Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 91

  • 31 273
  • 427
  •   3
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 778
Момичета, този парфюм траен ли е? Като аромат също ме интересува дали е хубав. Ще отида тези дни да видя дали има тестер в ДМ, за да го пробвам.

Последна редакция: сб, 22 юни 2024, 23:34 от Janice_

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 3 395
Много интересно звучи "твърд крем за ръце", не знаех че съществува. Ползвала съм само шампоан.
С талоните взех мицеларни води, от показаните в темата памучни кърпи Baby love  и душ гел Cottage в голямата разфасовка с ананас и кокос - абсолютно любим летен аромат!

# 377
  • Мнения: 2 722
Момичета, този парфюм траен ли е?
Кой парфюм? Simple Smile

# 378
  • Мнения: 2 778
Опс, пропуснала съм да кача снимка, редактирах коментарът. Парфюмът е Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom

# 379
  • Мнения: 2 628
Опс, пропуснала съм да кача снимка, редактирах коментарът. Парфюмът е Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom
Аз много харесвам първия White tea, който излезе, но изобщо не беше траен. За другите не знам.

# 380
  • Мнения: 2 289
И аз много харесвах White tea,но и при мен никаква трайност…

# 381
  • Мнения: 2 778
Всички имат такова мнение за парфюмите на Елизабет Арден, че не са трайни.

# 382
  • Мнения: 7 399
Душ пяна препоръчвате ли и коя,трайни ли са като аромат?

# 383
  • Deutschland
  • Мнения: 5 604
Ами Ритуалс, но цените са....
Аз купувам и техни копия от супермаркета Пени, много са добри, пенливи и уханни.

# 384
  • Мнения: 4 183
На Дъглас розовата душ пяна е хубава и често е на промоция по 12-13 лева. На Балеа е някакъв ужас. Така ме сърбеше кожата от нея. Няма да повторя!
Ритуалс бяха окей, но минах всички аромати и даже ги повторих и ми омръзнаха. В момента вчера отворих нова на Дъглас и съм си доста доволна от нея. Аромата се задържа и след баня. Не много дълго, но все пак го има. Предполагам ако купите и другите продукти от серията ще има още по-дълго траен ефект. Сега се сетих че има и тъмно розова от серията, аз говоря за светло розовата, почти беличка се вижда, не помня на какво мирише, приятен лек аромат има.

Последна редакция: нд, 23 юни 2024, 11:54 от Lale_Lili

# 385
  • Мнения: 14 056
Всички имат такова мнение за парфюмите на Елизабет Арден, че не са трайни.
Това на снимката е тоалетна вода, не парфюм.  Нормално е да не трае колкото такъв.
Интересното е че имах затиснато шише в един шкаф с тоалетна вода Зелен чай с бамбук, даже съм я забравила и е стояла там с години, а пък я харесвам. Моето впечатление е също че не е трайна, най-вероятно и затова съм спряла да я ползвам че не обичам да разнасям и подновявам през деня, 100мл е и съответно тежи шишето.
Както и да е, реших да я изразходя поне. Направиха ми комплимент за парфюма доста часове по-късно, когато по никакъв начин не смятах че е останала следа от аромата. Вярно че момичето беше застанало точно до мен, да не помислите че облаци са се носели, ама все пак Grinning
Според мен пробвай го в някой магазин и прецени за себе си дали те устройва като трайност спрямо цената си, че не са пък и чак много евтини. Тъкмо ще видиш и върху твоята кожа как се развива ароматът.

# 386
  • Мнения: 2 722
Няма никакво значение, че е тоалетна вода, просто тази тоалетна вода е нетрайна. Някои тоалетни води са по-трайни от парфюмните води, освен това е и до кожа.

# 387
  • Мнения: 2 778
Тоалетната вода на Найк, която купувам от Мейкъп е много трайна, а същата от ДМ не става за нищо. Тези дни като отскоча до ДМ ще видя дали има тестер на посочения аромат на Елизабет Арден, за да го пробвам.

# 388
  • Варна
  • Мнения: 10 824
Аз си взех за лятото 30 мл Елизабет Арден, но Wild rose,  точно за да мога да си го нося в чантата и да подновявам.

# 389
  • Мнения: 572
Момичета може и да  съм пропуснала ама да питам каква слънцезащита ползвате и също така за тен какво взимате от ДМ гледам има доста за тен и се чуда. Помагайте ✌

Общи условия

Активация на акаунт