Почивки в Хисаря - тема 4

  • 25 343
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 122
Споделям отзиви за Спа хотел Хисар. Положителното е- страхотна база, приятно, реновирано и на много хубаво място- отдалечено от лудницата ( уж да е тихо и спокойно). Храната на закуска беше хубава- винаги може и още, но нямам забележки. Външният басейн е на нива и е един от най- хубавите, които съм виждала в подобен хотел. Водата на мен ми беше хладна, но се тОпнахме.
И недоволството ни- настаняването ни беше чрез агенция и нямах идея за двата вида крила- Делукс и стандартно. Съответно и ползването на спа услугите се разделя- за стандартно настаняване има една сауна точно за 4-ма легнали човека, не повече. Парната баня е дълга и побира повече души, да кажем 12-15...примерно. Чисти са и добре направени. Има малка релакс зона с шезлонги и мърляви шалтета. Навън шезлонгите също бяха мръсни, шалтетата зацапани...малко гнус ме хвана, а не съм претенциозна. В другата зона- минава се по едни стълбичка има и малко басейнче с джакузи. Тук е и олимпийския вътрешен басейн- за плуване, нямахме шапки и не сме го ползвали.
При цена 210лв.за двойна стая със закуска смятам, че има и по- изгодни места с подобни условия. Делукс стаята е 260лв., може би СПА услугите биха били повече.
Не на последно място- шумът вечер!!! Стаите ни бяха точно над ресторанта за хранене, вечер хората си седяха до късно на приказки, но на това отдалечено място шумът, кото вдигаха беше доста силен. Първата вечер звъняхме на рецепция- без резултат. Чухме, че някаква жена се провиква от терасата си, да им прави забележка. Втората вечер шумът беше по- силен и след второто позвъняване ми се каза, че нищо не могат да направят. И да викнат полиция, нямало да има ефект. Това вече ми беше черешката.
Места за хранене има много. Ние хапнахме 2 вечери в едно бистро с каручката, но им бяха последните дни. Казаха, че го затварят...🤔
Иначе за разходки и почивка мястото е страхотно. Просто следващия път бих избрала друг хотел.

Здравей,
Да те питам дали работят всички басейни? Някъде прочетох, че вътрешният е в ремонт. Благодаря!

# 106
  • Мнения: 255
ORHI783, вътрешния басейн е олимпийския за плуване, с коридори, стойки ( или както се казват тези повдигнатите, от които скачат плувците). Работеше си тогава, просто ние не сме го ползвали. Ако има друг вътрешен басейн за Делукс крилото не мога да споделя мнение.

# 107
  • Мнения: 122
Благодяря ти, UnaDesconocida! Запазих за следващата седмица. Хранихте ли се в хотела вечер?

# 108
  • Мнения: 255
Благодяря ти, UnaDesconocida! Запазих за следващата седмица. Хранихте ли се в хотела вечер?
Не, преценихме да сме без вечеря и не съжаляваме, но отзивите са много положителни за вечерята. Закуската беше чудесна.

# 109
  • Русе
  • Мнения: 7 072
ORHI783, вътрешния басейн е олимпийския за плуване, с коридори, стойки ( или както се казват тези повдигнатите, от които скачат плувците). Работеше си тогава, просто ние не сме го ползвали. Ако има друг вътрешен басейн за Делукс крилото не мога да споделя мнение.
В Делукс крилото басейнът е много малък и не става за плуване, а само за киснене. Водата, като влезеш е максимум до бедрата. 1,62 м. съм висока.


# 110
  • Мнения: 65
Днес се върнахме от Хисаря,отседнахме в Си Комфорт.Не препоръчвам хотела.Минусите са му доста за тази цена-много задушно в спато(не пускаха аспирация,въпреки че помолих многократно),счупена спалня и други преживявания.Бяхме навън на разходки и прекарахме чудесно,но следващия път няма да повторим в този хотел.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 864
Някой с препоръка за добър апартамент в Хисаря.  На спокойно място и достатъчно голям, не тип студио.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 251
Отзиви за комплекс Колонада на ул. "Ив. Вазов" ? Става ли за романтичен уикенд и семеен повод ?

# 113
  • Мнения: 122
От хотел Хисар се върнах миналата седмица. Никога не съм виждала хотела толкова пълен през седмицата. Имаше много македонци. Нямам оплаквания, закуската и вечерята бяха обилни и вкусни. Басейните горещи, имаше аниматори ( за първа година, преди нямаши заради Ковид). Градчето ми се видя обновено, нови пейки, цветя и работещи шадравани. Може и предизборно да е))

# 114
  • Мнения: 3 799
И аз съм доволна от хотел Хисаря.Фамилната стая беше голяма и хубава много удобна за семейство с  големи деца.Такова голямо легло и нов телевизор не бях виждала скоро в подобен хотел.
Басейните също бяха разнообразни и за всеки вкус ,но бяха източили големия външен и беше доста пълно из останалите топли.
Уцелихме само малко кофти стая беше откъм басейна и гледаше към натоварен път особено нощем си се чуваше неприятно.Беше и един етаж над нощния клуб та и от там имаше лек проблем със силна музика след 23 часа,но като се оплакахме намалиха.
Хотела беше ужасно пълен и на вечеря и закуска обикаляхме по няколко пъти ресторанта за да намерим маса и чакахме на опашка за храна.На закуска хич не се пресилват с разнообразие и не бързат да зареждат като свърши нещо.
Опитахме да обядваме из заведенията в града,които сме посещавали и преди, но този път греда-в едното за час получихме само меню ,а в другото не успяхме и това чакахме си на празната маса докато не ни писна и си тръгнахме.В трето пък ядохме безобразни буламачи нямащи нищо общо с описанието в менюто.Други заведения бяха затворили.Та накрая ядохме за обяд палачинки на центъра поне за тях успяхме да се преборим.

# 115
  • Мнения: 5 320
Бахме в Аугуста. Басейна много ни хареса, базата не съвсем. Бяхме във втория корпус, предположихме, че е по-неподдържан. Храната биваше
 Липсата на кафе сутрин обаче беше проблем. Два дена ходихме до кафемашините в града. Персоналът на моменти се сържи сякаш не сме клиенти, а ученици от 2 в клас на лагер. Не знам защо го има това разминаване в обслужването по морето и по СПА и прочие планински хотели.
Заради басейните обаче реших да не си развалям почивката, и без това беше кратка.

# 116
  • Мнения: 699
Здравейте ,искаме да отидем някъде за 3-4 дена.С бебенце на 9м сме можете ли да ми препоръчате подходящ хотел.Благодаря!

# 117
  • Мнения: 4 812
Когато синът ми беше на тази възраст, ходехме само в апартаменти под наем. За съжаление за Хисар вече не мога да препоръчам, защото беше преди повече от десет години и вероятно инфото ми не е актуално. Отсядахме в апартамент Маргарита, много близо до главната улица, сградата беше нова, а апартаментът на партера. Потърсете все пак в интернет, може още да се дава под наем.

В хотели започнахме към две години и то при положение че имат големи стаи, поне 30 квадрата, а най-добре апартамент.

# 118
  • Мнения: 1 632
Здравейте, има ли  хора живеещи в  Хисаря в групата?

# 119
  • Мнения: 5
Аз бих споделила за хотел Виктория. Всичко в хотела е страхотно. Спа-то беше чисто и поддържано. Външния басейн спокоен и приятен за къпане. Храната 6+. Единствено ни бяха объркали стаята, но пак беше доста просторна и хубава.

Общи условия

Активация на акаунт