Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 36 307
  • 1 022
  •   12
Отговори
# 375
  • Мнения: 8 934
Лав, зло да те забрави! Честита да си!
   Бър, и на Гаджо честит празник! Много успехи в спорта и никакви травми!
  Спах аз, сега ставам.

# 376
  • Мнения: 6 504
Прегръдки за Фил и Бърд. Споделяла съм за големия ми страх от онова обаждане...
Роднинските истории край нямат. От нас зависи колко ще ни засегнат. Но понякога много боли заради лоши думи, изпитано.
Остава винаги. Но пък обикновено такива деца се стремят съзнателно да са много читави родители и да не повтарят грешките на неглижиращия си родител. Въпреки травмата или точно заради нея.

Здрави да са днешните рожденици и именици!

# 377
  • София
  • Мнения: 9 631
Фил, и аз не мога да приема лешоядите между хората. Уж роднини, една кръв, а са готови да оглозгат ближния до последно. Уви, може би всяка фамилия има поне по един такъв.

Мама, Светла й памет, прекъсна отношения с брат си точно заради такива лешоядски прояви от негова страна. Беше й много болно до последно. Но толкова я беше наранил, че ни каза да не го информираме, когато тя се спомине. Съобразихме се с волята й.

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Честити да са всички! Само здраве желая! Heart

# 379
  • Мнения: 8 934
Като става дума за роднинските отношения, аз съм в ступор от сестра ми. Бяха на село,докато и моите деца , позволила си е да им са кара, да тряска врати, да им държи сметка за неща,които изобщо не я засягат.У на всичкото отгоре е обидила приятелката на сина ми, която е поканена от моите родители и е прекрасно дете.И на всичкото отгоре го играе сърдита сега.
   Моите двама не са се вързали на тъпотиите й, но не може да се държи така с гаджето.Защо нищо не помагала?! И още й сипала.
   ММ , какъвто е  добър , гледа с хумор на ситуацията, обаче аз не.
   Иначе, добре си изкарахме с девера и етървата.Благодарение на моята приятелка психоложка, успях да отработя емоциите си и гнева.

# 380
  • Мнения: 18 589
Марулет, другия път дъщеря ти да вземат и кучето.  Stuck Out Tongue Winking Eye

Без да защитавам сестра ти, най-вероятно ѝ е дошла в повече суетнята покрай още хора, особено ако е приела з алична кауза майка ти да не се товари. Защо си е позволила да избие е отделен въпрос. Ясно е, че гостите няма как да са пълноправни домакини и е трябвало да преговорят ситуацията с бройката гости и дали всички да са накуп по време на организацията.

# 381
  • Мнения: 1 457
Живи и здрави да сте всички празнуващи днес !

# 382
  • Мнения: 938
Благодаря за пожеланията на всички.
Лав, честит празник и на теб/вас!
Моите хора ме изненадаха с любим рибен ресторант, любима сладоледчийница, любимо селце с разходка по крайбрежната. Колко малко трябва, за да е щастлив човек.
Марул, що така е изтрещяла сестра ти?! Дано не се е разстроила много девойката.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Добро! Що трябваше да свършва почивката???

# 384
  • Мнения: 12 230
Добро! Хубавите неща бързо свършват, за съжаление.

# 385
  • Мнения: 10 765
Добро утро!
На тръстиката е тихо и спокойно. Все още няма хора.
Лек ден и спорна седмица!

# 386
  • Мнения: 8 934
Добро утро!От днес тръстикен! Хортенз,браво на твоите хора!
   Попи, дъщеря ми е на 26г, с ясната представа за това,че мама е възрастна и не може да бета като преди. Убедена съм, че никой не е седнал със скръстени ръце и да чака баба им на 70 г да ги обгрижва.
   Има съдомиялна,сушилня,пералня.Разбрали са се мама само да си ги пуска,за да не им разбъркат програмите.Децатс да ги зареждали и освобождавали.Те тръгнаха от тук и напазаруваха, зет ми и синът ми готвят, правили барбекю.
   Сестра ми си отидоха за една вечер, още със слизането от колата е заявила,че са много хора и тя поема ръководството.
   Както и да е, мама не ми звъни, а друг път по два пъти.Само на щерката да я подпитва има ли обидени.Сестра ми пък изобщо,дори не ми честити имен ден.

# 387
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Лан, много рано ти започва тръстиката!
Лека, къса работна седмица!
Аз още дъвча козунак и пия кафе. Глася се да стартирам ходенето пеш до работа. Времето вече е хубаво, а и козунаците трябва да бъдат смъкнати от обиколките. Страх ме е да стъпя на кантара.

# 388
  • Мнения: 12 068
Така да не ми се ходи на тръстиката ...

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
Така да не ми се ходи на тръстиката ...
не си само ти...Всеки ден ми е така.

Уинд, аз знам, че ше го стрОша кантара Confounded Все се каня с тая Зона и не ми се занимава...а ме е яд да се гледам.

Марулко, явно на теб е ядосана нещо...сигурно щот не сте отишли.

Общи условия

Активация на акаунт