Естетични процедури за лице и тяло – 50 тема

  • 59 069
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 775
Момичета, мислите ли, че  микроблейдинга добавя години към цялостната визия на лицето?

Цитирам си коментара от предната тема

,,
# 51022 март 2023, 16:13 ч.
Аз махах микроблейдинг phibrows с лазер phibright.
Много болезнено.
Повече микроблейдинг няма да си направя никога.
Даваш едни пари сумати време и накрая пак солидна сума, за да го премахнеш.
Как ли пък не вече,,

Микроблейдинг не е за всеки, аз го разбрах по болезнен начин.

На пазара има достатъчно сенки, моливи, browbars и какво ли още не. По -добре това!!!

Казвам го като човек, който започна с микроблейдинг от 2016г.

Последна редакция: чт, 13 апр 2023, 12:21 от alethea

# 61
  • Мнения: 426
При мен Радиес не работи с видим ефект, но много момичета тук споделят позитивен опит.Индивидуално е, но ако не се пробва според мен, няма как да разберете за себе си.В този смисъл, чак на вятъра не са отишли парите, очакванията са...
Иначе за микроблейдинга - аз имам от три години, подновяван преди година - доволна съм.Гледайки свои снимки без микроблейдинг не се харесвам, липсва рамка на окото и лицето, а и определено доста по-състарено изглежда лицето с рехави и никакви вежди, каквито аз като тийнейджър си докарах с безпощадно скубане.

# 62
  • Мнения: 1 671
Моите веждички в края са по рехави, напротив дават ми още по момичешки вид,като съм с вързана коса
Имам сенки, гел за вежди и си ги коригирам
Стои чудесно
Като видя жени с нарисувани с мастило вежди не ми харесва
Правят ги груби и неестествени
И определено слагат години
🪬

# 63
  • Мнения: 23 297
За Радиес очаквайте резултат след 2-3м.Той не е хиалуронов филър, който веднага дава обем.

# 64
  • Мнения: 787
Здравейте! Преди 2 години правех процедури в Хил Клиник, сред които и инжекции за премахване на банани и бричове. Не беше уау резултата . Сега пак се замислям за същото , но на друго място. Препоръки?

Тогава направих и много процедури акцент и велашейп, нещо от рода на 30 Вела . Имаше ефект, но не уау, при положение, че съм 170см/ 55кг. Сега се оглеждам за крио и венус легаси.
Като последователност предполагам, че първо трябва да направя крио, а после каквото е останало да се третира с инжекции?

И последно, за крио се насочих към Нирвана, имате ли преки впечатления от конкретните специалисти?

Последна редакция: чт, 13 апр 2023, 15:44 от Gebura

# 65
  • Мнения: 8
Здравейте! Търся препоръки за място, където да си направя микронидлинг във Варна.
На 34 съм и до момента не съм си правила процедури. Иска ми се да поосвежа кожата си и да залича няколко малки дупчици от разширени пори.

Благодаря!

# 66
  • Мнения: 479
Здравейте! Търся препоръки за място, където да си направя микронидлинг във Варна.
На 34 съм и до момента не съм си правила процедури. Иска ми се да поосвежа кожата си и да залича няколко малки дупчици от разширени пори.

Благодаря!

Здравейте, аз ходя в Мезодерм и съм доволна от момичето. Мога да Ви дам контакти на ЛС.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 789
Gebura, аз съм доволна от София в Нирвана.

# 68
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета! Blush

За първи път пиша във форума, надявам се, че съм добре дошла във вашата тема, въпреки че всъщност не съм "bg-mamma" (не живея в България и нямам деца). Innocent

Няма да ви лъжа и ще си призная, че не съм особено добре запозната със спецификите на отделните процедури. Разгледах някои от предишните теми и научих доста нови неща, но тъй като не мога да изчета всичко толкова бързо, ще си позволя да ви помоля за съвет.

Ще започна с това, че имам афинитет към естествената красота — "за" пластичната хирургия и всякакви други повече или по-малко инванзивни козметични интервенции съм, но не харесвам, когато нещо има изкуствен вид и си личи от километри. Предполагам, че разбирате какво имам предвид.

Сега по същество... Едва на 28 съм, но имам доста видимо изразени назолабиални гънки, които са ми голям комплекс. Скоро се прибирам в България за малко и съм твърдо решена да ги залича по някакъв начин. Посъветвайте ме по какъв обаче, защото колкото повече чета, толкова повече се обърквам. Мислех си за филъри, но попаднах на мнение на a.l.e.n.a, в което тя ясно обяснява защо това не е добра идея и препоръчва точков лифтинг, но той пък е подходящ за по-възрастни дами... Аз засега нямам други дълбоки бръчки, съответно не съм сигурна дали това би била "правилната" за мен процедура? Thinking Помогнете ми и с избора на специалист — от много години не живея в София и нямам представа на кого да се доверя. Цената не е от съществено значение — професионализмът, опитът, прецизността, качеството и най-вече крайният резултат са най-важни.

Ако имате някакви въпроси, питайте.

Благодаря ви предварително! Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 6 475
При мен на дълбоки назолабиални ( също генетично, понеже от малка си ги имам) Михайлов ми препоръча филър, сложих при него и не съжалявам. Преди година беше. И в скулите ми сложи. Страхотно се получи. Скули допълвах сега, но в назолабиалните още няма нужда.
Общо взето на мен същия проблем ми го реши Михайлов, така че него препоръчвам.

# 70
  • Мнения: 143
Здравейте, момичета! Blush

За първи път пиша във форума, надявам се, че съм добре дошла във вашата тема, въпреки че всъщност не съм "bg-mamma" (не живея в България и нямам деца). Innocent

Няма да ви лъжа и ще си призная, че не съм особено добре запозната със спецификите на отделните процедури. Разгледах някои от предишните теми и научих доста нови неща, но тъй като не мога да изчета всичко толкова бързо, ще си позволя да ви помоля за съвет.

Ще започна с това, че имам афинитет към естествената красота — "за" пластичната хирургия и всякакви други повече или по-малко инванзивни козметични интервенции съм, но не харесвам, когато нещо има изкуствен вид и си личи от километри. Предполагам, че разбирате какво имам предвид.

Сега по същество... Едва на 28 съм, но имам доста видимо изразени назолабиални гънки, които са ми голям комплекс. Скоро се прибирам в България за малко и съм твърдо решена да ги залича по някакъв начин. Посъветвайте ме по какъв обаче, защото колкото повече чета, толкова повече се обърквам. Мислех си за филъри, но попаднах на мнение на a.l.e.n.a, в което тя ясно обяснява защо това не е добра идея и препоръчва точков лифтинг, но той пък е подходящ за по-възрастни дами... Аз засега нямам други дълбоки бръчки, съответно не съм сигурна дали това би била "правилната" за мен процедура? Thinking Помогнете ми и с избора на специалист — от много години не живея в София и нямам представа на кого да се доверя. Цената не е от съществено значение — професионализмът, опитът, прецизността, качеството и най-вече крайният резултат са най-важни.

Ако имате някакви въпроси, питайте.

Благодаря ви предварително! Hug
Здравейте, може ли да ми препратите информацията, която сте прочела от алена?
Аз си направих хиалуронови филъри в областта на назолабиалните и скулите при д-р Денчева и съм много доволна от резултата, но тя ми направи 3 терапии през месец и не знам за Вас това опция ли е.
Смятам, че като цяло е добре да идете при професионалист, да направят диагностика на кожата и проблемите и според възрастта да дадат препоръка.

# 71
  • Мнения: 1 671
През колко време слагате филър в скули?
Аз съм слагала само 1 преди 3-4 години

Дали ще освежи лицето, ако сложа малко или ще направи обем ?!!

# 72
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте! Имам гневна бръчка, която в анфас е поносима (дори след масаж е доста добре - снимка 2), в профил обаче я забелязвам много и ме състарява. Според вас Ботокс ще помогне ли да се заличи бръчката и в профил? Или е за филър? Над 35 съм.
Някак като мускулен спазъм е, а масажите нямат траен ефект.





Последна редакция: пт, 14 апр 2023, 13:21 от Restless

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Ботокс 👌

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Благодаря ви за отговорите, надявам се следващите 2-3 месеца да подейства и при мен.

Ботокс релаксира мускулите и  мисля , че ще ти е ок.

Общи условия

Активация на акаунт