“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №3

  • 43 074
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 675
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 982
Да, ще се справят с пеенето, но според думите им "това не е шоу за пеене, а за имитация". Но за тях не ми е думата, а най- вече за Фънкю, да го видим тогава.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 711
 Страхотна идея! ЖурЕто - четирима, някои поп-фолк, без значение от кой пол, а ако пак не стигнат ( щот' Фънки едва ли ще кандиса ), да примамят някого от Фънки-Мънки, те са мултифункционални ( последната дума е с уважение!)

# 677
  • Берлин
  • Мнения: 4 573
Гледах Фънки в актьорско превъплъщение, убягва ми името на постановката. Беше си със същата физиономия, декламираше си репликите и като цяло не можех да повярвам, че някой му е отредил изява. Та.. толкова за моженето му. Май в един от епизодите се яви с театралния костюм, нещо в лилаво беше.

# 678
  • Мнения: 9 146
Аа Фъньо в Столичаните беше много забавен и достоверен.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
Веско Маринов имитира веднъж Дейвид Ковърдейл и се представи доста добре.

# 680
  • При семейството си
  • Мнения: 6 630
Уау, приятно ме изненада Веско Маринов- с имитация, английски, глас.

# 681
  • Мнения: 2 144
Веско в миналия сезон си призна, че е фен на Ковърдейл и се е опитвал да пее и прилича на него😂

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
Това не е Веселин Маринов, а Георги Енчев. Беше китарист и солист на групата след напускането на Атанас Георгиев.

# 683
  • София
  • Мнения: 33
Този сезон е гола вода. Да, нито един епизод не съм пропуснала, всеки път гледам с интерес, но накрая се разочаровам. Само един Зомбори пролет не прави. А и той не е винаги на 100% в образа, който му се пада.

Участници като Мария и Панайот Панайотов са за пълнеж, то се вижда от километри. Хайде, Мария имаше добри попадения през сезона, но г-н Панайтов е гола вода като имитатор, при всичките ми уважения към него като певец, който съм слушала с удоволствие през годините. Мъка ми беше да го гледам, сериозно.  Елена е готина, харесвам я като актриса и също показа талант. Гани "чува петлите" понякога, но общо взето ми беше трудно да я гледам и нея.
Наско не ми е симпатичен, но и да беше, мнението ми пак щеше да е, че не става за имитатор. Все си е същият.
То е ясно, че най-вероятно Зомбори ще спечели на финала, освен ако някой от другите не ни изненада феноменално и обере точките накрая. Няма равностойни участници тази година.

Не знам дали ще има следващи сезони, но ако не променят журито и водещите, едва ли ще гледам повече. Раков вече се изтърка, а Геро така и не се научи да чете.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 935
Понеже малко по-назад се споменава име/група (БГ) по "моята част", само малко инфо.
Почти не гледам музикалните реалитита (изкл. с Капките), та не знам кога Керана е участвала и с какъв успех. Но Пд-бандата "Керана и космонавтите" е основана през/преди 2018-а; 2021-а излиза албумът им Урса Майнър (CD, Album, Stereo, Gatefold). В палитрата на актуалния БГ рок (без свирещи доайени) се водят като добра, атрактивна и развиваща се банда. Последно, на 9.05 са имали излизане в Бар Петък (Сф).
Представяне в сайта на "браншовата организация" - ценно с това, че е от ХІІ.2019, т.е. с първите им стъпки, дето се вика. По това време казват, че от година и половина са в този състав:
https://bgma.bg/kerana-kosmonavtite-plovdiv/

# 685
  • Мнения: 1 810
Геро и Рачков преди малко с блитцотговори при Гала.
Геро в лице толкова се е смъкнал, че чак на Владо Михайлов ми заприлича. Браво на него.
Зомбори довечера ще обере овациите, разбира се.
Дано поне последната вечер е интересна Simple Smile

# 686
  • Мнения: 9 146
Смятам,че това ще е края на Капките.Излезе ми и статия ,че Маги го казва или се замисля,не помня точно.А и досега май не са били в Арената,не е имало и 8 финалисти,абе просто ми прилича на грандиозен завършек.Ще ми липсва,но и смятам че му е време.

# 687
  • София
  • Мнения: 23 044
Смятам,че това ще е края на Капките.Излезе ми и статия ,че Маги го казва или се замисля,не помня точно.А и досега май не са били в Арената,не е имало и 8 финалисти,абе просто ми прилича на грандиозен завършек.Ще ми липсва,но и смятам че му е време.

Дори да има пауза, не вярвам да е за дълго. Grinning

# 688
  • София, България
  • Мнения: 3 620
Халваджиян каза, че все пак се гласи да има още един сезон и е в преговори с участници вече. Предполагам е възможно вече да има и подписани договори за догодина. А следващи сезони може и да няма, да.

# 689
  • София
  • Мнения: 7 942
Тази вечер ще дават ли книга на победителя? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт