“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №3

  • 43 030
  • 1 019
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 833
Керана ми беше напълно неизвестна преди Капките.
Керана участва в гласът на България, доста успешно.Година,две преди Капките

# 661
  • Мнения: 5 972
Керана ми беше напълно неизвестна преди Капките.
И на мен. Нея точно това шоу я направи известна и после започнаха участията ѝ и в мюзикъли и в разни предавания. А в Гласът на България не я помня въобще. И с какво е известна Джулиана Гани? Дори не я бях чувала и виждала как изглежда.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 23:28 от W

# 662
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
И аз научих за Керана от Като две капки вода, а за Джулиана Гани - от Маскираният певец. Това шоу също го спряха, може би и за него няма много кандидати.

# 663
  • Мнения: 5 729
За Джулка за пръв път разбрах от форума. От хората, които са известни с... Нищо.

# 664
  • Мнения: 9 146
Е как! ДжуГана стана известна с това, че дарява предните си гърди. Grinning

# 665
  • Мнения: 1 039
За Джулиана разбрах от скандала с бившия ѝ и детето. Нямам идея с какво се занимава туй тунинговано "нещо". Прави си имитациите, но грам не ми е интересна.

# 666
  • София
  • Мнения: 7 942
Според мен Джулиана стана известна с участието си във ВИП брадъра.

# 667
  • Мнения: 455
Джулиана Гани се е снимала за известно списание няколко месеца преди участието ѝ във випа, което най-вероятно е било причината да я поканят във вип брадър иначе щеше да участва в стандартния.
Керана стана по-популярна в Гласът на България, където се класира на финал и завърши на трето място, макар че и преди него си имаше група и участия по клубове. След предаването(Гласът имам предвид) е възможно участията им да са се увеличили.
Под известност като условие за участие в Капките най-вероятно се визира някаква публичност, няма как всички да са от ранга на най-известните имена в държавата, които всеки един ги знае.

# 668
  • Мнения: 5 972
Да му имам критериите на Халваджиян. Зомбори има десетина години стаж като театрален актьор, носител е на награда "Андрей Баташов", снимал се е в няколко филма, но не бил известен преди "Вина", а Джулиана е известна. Защото е известна.
Не всеки ходи на театър, но и не всеки гледа някакъв Брадър.

# 669
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 316
Е как! ДжуГана стана известна с това, че дарява предните си гърди. Grinning
... и е останала със задни ?

# 670
  • София
  • Мнения: 5 790
Изразът си е неин, това за "предните гърди". Въпреки че ми е странно вече поставян силикон да се ползва отново Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 3 785
Тя обясни в едно интервю, че е имала предвид “предходни”, “предишни”, но се е получило смешно и с това е станала известна.

# 672
  • Мнения: 3 968
В темата за фразите наскоро се коментираше този местен израз - "напред" със значение "преди (малко)" и оттам и "предни".

# 673
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 982
Като иска известни хора, нека догодина тези четиримата от журито да са участници. Достатъчно известни са.  За жури ще се намерят други, там сигурно може да не си толкова известен.

# 674
  • София
  • Мнения: 7 942
Като иска известни хора, нека догодина тези четиримата от журито да са участници. Достатъчно известни са.  За жури ще се намерят други, там сигурно може да не си толкова известен.
С изключение на Фънки, останалите трима сто процента ще се справят криво ляво. Фънки наистина трябва да застане от другата страна на сцената за да види за какво става дума, а не само да се прави на „строг и справедлив“.

Общи условия

Активация на акаунт