На море в България 2024 г.! - Тема 1

  • 38 076
  • 327
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 7 076
Здравейте,
Препоръчайте ми хотел в Синеморец или в района на юг от Приморско. Предпочитам да е апарт хотел с кухненски бокс и да има басейн. Закуската е плюс, но не е задължителна.
Благодаря!

# 241
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
В Синеморец Делта ни е любим и отговаря на условията, но не е апарт хотел, а хотел. Били сме в двойна стая, може да погледнете дали.имат апартаменти с бокс. Апартхотел там не мисля, че има, още по малко пък с басейн

# 242
  • Мнения: 412
Здравейте, от кой друг сигурен сайт освен Букинг може да се резервира само нощувка, тъй като повечето други сайтове и агенции предлагат най вече Ол инклузив?

# 243
  • Мнения: 2 534
Здравейте,
Препоръчайте ми хотел в Синеморец или в района на юг от Приморско. Предпочитам да е апарт хотел с кухненски бокс и да има басейн. Закуската е плюс, но не е задължителна.
Благодаря!
Апартхотел Врис - Царево, в него съм била, лек руски мутробарок.

Вижте и това:
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-casa-paradiso-beac … ce-ahtopol-25420/

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 7 076
В Синеморец Делта ни е любим и отговаря на условията, но не е апарт хотел, а хотел. Били сме в двойна стая, може да погледнете дали.имат апартаменти с бокс. Апартхотел там не мисля, че има, още по малко пък с басейн

О, има. Били сме в три такива, но ми се искаше да пробвам някой нов.

# 245
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 188
Би ли споделила информация 🤗

# 246
  • София
  • Мнения: 319
Здравейте!
Тази година ще летуваме в Равда, нямам спомен да съм ходила там, имате ли скорошни мнения?


Утре пътуваме за Равда-какво точно Ви интересува?


Приятна почивка!
Просто да споделите отзиви, разбира се осъзнавам, че и времето ще е различно, съответно и конкретни неща, но бих се радвала на общите Ви впечатления. Никога не съм ходила там (май). Поне в осъзнато време


На нас Равда ни харесва-посещаваме за втори път-видяхме само едно заведение с жива музика,тоест няма кънтене на музики от барове и дискотеки-тихо и спокойно е ,но и в момента не е много натоварено. Заведения има всякакви -от луксозни с малко по високи цени,среден клас и на самообслужване според вкуса и търсенето.Не сме имали проблем с лоша храна до момента .Има къде да се разходи човек,може да се вземе автобус до Несебър. Плажа е добре -чисто в момента -цена шезлонг/чадър по 8лв. Магазинчета тип хранителни стоки има на близки разстояния .
Ако Ви интересува още нещо питайте.

# 247
  • София
  • Мнения: 3 153
И двете ни почивки тази година са на Слънчев бряг. Моля за мнение почивали предишни години има ли стомашно-чревни вируси. Хотелите ми харесват, това е, което ме притеснява. Казаха ни, че пречиствателната станция в натоварения сезон не смогвала.

# 248
  • Мнения: 2 534
И двете ни почивки тази година са на Слънчев бряг. Моля за мнение почивали предишни години има ли стомашно-чревни вируси. Хотелите ми харесват, това е, което ме притеснява. Казаха ни, че пречиствателната станция в натоварения сезон не смогвала.
Миналата година бях в Тиара, преди 3 лета бях в Рена - никакви чревни вируси не са ни хващали. Но не пием вода от чешмата и не ядем таратор.

# 249
  • Асеновград
  • Мнения: 1 553
И двете ни почивки тази година са на Слънчев бряг. Моля за мнение почивали предишни години има ли стомашно-чревни вируси. Хотелите ми харесват, това е, което ме притеснява. Казаха ни, че пречиствателната станция в натоварения сезон не смогвала.

Три поредни години почивахме в Слънчев бряг ...това ми е любимото място. Досега сме нямали проблеми с чревни вируси и разстройства. Тази година сменихме и ще ходим Царево -Хермес , нооо лятото е дълго, и ще си открадна един уикенд за Слънчев бряг.

# 250
  • Мнения: 9 573
Някои отсядали са в хотел "Глобус" на Слънчака? Той миналата година беше в ремонт.

# 251
  • Мнения: 6 401
Някои отсядали са в хотел "Глобус" на Слънчака? Той миналата година беше в ремонт.
Някъде имаше информация, че е с нови собственици и вече не е Глобус. Имайте предвид, че се намира в най-голямата лудница.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 281
Някои отсядали са в хотел "Глобус" на Слънчака? Той миналата година беше в ремонт.
Някъде имаше информация, че е с нови собственици и вече не е Глобус. Имайте предвид, че се намира в най-голямата лудница.

https://www.economic.bg/bg/a/view/mejdunarodnata-veriga-sheraton … -v-slynchev-brjag

# 253
  • Мнения: 9 573
На мен "Глобус" ми беше най-любимият хотел в Слънчев бряг. "Кубан" някак си не мога да го приема.
Във фейса попаднах на инфо,че единична стая в "Глобус" ще струва...57лв.!!!

# 254
  • Пазарджик
  • Мнения: 70
Здравейте, през коя агенция резервирате най-често. И някой има ли мнение за тази allinclusive.bg?

Общи условия

Активация на акаунт