💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 41 055
  • 762
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 943
Не, Петя и Делян вземат играта
София/ Тишо 8021
Венци/Михаела 7882
Петър/Галена 6000
Петя/Делян 4339
Йордан Ели 2350
Сияна Светльо 1660


# 601
  • Мнения: 727
Да си ходят Йордан и Елито. Тази жена дано по-скоро се осъзнае и го остави този. Ще й съсипе живота. Не знам майка му какво си мисли като го гледа отстрани, както и родителите на Ели.

# 602
  • Мнения: 247
Галена загуби заради лигаване, да се държи за мъжа си , това  й е печалба.
Уж всички да завършили някакво виШе.
 Това със смятането на ум е проблем за голяма част от младото поколение , телефони и електроника , всичко наготово и ето го резултата.

# 603
  • София
  • Мнения: 12 503
Аз предполагам, че Ели и Данчо ще отпаднат тази седмица.

# 604
  • Мнения: 1 090
Йордан е нарцисист, а Ели горкичката, е останала и без баща, който да я защитава от него.
Багай, Ели, този човек ще ти изпие енергията и ще ти изпокъса всичките нерви, колкото повече годините минават.

# 605
  • София
  • Мнения: 12 503
Утре ще гледам без звук. Това пищене трудно ще го издържа. Иначе играта изглежда интересна.

# 606
  • Мнения: 247
Йордан е нарцисист, а Ели горкичката, е останала и без баща, който да я защитава от него.
Багай, Ели, този човек ще ти изпие енергията и ще ти изпокъса всичките нерви, колкото повече годините минават.
За жалост ще минат много години , докато се усети за какво иде реч.
Дано Ели чете тук , и потърси информация за мъже нарцисисти/и жени има разцира се , но се различава от мъжкия /. Дано има близки или добри приятели да я подкрепят !
Много трудно се вижда реалността , докато си в такава връзка, най -вече , защото връзката с нарцисист не е лоша постоянно , има си фази , които се редуват :хубаво макар и кратко , лошо и т н и жертвата  се държи на това хубавото ,макар да е трошици,

# 607
  • София
  • Мнения: 3 840
Интересна ми беше тази игра и се чудех какво ли е вътре в колата. Задачите бяха лесни, но в момент на стрес и ограничено време, трудно се смята.
Съжалявам Ели, Данчо е мъжът, който не искам да срещам. На Сияна и мъж нещо не им се получават нещата и ще ходят на телевизора.направирми впечатление, че когато всички говориха за игрите, които са им помогнали да се развият като двойка, Петя споменаваше само себе си. Дани изобщо не присъстваше

# 608
  • Мнения: 177
Чак пък такъв злодей да е Данчо не ми се вярва. Разглезен ми се вижда, ще го поочука живота и ще му мине.
Онзи Светли ми изглежда по-кофти човек, на Сияна ѝ бяха потънали гемиите, големи обяснения за вестибуларния апарат. Тази жена се страхува от него и сигурно има защо, ако някой трябва да се спасява това е тя.

# 609
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Мисля, че Ели и Йордан са пътници и ни показаха лебедовата им песен. Йордан осъзнал своите кусури ще започне да уважава и цени жена си (надай се) и всичко ще е цветя и рози! Сиянчето горкото му е време да си ходи, колкото повече седи толкова повече изпъква посредствеността й. Няма смисъл да се излага и унижава повече. Михаела става все по-нагла, маниерът й на бързоговорене и ужасният напев все повече ме дразнят. Някой някога й казал, че има хора забавни и нашата решила, че може да е от тях. Ужасно невъзпитана и нагла! Галена за пореден път преигра, и взе да й става навик заради лигавщините й да не си взимат игрите. Не ми допада това нейно преиграване и пренавитост. София и Тишо все повече започват да ми се издигат в очите.

# 610
  • Мнения: 8 943
Запълниха екранно време с тяхната годишнина.

# 611
  • Мнения: 11 232
Данчо го изкарахте голям изрод. Хората са различни. Не всички мъже са лигави романтици. А и не е нужно.
Неделният епизод е сниман в комплекс Вятърните мелници край Горна Ма̀лина.
Не, Петя и Делян вземат играта

Петя/Делян 4339
Дилян се казва този човек. дИлян.  Как е възможно това за 3 месеца да не се запомни?

Последна редакция: нд, 05 май 2024, 02:37 от diziler

# 612
  • Мнения: 247
Чак пък такъв злодей да е Данчо не ми се вярва. Разглезен ми се вижда, ще го поочука живота и ще му мине.
Онзи Светли ми изглежда по-кофти човек, на Сияна ѝ бяха потънали гемиите, големи обяснения за вестибуларния апарат. Тази жена се страхува от него и сигурно има защо, ако някой трябва да се спасява това е тя.
Определено СветлИ е по обигран гадняр, то си личи как снизходително гледа на всички и особено на Сияна.
Но Данчо теперъва ще се проявява, колкото е по млад по малко си личи егоизма !
Дано да греша , но от гледната точка на личен опит и възрастта ми , вероятността е малка да се поправи.

# 613
  • Враца
  • Мнения: 2 705
Чак пък такъв злодей да е Данчо не ми се вярва. Разглезен ми се вижда, ще го поочука живота и ще му мине.
Онзи Светли ми изглежда по-кофти човек, на Сияна ѝ бяха потънали гемиите, големи обяснения за вестибуларния апарат. Тази жена се страхува от него и сигурно има защо, ако някой трябва да се спасява това е тя.

И аз не мисля, че Данчо е такъв злодей. Даже, като си се харесват и обичат, изобщо не им се меся. Те са си щастливи. Не смятам че е насилник или гаден човек, просто е малко по-ръбат.

Сияна се обяснява за вестибулара, защото не може да смята и не може да мисли!

Направи ми впечатление, в няколко епизода вече, че Светли не я докосва, не я гушка, седи с гръб към нея. Даже тази вечер на масата, докато укоряваха Данчо, всички двойки показваха някаква близост помежду си, само светли седеше отново загърбен.

# 614
  • Мнения: 3 779
Данчо не е злодей и насилник, но нищо мило не прави за нея, за да се чувства тя обичана и значима. Чул е, че в началото се подаряват цветя и подаръци и го е правил. Към днешната дата - нищо. Ели сама си го каза. Моя мъж често ми купува цветя от една бабичка на пътя. Казва: и на нея да помогна, и теб да зарадвам. На мен ми става мило, че е състрадателен и в същото време прави красив жест към мен. Не е нужно да си убит романтик, за да зарадваш жена си. Не искам да ми поръчва билборди или да ми пише името с дрон в небето. Има толкова други жестове, с които можеш да покажеш, че тази жена е важна за теб. Не е трудно, не е и много, не е и скъпо. Просто Данчо е ръб. И няма да забравя изказването му за Конан Варварина. Абсолютен кретен.

Иначе ми хареса изказването на Светльо за щастието на жената и парите. Стори ми се искрен.

Общи условия

Активация на акаунт