Неуважително ли е за половинките ви?

  • 12 574
  • 302
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 20 521
Не, не. Преди да включи на магистрална скорост, първо трябва да пробва това с огледалото.
Ако си я обича, па барем вземе се поосвести и да вдене. На такива първични само с примитивни методики се действа. Тя може да си го обича, но да си е примат.
Ако и това не подейства, тогава да пали турбото.

# 211
  • София
  • Мнения: 13 878
Ми то ако е добре възпитано момчето, защо да пада на по-ниско ниво, като резултатът вероятно ще е същият?

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 22:27 от Fever Ray

# 212
  • Мнения: 20 521
За да пробва. Все пак му е жена, предполага се, че я обича.
Абе, при някои ограничени капацитети помага.

# 213
  • Мнения: 44
Е, щяла да се засегне. Ти не се ли засягаш и на тебе не ти ли е кофти. Според мен само това е начина, почвай на момента и продължавай, докато не се усети. Гарантирам ти, че тя първа ще капитулира и ще си сложи цедка на езика.
Редактирам се да се допълня. Като коментираш гледай даденостите, по които се заглеждаш да са коренно различни от нейните. Как да го кажа деликатно не знам, но ако нейните гърди са малки, коментирай жени с преливащи бюстове, ако краката й са пълни, започвай да се възхищаваш на жени със слаби стегнати крака, че и да се обръщаш след такива. С една дума, въздишай по физически дадености каквито тя няма и няма как да придобие.
Да видиш как ще те оцени набързо.
Следвай ме за още съвети Laughing
Благодаря ти, определено ще пробвам Simple Smile
Не, не. Преди да включи на магистрална скорост, първо трябва да пробва това с огледалото.
Ако си я обича, па барем вземе се поосвести и да вдене. На такива първични само с примитивни методики се действа. Тя може да си го обича, но да си е примат.
Ако и това не подейства, тогава да пали турбото.
Определено първо ще пробвам, поне да знам, че съм опитал всичко.

# 214
  • Мнения: 1 935
Аз не знам как това не е първото, което си пробвал. Глупави, умни, хубави, лоши, хората най-добре разбират като им се случват нещата на самите тях.

# 215
  • Мнения: 44
Аз не знам как това не е първото, което си пробвал. Глупави, умни, хубави, лоши, хората най-добре разбират като им се случват нещата на самите тях.
Ами просто не съм такъв, поне така съм възпитан, първо пробвам с говорене, поне така мисля, ако и това не помогне, а в случая не помага и само си говоря, а никой не чува, действия, но честно да си кажа, не мисля че ще се жегне много, стой и си търпи, като че ли се засяга за малко и после, не и пука.
Като говорихме за секс и казах че не е нормално да е само по моя инициатива, даже и бях купил и секси бельо, даже не си направи труда да го облече, не знам и аз, преди ми беше казвала, ако не ми стига секса, да ходя да си търся, само да не разбирала. Така че, не очаквам много.
Ще действам, а то ще си покаже.

Последна редакция: пт, 09 фев 2024, 08:46 от Hristo_lp

# 216
  • Мнения: 7 395
И как различихте липсата на интелект у жена му, пък у него не диагностицирахте такава? Като гледам какво пише за жена си и за себе си и за семейството си в тази тема ... Не ви разбирам методите за диагностика , честно. Или просто за лафа да става , но пък може да му създадете грешна представа на човека и лоша услуга.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 536
Според мен зависи от контекста и ситуацията...

# 218
  • Мнения: 44
И как различихте липсата на интелект у жена му, пък у него не диагностицирахте такава? Като гледам какво пише за жена си и за себе си и за семейството си в тази тема ... Не ви разбирам методите за диагностика , честно. Или просто за лафа да става , но пък може да му създадете грешна представа на човека и лоша услуга.
Интелект не и липсва, а що се отнася до мен, пиша това което виждам, а и няма вероятност някой да ми създаде грешна представа за когото и да е, аз си имам мнение и вече си имам изградена такава.

# 219
  • Мнения: 2 226
И аз не мисля, че е до интелект, просто усещането ми е за една недоволна от живота жена, която си го изкарва на партньора.

# 220
  • Мнения: 2 375
Има семейства, в които двамата не се понасят един друг, но стоят заедно, защото и никой друг не би живял с тях.

# 221
  • Мнения: 17 129
няма вероятност някой да ми създаде грешна представа за когото и да е, аз си имам мнение и вече си имам изградена такава.
Тогава за какво е темата?

# 222
  • Мнения: 6 327
Мисля че проблем реално няма, докачливост у него и липса на съобразителност у нея. Вероятно и лека отегченост от дългата връзка, която провокира заглежданията, но не е задължително, аз например винаги съм си гледал даже и с ново гадже като съм бил.

# 223
  • Мнения: 44
няма вероятност някой да ми създаде грешна представа за когото и да е, аз си имам мнение и вече си имам изградена такава.
Тогава за какво е темата?
Просто исках да видя и други мнения, и оценям всяко едно от тях.

# 224
  • Мнения: 7 395
Пързалка викаш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт