КАУФЛАНД - тема 66

  • 60 067
  • 795
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 427
Можеш да купиш до 10 бройки наведнъж с този купон. Един път като се използва купона той изчезва. Интересно защо ги разпродават за левче. Изтича им срока тази седмица сигурно.

Аз вчера купих няколко бройки от едни други сладоледи, които бяха намалени в брошурата, но се оказа че единия вкус не е намален. Unamused Пак трябва да се разправям с тях следващия път като отида.

# 751
  • Мнения: 28
Можеш да купиш до 10 бройки наведнъж с този купон. Един път като се използва купона той изчезва. Интересно защо ги разпродават за левче. Изтича им срока тази седмица сигурно.

Аз вчера купих няколко бройки от едни други сладоледи, които бяха намалени в брошурата, но се оказа че единия вкус не е намален. Unamused Пак трябва да се разправям с тях следващия път като отида.

Благодаря!
При тях доста често само определени вкусове/видове от един продукт са намалени т.е който види - види, но пък подхождат с разбиране на информация при проблеми и може би биха били отзивчиви в конкретния случай. Успех!

# 752
  • Мнения: 481
Скрит текст:
Здравейте, излиза ми този купон в приложението. Вие как го разбирате? Че мога да закупя само един брой или както пише в купона до 10 броя.
А някой пробвал ли го е да каже заслужава ли си да се купят 10 броя? Такива големи намаления винаги са ми съмнителни Grinning

# 753
  • Мнения: 3 985
Аз направих грешката да си го купя за 3.99. "Сладоледът" е веган на базата на банан и бадем. С по-голям успех бих забъркала вкъщи.

# 754
  • Мнения: 6 885
Гаден е.
А и в нашия филиал нямаше повече бройки така или иначе. Имаше точно 4 опаковки. Купонът на мен ми излезе следобяд. Така че се съмнявам някой в същия ден да е идвал да купува.

# 755
  • Мнения: 5 160
Срока за връщане 30 дни ли е и има ли вариант с по-дълъг срок, ако е сканирано приложението както при лидл.

# 756
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 869
Срока за връщане 30 дни ли е и има ли вариант с по-дълъг срок, ако е сканирано приложението както при лидл.
30 дни е. В кауфланд не може да върнеш с приложението . Т е не помага то ,само за справка

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 12:46 от nasito8988

# 757
  • Мнения: 6 885
С изтичащ срок са сладоледите, сега минах през магазина. Стоят си опаковките от снощи.
 При замразените зеленчуци са се появили понички:

# 758
  • София
  • Мнения: 23 054
Хареса ми сладката царевица. Но големите кочани бяха изкупени. Те повече ми харесват.

# 759
  • Мнения: 92
Работят ли слуховите апарати по 19.99

# 760
  • shumen
  • Мнения: 18 229
Слуховете апарати трябва да работят.

# 761
  • Мнения: 92
Слуховете апарати трябва да работят.
То всичко ТРЯБВА да работи, но дали е без ехо и без прекъсване. Отговорът ви е неуместен. Ако не знаете, просто не пишете.

# 762
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 869
Аз взех пилата от К.  Ми вчера я пускам свети брамчи и не работи.

# 763
  • София
  • Мнения: 23 054
Върни я с касовата бележка.

# 764
  • Мнения: 19 058
Да 'похваля' щипките Брио, нормална цена 3 лв. За няколко месеца избеляха и се изпочупиха, за сравнение от пепко за 90 стотинки изкараха към 3 години. Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт