Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 21 716
  • 412
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 62
Момичета, някоя да е била при Цветелина? Мисля, че живее в Испания. Има страница във фейсбук. https://www.facebook.com/PredimstvotoNaZnanieto
Платих за регресия при нея, купих слушалки:satisfied: звъннах минута преди определения час, започна да ме хока, че не могла да отиде до тоалетна, защо звъня толкова рано, току що била приключила с предходния клиент, какъв бил този наплив, какво било това чудо. Високо самочуствие има, регресията беше неуспешна, други са доволни от нея.
Усетих,че е със самочувствие и това също ме възпира да я потърся ,струва ми се,че няма да мога да се отпусна и всичко ще е напразно.

Ето този пост лично мен ме спира да потърся нейните услуги. Какво е това плюене по други, наричане "вещица", и биене в гърдите, че тя взима много по-малко? Леле, Господи!

"Здравейте приятели!
Ценоразпис за "лечебен сеанс":
1 сеанс цена -1000лв.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНА СЕРИЯ ОТ 15 СЕАНСА  ОБЩО-15 000 лв.
Желаещите да пишат на лични.
Вие сигурно получихте сърцебиене!
НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ,ТОВА НЕ Е ЗА МЕН.
Това е ценоразписа на Еви терапия -Евелина Лютова!
Аплодисменти дами и господа 💸 💸 💸
Моя ценоразпис:
Ясновидство -25€
Регресия или духовното лечение-40€
Групови сеанси-0.00лв.
Подарък регресии
 -0.00 лв.
Подарък ясновидство -0.00 лв.
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПРАЗЕН СИ,ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ НЕДОСТИЖИМ СИ!
Да е честито на всички които са имали смелостта да прибегнат до лъжетерапиите на тази зла вещица!
Готова съм да се изправя срещу цялата им армия-ще ги тресе два дни и две нощи без да спира,тези долни измамници!
Мои клиенти ми разказват всичко това.Голяма част от тях са пострадали!
ЩЕ ИЗКОРЕНЯ ПЛЯВАТА ДО КОРЕНА НА КОРЕНИТЕ!"

# 241
  • Мнения: 12
                  А каква е цената,  в сайта не пише?

# 242
  • Мнения: 51
Изпратено с любов и аз съм се допитвала и между другото останах с добри впечатления от нея, скоро даже си гледах което ми беше изпратила и като го изслушах доста неща има които сега ми се случват, гледала ми е преди 7-8 месеца, тогава ми каза че тези неща ще са в рамките на около 4,5 месеца ще се случва, е точно така става както ми каза, само където даде по кратък срок но все пак така се развиват нещата, даже бях забравила за нея, наскоро се сетих че имам запис и си го изслушах

# 243
  • Мнения: 4 077
За Изпратено с любов искам да питам - има ли реална ясновидска дарба? Защото на сайта пише, че е психоложка и е завършила някакви курсове за таро...
Колко струва консултацията с нея?

# 244
  • Мнения: 64
                  А каква е цената,  в сайта не пише?
15лв за 1 въпрос
25лв за три въпроса
35лв за 10 въпроса

# 245
  • Мнения: 51
                  А каква е цената,  в сайта не пише?
15лв за 1 въпрос
25лв за три въпроса
35лв за 10 въпроса
Преди беше 35лв за неограничен брой въпроси, има ли друга опция освен чрез имейл да се свържа с нея

# 246
  • Мнения: 10 773
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.

# 247
  • София
  • Мнения: 563
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.
+ 1

# 248
  • Мнения: 50
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.
+ 1
Така е, всички тук сме шарани. Ама не ни коментирай, че искаме да си помогнем, ако има някакъв начин. Това си е нашият начин.

# 249
  • Мнения: 18
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.
Това е най добрия коментар от много време насам.
Напълно подкрепям написаното.

# 250
  • Мнения: 28
На мен дори не ми върна отговор! Жената е заета. Що се касае до регресията - от това, което съм чела би следвало да се извършва контролирано и се прави от специалист. Много бих искала да пробвам, но да не е онлайн. Ако някой знае такъв човек нека сподели.
Що се касае до мнението, че сме шарани - да не дава Господ на никой да ходи и да търси оправия по този начин. Не сме от хубаво тук.

# 251
  • Мнения: 1 122
Без да си кривя душата - да, шарани има. Има ги навсякъде и във всякакви сфери и ситуации. Наивни хора, които търсят някаква верификация за нещо някъде, удавници, търсещи сламка, за която да се хванат. Но в това няма лошо. Хората са различни и по различен начин се справят със стресовите ситуации. И в това няма нищо лошо и укоримо, стига да не се стига до някакви крайности, които гледаме по телевизиите. Уви, животът може да поднесе много лоши неща, които да ни изненадат и да са извън нашия контрол.

Снизхождение обаче не е нужно. Честно казано, според мен си е и грозно. Всеки в една или друга ситуация,  волно или не, е проявявал снизхождение, но пък публично да го правим, когато имаме възможност до го спестим, мисля, че не е редно.

За мен таро специално е своего род терапия, показва ми скрити влияния; неща, за които не съм си дала сметка, въпреки че са ми били пред очите; мои грешки, за които също не съм си дала сметка; тенденции. Таро, например, е особено полезно да маркира токсичност в дадени отношения, за която хората не са съумяли да направят извод, че е там. Решения обаче, дадени от картите няма и хората не трябва да се подвеждат да търсят такива. Имаме лична воля да взимаме решения за себе и сами пред себе си трябва да умеем да носим лична отговорност за тях. Животът не може и не трябва да е функция на гадания.

# 252
  • Мнения: 50
Виждам, че риболова рърви сериозно и шаранчетата здраво кълват на захранката !
Човек, каквито и проблени да има на главата си трябва да подхожда към решаването им с ясна мисъл! В това число, ако е решил да се допита до ясновидци/врачки/гледачи ... да преценява при кого да отиде. На времето бабите и дядовците по селата пари НЕ вземаха и имаха страх от Бог и Богородица, че ще ги накажат ако вземат пари за хорските страдания. Правете си сметката.
Това е най добрия коментар от много време насам.
Напълно подкрепям написаното.
И като подкрепяш написаното, постигна ли нещо?

# 253
  • Мнения: 10 773
Цитат
Така е, всички тук сме шарани. Ама не ни коментирай, че искаме да си помогнем, ако има някакъв начин. Това си е нашият начин.

Това не е начин, а заблуждение ! Повече от 10 години следя форума и темите тук и имам идея какво се случва. Да не говорим какви номера са били спретвани, реклами, препоръки и какво ли не ! Виждали сме и клакьори на звезди, рекламиращи своите идоли, както и самите звезди със по няколко профила рекламирайки се. Били сме свидетели на какво ли не тук !
През цялото това време се появяваха какви ли не звезди, изгряваха, залязваха, после пак изгрявах, изпепеляваха ги с коментари и след време отново възкръсваха. Хорската болка край няма, но и лакомията за лесни пари също няма край .... уви.
Всеки търси тук помощ, но попада уви на изпечени мошенници, които се рекламират - това в 80% от случаите. И после като се почне с негативните коментари се стига до панаири, триене на мнения, докладвания, и т.н.  Не случайно за да се свържеш с някой трябват препоръки, за да може да е сигурно, че човека е "правилен" и че няма да ти изтипоса излагацията после в нета и да секне притока на клиенти. В останалите 20%  разпределението варира, като 19% са са добри намерения да помогнат, нямащи такса и опитващи се да го докарат на психология. Онзи 1% които остава са наистина попаденията, правилните хора. Имаше и такива, които бях коментирани и за тяха лоша дума нямаше - наистина помагаха, нямаха такса и имаха дарба. Имах възможността преди повече от 10 години да попадна на такъв  човек коментиран във форума ( тогава още четях и не пишех тук )  и за сериозните проблеми които имах ми помогна за момента. Уви, вече тези хора които  посетих тогава вече не приемат, някой не са и между живите но имаха дарба и пари не вземаха.
В момента в последните 10 теми се коментират дни и същи лица, нямащи никакъв успех ( евентуално с клизма имат спорадични попадения ) и нищо ново ! За това темата западна.
Един човек, който е изкоментиран 100 пъти и НЕ СТАВА, и 1000 пъти да се пита за него  по-добър няма да стане , нито ще развие дарба или свръх способности!
Мислете и четете с разбиране какво са написали тези преди вас тук.Не подценявайте патилата на околните. Те също за имали проблеми, обикаляли са и са търсили помощ и са споделяли после мнение тук. Търсете хора с дарба, които не се рекламират и нямат такси. Този, които има дарба не взема нито пари, нито дарения ! Той помага безкористно - даром го е получил, даром го раздава!

Повече не мисля да коментирам, но щом "Вашия начин" е да повтаряте едни и същи грешки, наливайки пари в бездънна яма - Ваша воля.

# 254
  • Мнения: 28
Споделете този 1% - кой не би искал да си помогне. Имате ли лични впечатления?



quote author=Lan_7 link=topic=1639441.msg47953007#msg47953007 date=1714210728]
Цитат
Така е, всички тук сме шарани. Ама не ни коментирай, че искаме да си помогнем, ако има някакъв начин. Това си е нашият начин.

Това не е начин, а заблуждение ! Повече от 10 години следя форума и темите тук и имам идея какво се случва. Да не говорим какви номера са били спретвани, реклами, препоръки и какво ли не ! Виждали сме и клакьори на звезди, рекламиращи своите идоли, както и самите звезди със по няколко профила рекламирайки се. Били сме свидетели на какво ли не тук !
През цялото това време се появяваха какви ли не звезди, изгряваха, залязваха, после пак изгрявах, изпепеляваха ги с коментари и след време отново възкръсваха. Хорската болка край няма, но и лакомията за лесни пари също няма край .... уви.
Всеки търси тук помощ, но попада уви на изпечени мошенници, които се рекламират - това в 80% от случаите. И после като се почне с негативните коментари се стига до панаири, триене на мнения, докладвания, и т.н.  Не случайно за да се свържеш с някой трябват препоръки, за да може да е сигурно, че човека е "правилен" и че няма да ти изтипоса излагацията после в нета и да секне притока на клиенти. В останалите 20%  разпределението варира, като 19% са са добри намерения да помогнат, нямащи такса и опитващи се да го докарат на психология. Онзи 1% които остава са наистина попаденията, правилните хора. Имаше и такива, които бях коментирани и за тяха лоша дума нямаше - наистина помагаха, нямаха такса и имаха дарба. Имах възможността преди повече от 10 години да попадна на такъв  човек коментиран във форума ( тогава още четях и не пишех тук )  и за сериозните проблеми които имах ми помогна за момента. Уви, вече тези хора които  посетих тогава вече не приемат, някой не са и между живите но имаха дарба и пари не вземаха.
В момента в последните 10 теми се коментират дни и същи лица, нямащи никакъв успех ( евентуално с клизма имат спорадични попадения ) и нищо ново ! За това темата западна.
Един човек, който е изкоментиран 100 пъти и НЕ СТАВА, и 1000 пъти да се пита за него  по-добър няма да стане , нито ще развие дарба или свръх способности!
Мислете и четете с разбиране какво са написали тези преди вас тук.Не подценявайте патилата на околните. Те също за имали проблеми, обикаляли са и са търсили помощ и са споделяли после мнение тук. Търсете хора с дарба, които не се рекламират и нямат такси. Този, които има дарба не взема нито пари, нито дарения ! Той помага безкористно - даром го е получил, даром го раздава!

Повече не мисля да коментирам, но щом "Вашия начин" е да повтаряте едни и същи грешки, наливайки пари в бездънна яма - Ваша воля.
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт