? Въпроси всякакви ? (2024 г.)

  • 224 981
  • 5 631
  •   1
Отговори
# 4 755
  • Мнения: 4 314
Има ли от къде да науча часа си на раждане?
Мама я няма вече. Тате помни, че е било по обяд, но не и час.
Запалиха ме да си правя натална астрологическа карта, но без час не си струва.
Има онлайн карти - пробвай с няколко часа между 11 и 13 примено, няма да видиш особена разлика...
В ГРАО-  общината, но в района, в който попада болницата, в която си родена, ако е голям град. Обаче има времеви период, за който нямат данни, но забравих кои години.
Лично трябва да отидеш по телефона няма да ти дадат информация, само може да те насочат къде да отидеш, ако си звъннала в грешната община.

# 4 756
  • Мнения: 10 129
Потребителската такса е 2.90, все още.
И аз доскоро така мислех, но в нашия град всеки ти казва потр.такса 5 лв..
Не знам негласно ли са я вдигнали или всеки доктор може сам да определи
въпросната такса. В лабораториите за вземане на биологичен материал пак
е 5 лв.

# 4 757
  • Мнения: 1 802
Някой знае ли какво приложение трябва да се инсталира, за да се получат такива красоти с анонс за раждане на бебе?

Последна редакция: вт, 04 юни 2024, 19:01 от bubastet

# 4 758
  • Мнения: 15 335
Потребителската такса е 2.90, все още.
И аз доскоро така мислех, но в нашия град всеки ти казва потр.такса 5 лв..
Не знам негласно ли са я вдигнали или всеки доктор може сам да определи
въпросната такса. В лабораториите за вземане на биологичен материал пак
е 5 лв.
За лабораториите не знам, но лекарите плачат за сигнал.

# 4 759
  • Мнения: 602
потребителска такса в размер на 1% от минималната работна заплата, установена за страната. трябва да е толкова явно.  така пък излиза 9 лв.

# 4 760
  • Мнения: 13 683
потребителска такса в размер на 1% от минималната работна заплата, установена за страната. трябва да е толкова явно.  така пък излиза 9 лв.
Все още е 2.90

# 4 761
  • Мнения: 602
Дали здравноосигурените лица са освободени от потребителска такса, зависи от това какви заболявания имат, определени по списък към Националния рамков договор за медицинските дейности (НРД) и дали попадат в категориите на лицата, които са освободени от потребителска такса: деца, бременни жени, лица с над 71% намалена работоспособност и със злокачествени новообразувания: COO-C97., и др. А пък като взимаш бележка за ДЕТЕ че е болно/здраво за училище - плащаш такса.

# 4 762
  • Мнения: 537
Някой знае ли какво приложение трябва да се инсталира, за да се получат такива красоти с анонс за раждане на бебе?
Мога да ви го изработя, скоро започнах да се занимавам с такива неща.

# 4 763
  • Мнения: 1 802
Благодаря, аз нямам нужда. Simple Smile
Искаше ми се да знам дали има готово приложение.

Някой знае ли какво приложение трябва да се инсталира, за да се получат такива красоти с анонс за раждане на бебе?
Мога да ви го изработя, скоро започнах да се занимавам с такива неща.

# 4 764
  • Мнения: 11 512
Колко време можеше да остане пратка в Спиди до взимането й?

# 4 765
  • Мнения: 602
Стандартният срок за получаване на пратка, подготвена за получаване в офис на Спиди, е 7 календарни дни.
Ако не вземете пратката в този срок, тя ще бъде върната на подателя.

Последна редакция: вт, 04 юни 2024, 19:45 от Bobi Mitrev 761101

# 4 766
  • софия
  • Мнения: 26 043
Някой знае ли какво приложение трябва да се инсталира, за да се получат такива красоти с анонс за раждане на бебе?


В Canva има темплейти.
Скрит текст:

# 4 767
  • Мнения: 2 645
В Русе таксата си е 2,90. Рядко дават касов бон. Ако някой ми поиска такса 5 лв например, ще бъде здраво овикан.
Да не говорим, че зъболекарката в селото не издава никакъв касов бон. Смутолевя сумата срамежливо.
Мда, още си трая Grinning

# 4 768
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 573
В Русе таксата си е 2,90. Рядко дават касов бон. Ако някой ми поиска такса 5 лв например, ще бъде здраво овикан.
ефект надали ще има. ако нямаш касов бон не може да направиш нищо.

# 4 769
  • Мнения: 602
такова нещо като касов бон от лекар или зъболекар не съм виждал досега.

Общи условия

Активация на акаунт