Какъв крем за лице използвате? – 24

  • 83 042
  • 693
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 12 012
Благодаря, Сис, значи само мицеларната вода пропускам.

# 436
  • Някъде там
  • Мнения: 4 851
Скрит текст:
Взех си околоочен крем на Eucerin, след като ми остана съвсем малко от предишния на Holika Holika.



Не знам дали някой го е ползвал, но текстурата му е ужасна - сух и трудно се разнася. Да му дам ли шанс и защо е толкова гаден като консистенция?!

Може ли да ми препоръчате слънцезащита, от която сте доволни.
Приключвам го скоро. На мен ми харесва, аз търсех нещо по-плътно и в аптеката ми го препоръчаха. Нямам проблем с разнасянето и не ми е сух.

На мен също не ми е сух и го харесвам много.Определено виждам ефект, както и от крема за лице, като ми свършат обаче няма да ги подновя, ще заложа на любимците ми, които са Нукс Merveillance LIFT.Много харесвам и крема на Калиначи, но на третата опаковка започнаха да ми излизат пъпки и стана много тежък за лицето ми, подарих го на майка ми.

# 437
  • Мнения: 66
Аз в момента ползвам Lierac Lift Integral - дневен, нощен и околоочен. Много съм доволна. Аз не ползвам серум и тоник, защото с времето установих, че кожата ми не понася такова натрупване на продукти. Почиствам добре и мажа крем. Ако ще ползвам серум, не слагам крем върху него. Понякога вечер използвам подхранващи маски или шипково( или друго подходящо) масло вместо нощен крем.

# 438
  • Мнения: 3 292
countessinna, кремът за лице на Лиерак със силен аромат ли е? Имам такова впечатление от тяхната козметика, а този крем съм го заглеждала.

# 439
  • Мнения: 66
countessinna, кремът за лице на Лиерак със силен аромат ли е? Имам такова впечатление от тяхната козметика, а този крем съм го заглеждала.
За мен ароматът не е силен, но това все пак е и въпрос на лично възприятие. Преди време съм ползвала и друг техен крем - Premium, този за нормална кожа.
По-хубав крем, поне до момента, не съм имала. Кожата ми изглеждаше чудесно Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 фев 2024, 13:50 от countessinna

# 440
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 559
Ох, Лиерак!Моята първа и голяма любов от аптечната козметика!
Според мен лифт интеграла е невероятна серия, мисля, че ми харесва повече от премиума.
Ароматът му е деликатен!
Не съм забравила за обещаната снимка без грим, но все излизам рано и е още тъмно за добри снимки.Утре след спининга ще се снимам на светло без грим, само по 10 продукта, които нанасям/да се чете с усмивка/ и след това ще се снимам и с грим.
Толкова съм доволна от Герлена, че заредих втора.

# 441
  • Мнения: 2 000
Кремовете на Lierac, които коментирате дали са за суха кожа? Бих ги пробвала, а моята е смесена и се чудя дали няма да дойдат по-тежки?

# 442
  • Мнения: 1 547
Ох, Лиерак!Моята първа и голяма любов от аптечната козметика!
Според мен лифт интеграла е невероятна серия, мисля, че ми харесва повече от премиума.
Ароматът му е деликатен!
Не съм забравила за обещаната снимка без грим, но все излизам рано и е още тъмно за добри снимки.Утре след спининга ще се снимам на светло без грим, само по 10 продукта, които нанасям/да се чете с усмивка/ и след това ще се снимам и с грим.
Толкова съм доволна от Герлена, че заредих втора.
Откъде поръчвате Герлен?

# 443
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
И аз съм доволна от Герлен,от дневния и нощен,но помня.че самата кутийка ми беше много неудобна,не е кръгла,и от ъгълчетата много трудно се обира,особено накрая.

# 444
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 559
Купувам ги от различни физически парфюмерии.
Аз имам леко недоволство от двукомпонентните серуми, но ще го преживея някак.Не ми излизат равномерно, въпреки, че ги разклащам преди употреба и ги държа на бюрото за грим стъпили на равно.

# 445
  • Мнения: 751
За втора година си взимам през зимата лекия крем с масло от карите на Локситан.С комбинирана кожа през зимата и мазна лятото съм. Много добре хидратира,без да е мазен и тежък.

# 446
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 559
Кремовете на Lierac, които коментирате дали са за суха кожа? Бих ги пробвала, а моята е смесена и се чудя дали няма да дойдат по-тежки?
Предлагат се в две текстури, вземете лежер.Освен това предлагат и рефили, обикновено в обектите има и тестери.Не винаги, но може да се пита.

# 447
  • Мнения: 1 547
Купувам ги от различни физически парфюмерии.
Аз имам леко недоволство от двукомпонентните серуми, но ще го преживея някак.Не ми излизат равномерно, въпреки, че ги разклащам преди употреба и ги държа на бюрото за грим стъпили на равно.
Същото се случи с двуфазния ми серум и частта като мед си стои почти догоре, ще трябва да го върна и ако ми заменят и пак има такъв проблем, нз. Затова се лтказах да го поръчвам от чужбина него.

# 448
  • Мнения: 378
Момичета, след дълго чудене в крайна сметка си взех Nuxe Merveillance Lift и съм просто очарована. За момента пробвах само дневния крем и околоочния, с много добра консистенция са, приятен аромат и най-важното попиват бързо в кожата и оставят матиран ефект. Не знам колко са ефективни за заглаждане на мимически бръчици, но изглеждат обещаващи. Довечера ще пробвам и нощния, но засега съм супер приятно изненадана.

# 449
  • Мнения: 19 698
Тестери на Герлен не могат да се купят отникъде, нали?

Общи условия

Активация на акаунт