КАУФЛАНД - тема 66

  • 60 073
  • 795
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 924
Отидох за веган сладоледа, но беше свършил. Утре ще мина пак.

# 766
  • Мнения: 35 189
И аз съм доволна от щипките от пепко. Взех и от Лидл , но се опекоха и начупиха много

# 767
  • Мнения: 485
Тавичка спайс енд соул за два месеца ѝ падна покритието. Направо е опасно за здравето да се готви там.

Последна редакция: ср, 02 авг 2023, 21:41 от Qosata

# 768
  • Мнения: 1 765
Тавичка Брио за два месеца ѝ падна покритието. Направо е опасно за здравето да се готви там.
Дами и господа, когато купувате съдове с покритие търсете такива които са PFTOA, PFTE free.Тези, които нямат тази надпис ги съдържат тези вредни съставки и наистина са опасни.

# 769
  • Мнения: 485
Полезно пояснение, благодаря. Аз я взех да си пека само хляб в нея, отдолу винаги си слагам хартия за печене.

# 770
  • Мнения: 6 891
Отидох за веган сладоледа, но беше свършил. Утре ще мина пак.

Едва ли ще заредят пак.

# 771
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 817
Не знам коя тавичка на Брио визирате, но тези, които са като все едно имат каменно покритие пише BFOA FREE. Дано не ни лъжат! И на моята падна покритието, но отвън, отвътре си е добре.

# 772
  • София
  • Мнения: 23 057
Ходих до Кауфланд за нещо конкретно. Имаше го, но не посмях без ММ да го е видял да го купя и накрая излезнах с опаковка чипс

# 773
  • Мнения: 485
Извинете, погледнах си касовата бележка, не била брио, а спайс енд соул. Ще си редактирам предния пост.

# 774
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 884
Върни я с касовата бележка.
ами само да я намеря, че правим разчистване и е хаос. Че и к кард не чекирах нямах нет ,а бързах ,че магазина затваряше

# 775
  • Мнения: 878
Предлагам отново купона на някои от София за Кауфланд Горубляне

# 776
  • Мнения: 939
Отидох за веган сладоледа, но беше свършил. Утре ще мина пак.
За този сладолед сестра ми даде отзив, че на нищо не приличал на вкус. Направо си каза, че бил гаден. Но пък на някой може да му е по вкуса.

# 777
  • Мнения: 2 924
Едва ли ще заредят пак.
Да, нямаше. Явно са имали някакви изоставащи бройки и са ги разпродали. Отново съм в задънена улица с тези точки. Да земат пак да пуснат някоя игра, че да се отърва от тях.
В този ред на мисли какво стана с гората на Кауфланд? Има ли такава?

# 778
  • Мнения: 4 823
Не, трупай ги - на есен ще даряваме за транспорт на доброволците, които ще садят дръвчетата 😆😆😆шегувам се.
Като спомена точки ме подсети да питам дали някой е пробвал маслините Брилянт с точки?

# 779
  • Мнения: 6 891
Едва ли ще заредят пак.
Да, нямаше. Явно са имали някакви изоставащи бройки и са ги разпродали. Отново съм в задънена улица с тези точки. Да земат пак да пуснат някоя игра, че да се отърва от тях.
В този ред на мисли какво стана с гората на Кауфланд? Има ли такава?

Ние писахме ама не знам дали си чела всичко нагоре.
Изтича му срока на сладоледа - затова е пуснат на намаление с купон.
Затова и писах, че едва ли ще заредят повече. Искат да разкарат изтичащите..

Общи условия

Активация на акаунт