Завършваме ДЕВЕТИ КЛАС

  • 22 355
  • 687
  •   3
Отговори
# 630
  • Мнения: 8 758
Вита, впечатляващо, добър адвокат би излязло от нея!
Миналата седмица наборката беше седнала да говори с баща си - за неговата професия и дали да не стане адвокат като него. Той я разубеждаваше, но май е наследила качествата на баща си 😀.

# 631
  • Мнения: 2 222
Честити да са рожденичките. Да жънат успехи, и мамите им да ги слушат. Да си прекарате приятно на празника.

Витка, само така, тъй трябва да се прави. Евала на девойката, сигурна съм и стискам палци да спечели таз битка.

Бора, дано тез закъснения не повлияят за стипендията, но сигурно няма и ще получава. Всички си заслужихме почивката.
А за Мандаринка, мога да предложа, да стане направо рекламно лице, хем и се отдава да разказва и пише, хем е омайна хубавица, за последното нема нужда да съм я виждала, просто така го усещам.

Мамзелче, супер си е прекрасната, въпреки препятствията е успяла да се справи. Доказа ти, че може, въпреки твоето мрънкане и недоволство, натри ти нослето, налииии. Повече да не си посмяла да се оплачеш от нея.

Татунче, радвам се, че се появи. Не съжалявайте за стипендията, догодина за втория срок ще се пребори, и ще вземе.

Нинкааа, браво на детето, с право ще ликуваш, той също.

Рени79, то 9 клас си е тъй, тамън съ засилят, и после смъкват темпото. С какъвто и успех да завършва, все пак заслужено ще е моренцето,да му се наслади.

Бокси, браво и на твоето дете, може да не си е търсил правата, но не се е и предал.

Пюрче, гордей се с детето, дава всичко от себе си, и успява. А за показа, със сигурност ще се представи добре, сигурна и убедена съм в това. Кажи кога и къде ще е, ако има някакъв шанс по туй време да сме наоколо, може пък да идем да я гледаме.

То като гледам, май мойто сръдливо дяте ще е с най - ниския успех. До преди малко школото пищикаше, а има още два предмета по които не е оформена. И за моя изненада, тоз по История, първи срок 5, втори срок 4, и за годината 4. Но не се учудвам, все някой трябва да е ощетен. Донякъде мойта я оправдавам за оценките и успеха, ноооо, донякъде. Така и не разбрах защо не си изполва таланта на макс. Дано от следващата година да промени туй нещо.

Чакам Карзчето, да нахълта с добрите новини, и ако съм запомнила добре, утре е решаващият ден. Чакаме добрите вести, че да се успокоим.

А тези дет се изпокриха, да съ появят, че липсата им се усеща.
Между другото се сетих за Скиорчето, как ли е малкото скиорче.
И Радито и тя скоро не се е вяскала, устрои срещата, видяхте се, и край, изпокри се и тя.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 16 638
Момичета,набора почти е завършил!
Изпитваха го,оформяха го,утре очаквам само да видя черно на бяло оценките по география,бел,история и да се напия от кеф!
Уж е сигурно ,че минава без поправки,но като знам учителите им....
Благодаря ви за палците!!

Мисля да го освободя за последните два дни от училище...
Чудя се дали по семейни причини или бележка от личен лекар 🤔

# 633
  • Майничка
  • Мнения: 12 735
Черпя виртуално. Черпя, че завършихме- 5.40 е направо невероятно за мързела й. ...
Ха-ха, Рени, и успехът им еднакъв!

# 634
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 831
karzz, обещавам да се напия за наборчето, като де похвалиш. Винаги е по- трудно да се бориш за 3.

# 635
  • София
  • Мнения: 250
Честити да са двете астрални пловдивски близначки! От здраве и успехи да не се отърват!

Честито приключване на учебната година на оформените набори! При моята това още предстои - не се знаят оценките от класните по два основни предмета, особено по единия, при който целия клас има драма  с учителя от началото на учебната година. Ще видим!

# 636
  • Мнения: 2 222
Карзче, ай днес да се напиеш и то от радост.

Етърнити, ужасно е това, и то по важни предмети, ще се надявам от следващата година поне този ( последния за когото писа ), да не им преподава.

Гери, да не сте ги раждали и в една и съща болница Joy при един и същи доктор. Голяма работа сте, тъй както е тръгнало да не се окаже, че и едната е родила и двете, и едното е отишло при другата. Шегата настрани, но много им се кефя и на вашите девойки.

# 637
  • Мнения: 8 298
Как няма да се знаят оценки от класни три дена преди края на годината?! Егати!
Вчера нанесоха и последните 2-3 годишни оценки. Сега само се разхождат до училище, защото са още зайци в някаква степен. При големия, 11 клас, вече никой не ходи, включително и той. Всички са си пуснали бележки. С тези 15 дни по семейни причини, които приеха, им е още по-лесно.
Класът е организирал купон за завършването тази вечер в едно заведение. Младежът каза, че няма да ходи. Нямало да му е забавно. Хваща стипендия. Не че са много пари, но пък 100лв са си 100лв, все нещо може да си купи с тях.

# 638
  • Мнения: 801
Renydent, Гери да са ви живи и здрави дечицата! 🍀

# 639
  • София
  • Мнения: 250
За съжаление не се знаят. Уж днес (последен ден за оформяне) щели да ги обявят. За проблемния предмет, ще научим от школо, тъй като имат чак в петък час. И дано наистина не им преподава до края на гимназиалния етап, че ще го закъсат много деца. След 80 и повече % двойки на входно ниво, и то не само в нашия клас, а масово в паралелките, в който преподава, на деца в 12 клас е оставила дори 4 за годината. Съответно на ДЗИ същите тези деца са получили отличен. Говорим за БЕЛ! Ужас е просто някакъв. Има подадено оплакване, но няма сигурност, че Директора ще направи нещо по въпроса. Та така, стрес до последно.

Хубав и усмихнат ден!

# 640
  • Мнения: 2 222
Етърнити, борете се вие родителите, децата също. Това си е чиста подигравка с всичси деца, но ако и директора не вземе мерки, явно не му пука за училището като цяло.  а щом постъпва така, нищо чудно да чака петък, като подарък да им нанесе оценките.

На мен пък ми е чудно, защо точно по БЕЛ, Мат. и профилите се постъпва така, а по други предмети изискванията са до небесата.

Ми да си пожелаем приятна лятна ваканция за децата, а на нас, на нас да си отпочинем, от по някое време ще трябва да се въоръжим със желязна нервна система за следващата година.

# 641
  • Мнения: 2 428
Честити и благословени да са рожденичките!🎂
Мандаринка чудесно и увлекателно изписа за банските😀
Стискам палци за тези пусти последни оценки🤞

# 642
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 931
Здравейте. Ние приключихме с училището още миналия четвъртък. Сега сме на почивка и е много приятно да се лежиш на плажа, докато Школо цъка годишните оценки. Не мога да се оплача от девойката - при все, че никакъв зор не си даде, особено втория срок, успехът е около 5.75.

Честит рожден ден на патерица на празнуващите момичета! Късмет, здрав и успехи!

# 643
  • София
  • Мнения: 2 135
И ние приключихме без особени напъни годината. Надмина 5.50, но без стипендия, при нас прагът е висок.
Дразни ме липсата му на мотивация да се бори за по-висок успех по предмети, които не са му интересни, ама то пък човек трябва да си избира кой битки да води 🙃.
Честито на патетички на двете девойчета вчера 🎂🎉🥳

# 644
  • София
  • Мнения: 250
До момента светнаха годишни оценки по два от чаканите предмети, остават още две, за да пишем годината приключила. За съжаление по проблемния БЕЛ, все  още нищо, а  според деца от класа, срещнали преподавателката в коридора, била в много лошо настроение. Може би вестта за оплакването е стигнала до нея, не знам, но се надявам, ако е така,  да не прояви някакъв реваншизъм към учениците. Писмото е от родителите в случая.

Гери, ти като учител, би ли ми казала в учителския ел. дневник (ако  си към Школо), достъп само до  оценките на учениците по твоя предмет от класовете, в които преподаваш ли имаш или можеш да видиш и по другите предмети?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт