Парфюмни размисли и страсти - 289 тема

  • 51 462
  • 767
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 402
Парфюм за деня Elie Saab Le parfum in white. Неповторима елегантност и цветен разкош.

Много, много любим! Heart


Нещо ме привлече в това описание, може ли да кажете нещо повече за него момичета. Сладникав ли е? Топъл или студен? Наподобява ли някой друг, който евентуално познавам?

На мен ми се случва да харесам нещо от втория-третия път, така беше с Grsi charnel. Откакто излезе два или три пъти поръчвах проби, харесваше ми но все нещо мааалко не му достигаше, и изведъж нещо ме удари и се влюбих в него. Но ако някой изобщо не го харесам от първо помирисване, няма шанс да го харесам никогиш.

# 766
  • Мнения: 528

По отношение на най-новия парфюм - Acne Studios, малко съм разочарована. Ми той мирише като още един куп парфюми от безмитната зона (например, последният Miss Dior). Много е траен, да. Затова пък е и доста скъп.
Нищо общо с провокацията и класата, която обикновено отличава творенията от тази марка.
Тъжно е, да. Бизнесът във всичките си измерения е безскрупулен.
парфюмът е колаборация с модната марка Acne Studios, които са всичко друго, но не и класа, дори и в провокацията не ги бива. ароматът е точно такъв, какъвто очаквах - безличен.

# 767

Общи условия

Активация на акаунт