Естетични процедури за лице и тяло – 50 тема

  • 58 725
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 247
Алергия му викаме на това. Какви продукти Ви сложиха преди процедурата?

# 46
  • Мнения: 173
Алергия му викаме на това. Какви продукти Ви сложиха преди процедурата?
Ясно, че е алергия, но въпроса е от какво. Почистиха ми кожата с пилинг, спирт и след това започна да нанася ампула с хиалурон и още някаква.

# 47
  • Мнения: 23 135
Трябва да се тествате, за да се види от какво реагира кожата.

# 48
  • Мнения: 1 247
Всичко, което козметичката планира да Ви сложи на лицето, нека с капка да го тества първо на ръката. Няма друг начин.

# 49
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 140
Подкрепям другите мнения- явно става дума за алергична реакция.

# 50
  • Мнения: 3 642
Привет. За София знаете ли място, където правят микронидълинг с транексимова киселина?

# 51
  • Мнения: 2 911
Благодаря за новата тема. Азне планирам за момента нищо, но следя

# 52
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен, благодаря за темата! Аз съм планирала процедури за тяло - LPG и Venus на цели бедра и на корем този път. Миналото лято ефектът беше чудесен, надявам се и сега да има. Също ми се иска да се престраша за ботокс, защото от слънцето свивам много очите и гневната, да успокоя малко мимиките.

# 53
  • Мнения: 177
Здравейте и от мен, благодаря за темата! Аз съм планирала процедури за тяло - LPG и Venus на цели бедра и на корем този път. Миналото лято ефектът беше чудесен, надявам се и сега да има. Също ми се иска да се престраша за ботокс, защото от слънцето свивам много очите и гневната, да успокоя малко мимиките.

Можете ли да сподели къде ходихте на LPG и Venus и сте доволна? Благодаря!

# 54
  • Мнения: 23 135
Лъде правите LPG и Venus?

# 55
  • Мнения: 4
Момичета, мислите ли, че  микроблейдинга добавя години към цялостната визия на лицето?

# 56
  • Мнения: 651
повечето момичета, които съм виждала, са изглеждали неестествено и некрасиво.Някои вежди изглеждат твърде оцветени и твърде големи-дълги и обемни, не знам как да се изразя. Вместо ефект, който да изглежда естествено, корекцията  се набива на очи.
Може би, някой и някъде го прави по -естествено, но това което масово се вижда по улиците, и в градския транспорт е гротеско.

# 57
  • Мнения: 4 750
Момичета, мислите ли, че  микроблейдинга добавя години към цялостната визия на лицето?
Нескопосаният - да, даже изглежда нелепо, но другите освежават и разкрасяват лицето според мен. Simple Smile
Точно липсата на вежди състарява.

# 58
  • Мнения: 3 772
Аз също наблюдавам, че рехавите и тънки вежди състаряват.
Относно самият микроблейдинг, има много нескопосани примери вече. Самата процедура е много агресивна и често контура на косъма се разваля и изглежда грозно.
Аз съм с микрошейдинг, което е по-щадящо като “прорези” и изглежда по-естествено. Повече време издържа също така. Правя го при Женя в Стара Загора (не съм оттам, ходя специално). Тя по някаква руска техника работи и резултатът е доста естествен и траен.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Здравейте,  преди седмица сложих ботох на челото и гневна бръчки -ефект видим.
Две ампули Радиес ,да лифтирам лицето,но от тях много минимален резултат. Някой с опит да каже за в бъдеще ще е по -добре или изсипах само пари на вятъра?

Общи условия

Активация на акаунт