Лидл 184 - Майска пролетно - вдъхновяваща

  • 73 190
  • 867
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 351
Нарязах веднъж на много ситно и сложих в салата. Имат вкус на магданоз (не съм фен 😁).

# 421
  • Мнения: 7 346
наирянка ,
Скрит текст:
от моркови още не съм ползвала, но от всякакви други дръжки/стъбла си събирам във фризера конкретно за тази рецепта https://svetatnasoncheto.blogspot.com/2023/11/zero-waste.html?m=1

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 850
Докато кълцах днешните се замислих точно за версия на магданозени кюфтенца със стъбла от моркови и май това ще пробвам.
Благодаря, denyil

# 423
# 424
  • Мнения: 18 985
Тази четка компактна ли е, примерно по-малка от малък размер на сешоар, доколко би го заместила за дълга и гъста коса?

34 см. е тялото на четката, не бих казала, че е компактна. Не замества един хубав сешоар при правенето на прическа. По-скоро суши и подрежда косата, но в никакъв случай не като прическа след сешоар.
Ние я имаме, ползвам я за сушене след плуването на детето.
Вземете я за проба, ако не ви допадне, просто я върнете.

# 425
  • Мнения: 10 545
Много благодаря за изчерпателната информация 🌸!

# 426
  • София
  • Мнения: 6 212
.....
Покрай обсъждането тук видях, че и аз имам купон за нещата на Рита Ора и купих сешоар и преса за резерва.
От кой филиал ги купихте?

Чак сега влизам- на ул Ладога (Борово).

# 427
  • Мнения: 2 140
fenyx, четките, за които говоря и ползвам не бих казала, че са компактни. Вижда се в линка в Емаг снимка в ръцете на жена, над главата ѝ какъв е размерът.
Съвсем добре се справя с дълги и гъсти коси - лично тествано. Просто е малко по-слаба от другата, която имам и се усеща разлика.

# 428
  • Мнения: 4 535
Здравейте,
Ягодите имат ли вкус на нещо? Simple Smile

# 429
  • Мнения: 432
Пробвали ли сте млякото за тяло на Cien? Хидратира ли добре или има алкохол и се изпарява бързо?
А лютите чушки на Родна стряха от утре как са като лютивина? Имат ли много дъх на опърлено?

Аз също взех от свинската мас, благодаря че споделихте. Има аромат на шкембенце 😋
Ще приготвя с нея от замразените калмари и планираният едам от тази седмица.

# 430
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 583
Привет на всички!
Идвам с питане, относно уреда за електростимулация на мускули, който ще е наличен от утре.
Назад във времето са пускали такива уреди на SANITASS и TERRAILLON.
Спомням си, че някой беше споделил мнение, кои от уредите е по-добър, но не можах да намеря коментара.
Тези, които имате такъв уред какво мислите: струва ли си този уред, който ще е наличен от утре?

# 431
  • Мнения: 28 110
Аз също взех от свинската мас, благодаря че споделихте. Има аромат на шкембенце 😋
Ще приготвя с нея от замразените калмари и планираният едам от тази седмица.
В събота пекох пилешки бутчета и сложих по няколко малки парченца мас върху всяко бутче- кожичката беше много хрупкава.🥰

# 432
  • Мнения: 810
Илка , аз имам електромагнитен уред. Даже не съм сигурна коя марка беше. Само , че моя е с 4 накрайника, виждам , че този е с 8 . Аз съм доволна, макар , че рядко го ползвам

# 433
  • Мнения: 240
Привет на всички!
Идвам с питане, относно уреда за електростимулация на мускули, който ще е наличен от утре.
Назад във времето са пускали такива уреди на SANITASS и TERRAILLON.
Спомням си, че някой беше споделил мнение, кои от уредите е по-добър, но не можах да намеря коментара.
Тези, които имате такъв уред какво мислите: струва ли си този уред, който ще е наличен от утре?

Аз имам двата, пускани предните пъти, този е различен. Моите са с по 4 електрода, а този е с 8, което според мен е предимство. Terrallion е с предварително зададени програми, а Sanitas освен предварително зададените има още много възможности за записване на собствени настройки на честота и сила на импулсите - да си запишеш програма по твоите предпочитания. Това е предимство, но пък усложнява нещата, докато Terrallion е по-лесен за употреба, но пък каквото е зададено - такова, също напълно достатъчно. За един едното ще е по-удобно, за друг - другото (аз предпочитам варианта на Sanitas с многото настройки). На този новия не знам как са му организирани програмите, погледни ако искаш указанието за употреба, за да се ориентираш. Питай, ако нещо друго те интересува и мога да отговоря

# 434
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Пробвали ли сте млякото за тяло на Cien? Хидратира ли добре или има алкохол и се изпарява бързо?


Не знам кое визираш, но ползвам този от снимката - ами страхотен е, нежна консистенция, бързо попива.


И моя снимка слагам на крема

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 19:13 от Киса

Общи условия

Активация на акаунт