Парфюмни размисли и страсти - 290 тема

  • 19 827
  • 245
  •   8
Отговори
# 150
  • на терасата
  • Мнения: 672
Toskovat Anarchist A
Toskovat Inexcusable Evil
Как ли миришат тези Laughing

И другите  аромати на марката обещават по състав да са много, много интересни Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 15:51 от рак-щрак

# 151
  • Мнения: 2 841
Добро утро! Черпя ви за рождения си ден:


При мен днес повече прилича на късна есен (да, времето е прекрасно също като мен 😉). За сметка на това нося новия Мис Диор и се чувствам непобедима.
ЧРД, много здраве и щастливи мигове!

Като стана въпрос за поводи и аз имам един личен Simple Smile
Днес стават 15 г., откакто се врекох във вярна и вечна любов на моята прекрасна половинка Heart Exl
И по този повод съм се напръскал със...
Скрит текст:
Последната ми придобивка...
По този повод Честита годишнина! Живи и здрави заедно бъдете поне още два пъти по толкова, като стана въпрос за повода и аз днес имам същия повод - 31 години от както бях булка.

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 16:52 от Mimeto74

# 152
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 158
Честит Рожден Ден и на cutesmallcat както и на всички други рожденици както и тези празнуващи годишнини! С пожелания за здраве и щастие!

Днес нося Chanel 5 EDP, стилен и елегантен.

# 153
  • Враца
  • Мнения: 2 709
Здравейте, дами Heart

Според вас, може ли да си купя Megamare Orto Parisi - на сляпо ?

# 154
  • София
  • Мнения: 17 854
Току-що приключих последните си няколко капки от поредния Crystal Noir EDT... и ми е тъжно. 🙁
Знам, че традицията тук повелява да се радваме на видяно дъно, ама аз не се.
Харесвам го и нося в жега, а сега при мен е точно такава; имам и ужасно много хубави спомени с него...
Имам ЕДП, но той е малко по-различен, по-дълбок, по-спайси.
Какъв е сегашният вариант на Crystal Noir  EDT, някой има ли наблюдения? Осакатен, разводнен, различен от първообраза?

Не е различен, само е разводнен.
Не знаех, че ще има и парфюм, много интересно решение, тръпна в очакване.

Да докладвам за опушената ванилия, която търсех. Не си взех, но се метнах на това. Познавам го от години, но така и не го купих поради други приоритетни парфюми. Чук е, много ми пасва и харесва.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 18:20 от The Catcher in the Rye

# 155
  • Мнения: 701
Здравейте, дами Heart

Според вас, може ли да си купя Megamare Orto Parisi - на сляпо ?
Точно този парфюм, на сляпо - недейте! Ще спестя личното си мнение, защото е въпрос на вкус, но намерете начин да го тествате. За днес избрах:
https://www.fragrantica.com/perfume/Prada/Infusion-d-Amande-31044.html

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 09:09 от Magda Dimitrova

# 156
  • Мнения: 4 072
И аз не препоръчвам Megamare за на сляпо. Има невероятен хайп по него, а като го помирисах не бих дала и 2 лева за този аромат. Разбира се това си е лично мнение, но да се набутвате и после да продавате със загуба и прочие....не си заслужава. Също така го намирам за доста мъжки, и това от човек, който много харесва клонящите към мъжки парфюми. Ако търсите нещо свежо, синьо и морско за лятото ще успеем да ви препоръчаме нещо друго тук във форума.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 14:59 от Lale_Lili

# 157
  • Мнения: 31 326
Виле, забрави Мегамаре насляпо.

# 158
  • Враца
  • Мнения: 2 709
Ехааа, как му се бях наточила..

# 159
  • Melmak
  • Мнения: 3 237
Днес при мен влажно, хладно, мрачно. Бях бутнала назад в шкафа Velvet Orchid, защото мислех, че вече не му е време, но днес съм с него. Медената нотка ми е любима.

# 160
  • Мнения: 420
Благодаря за инфото за crystal noir ,аз съм на края на едно шишенце edp,  а тези  които го харесват, с какъв аромат сменят през лятото ,пробвах с омниа кристалин ,с ланвин топката ,не ми стои така трайно дълбоко, да ми се развие през деня искам , ам да ме грабне ...
Залитам малко по ISL Libre intense ама пак е зимен .
Ще се радвам на съвет и за парфюмен лосион за тяло ,Благодаря.

# 161
  • Мнения: 728
Днес при мен влажно, хладно, мрачно. Бях бутнала назад в шкафа Velvet Orchid, защото мислех, че вече не му е време, но днес съм с него. Медената нотка ми е любима.
И на ми е много любима тази медна нотка, на моята кожа обаче не е особено траен.

# 162
  • Melmak
  • Мнения: 3 237
FreesiaR, при мен е траен, доста силен, дори днес пръснах само веднъж, защото ме беше страх да не се стопли времето, то по-студено стана… 😆

Гигова, на мен crystal noir edp ми е любимец, но останалите споменати хич не са моите.

За пролетта харесвам mom guerlain edp, chanel allure edp, montale roses musk и erba pura.
За лятото напоследък се влюбвам пак в nejma 7, paco rabanne fame, jimmi choo fever.

# 163
  • Мнения: 918
Добро утро! Черпя ви за рождения си ден:


При мен днес повече прилича на късна есен (да, времето е прекрасно също като мен 😉). За сметка на това нося новия Мис Диор и се чувствам непобедима.
Честит рожден ден! Човек и добре да живее,  среща Телец. И аз съм от тая зодия Heart За тия дни на дъжд въртя https://www.fragrantica.com/perfume/Miller-Harris/Figue-Amere-4830.html, https://www.fragrantica.com/perfume/Bond-No-9/Broadway-Nite-1302.html и https://www.fragrantica.com/perfume/Nicolai-Parfumeur-Createur/C … Neroli-48543.html, ,,много ми е дзен

# 164
  • Мнения: 241
Има и още телета тук, май си е и моят месец и рожденичка и именячка съм Blush

Вече получих едно парфюмно желание за празника - Hermes Un jardin sur le toit, много зелен и свеж аромат, фенка съм на градините и бранда като цяло, за съжаление не е от най-силните и трайни аромати, но си е прекрасен за мен.

Чакам и Neroli Amara Van Cleef & Apres отдавна му се каня и побързах да го грабна преди жегите да започнат.

Честит празник на всички с поводи през май, бъдете здрави, щастливи, изпълнени с оптимизъм Flowers Hibiscus Следя ви с интерес за нови летни парфюмни вдъхновения.

Общи условия

Активация на акаунт