вкусна храна и хигиена на ниво?

# 95
  • Мнения: 245
Здравейне,може ли препоръка за добър ресторант-вкусна храна и хигиена на ниво?
Ресторант "Чинара"

# 96
  • Мнения: 4
Бихте ли ми препоръчали място за почивка в Хисаря. Искам тишина, спокойствие, зеленина, градина, чистота, уют и невисока цена. Не ми трябва басейн. Да има възможност за единично настаняване. Може с включена храна или с подходящи заведения за хранене наблизо.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 251
Бихте ли ми препоръчали място за почивка в Хисаря. Искам тишина, спокойствие, зеленина, градина, чистота, уют и невисока цена. Не ми трябва басейн. Да има възможност за единично настаняване. Може с включена храна или с подходящи заведения за хранене наблизо.

Погледнете х-л Галери или комплекс Колонада. В Хисаря заведения за хранене колкото искате, Национал, бистро България, Чергата, Писателите и не на последно място бистро Фонтана до гарата.
За кафе и десерти препоръчвам кафе Амор над х-л Сана .

# 98
  • София
  • Мнения: 1 164
Здравейте , може ли препоръка за хотел с топъл външен басейн ? За края на октомври става на въпрос. Благодаря

# 99
  • Мнения: 245
Здравейте , може ли препоръка за хотел с топъл външен басейн ? За края на октомври става на въпрос.
СПА хотел Хисар. Сана Спа има приятно външено джакузи с топла вода, но външният басейн не работи след края на лятото.

# 100
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Миналата есен  в хотел Хисар водата във външния басейн на 05.11. беше 39-40-41°. И-де-ал-на за мен. То и времето си беше слънчево.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 384
Здравейте,моля за отзив за Си Комфорт.Задушно ли е в зоната на басейна?По снимки басейна ми се вижда"схлупен".
Моите впечатления са от м.май 2023г. Водата в басейна беше адски гореща, самият въздух в помещението - също, ставаше ми лошо от топлината вътре. А ходя доста по минерални басейни, другаде не ми е било така некомфортно. И да - схлупен е. За закуската - ми доста евтини продукти и ниско качество. Обяд и вечеря не предлагат, трябва да търсите къде да се храните наоколо.

# 102
  • Мнения: 65
    [/list]Здравейте,от хотела ми казаха,че имало добра вентилация чрез вент.система над басейна.Видяхте ли вие такова чудо😃?Цената хич не е евтина за хотел със закуска и доста се колебая.

    # 103
    • Мнения: 19 523
      [/list]Здравейте,от хотела ми казаха,че имало добра вентилация чрез вент.система над басейна.Видяхте ли вие такова чудо😃?Цената хич не е евтина за хотел със закуска и доста се колебая.
      Когато бяхме ние там, вентилацията работеше добре и задух не се е усещал. Но да, цената е височка за хотел само със закуска и то скромна. Оромен плюс е, че хотелът е малък, на прекрасно място и съответно пък напливът в басейна не е голям. Въпреки че не харесвам басейни и спа центрове в мазе където не се вижда дневна светлина, тук нямах забележки.

      # 104
      • Мнения: 255
      Споделям отзиви за Спа хотел Хисар. Положителното е- страхотна база, приятно, реновирано и на много хубаво място- отдалечено от лудницата ( уж да е тихо и спокойно). Храната на закуска беше хубава- винаги може и още, но нямам забележки. Външният басейн е на нива и е един от най- хубавите, които съм виждала в подобен хотел. Водата на мен ми беше хладна, но се тОпнахме.
      И недоволството ни- настаняването ни беше чрез агенция и нямах идея за двата вида крила- Делукс и стандартно. Съответно и ползването на спа услугите се разделя- за стандартно настаняване има една сауна точно за 4-ма легнали човека, не повече. Парната баня е дълга и побира повече души, да кажем 12-15...примерно. Чисти са и добре направени. Има малка релакс зона с шезлонги и мърляви шалтета. Навън шезлонгите също бяха мръсни, шалтетата зацапани...малко гнус ме хвана, а не съм претенциозна. В другата зона- минава се по едни стълбичка има и малко басейнче с джакузи. Тук е и олимпийския вътрешен басейн- за плуване, нямахме шапки и не сме го ползвали.
      При цена 210лв.за двойна стая със закуска смятам, че има и по- изгодни места с подобни условия. Делукс стаята е 260лв., може би СПА услугите биха били повече.
      Не на последно място- шумът вечер!!! Стаите ни бяха точно над ресторанта за хранене, вечер хората си седяха до късно на приказки, но на това отдалечено място шумът, кото вдигаха беше доста силен. Първата вечер звъняхме на рецепция- без резултат. Чухме, че някаква жена се провиква от терасата си, да им прави забележка. Втората вечер шумът беше по- силен и след второто позвъняване ми се каза, че нищо не могат да направят. И да викнат полиция, нямало да има ефект. Това вече ми беше черешката.
      Места за хранене има много. Ние хапнахме 2 вечери в едно бистро с каручката, но им бяха последните дни. Казаха, че го затварят...🤔
      Иначе за разходки и почивка мястото е страхотно. Просто следващия път бих избрала друг хотел.

      Последна редакция: сб, 07 окт 2023, 17:42 от UnaDesconocida

      Общи условия

      Активация на акаунт