Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 91

  • 31 409
  • 428
  •   2
Отговори
# 390
  • Deutschland
  • Мнения: 5 606
Новата Sundance слънцезащита ползвам аз. За тен нищо в момента, но съм ползвала на Дав лосиона.

# 391
  • 1444
  • Мнения: 1 086
Автобронзант за тяло също препоръчвам Dove. Прави приличен тен, попива добре, хидратира, постарали са се да замаскират миризмата на DHA и не е толкова осезателна както при други такива продукти след като минат няколко часа от нанасянето.
Скрит текст:
Има го и за по-тъмна кожа, както и мус версия, но нямам опит с нея. Лосионът ми върши работа.

# 392
  • Мнения: 305
От  3 години ползвам душ пяната на тази марка, преди ги имаше в ТТ Маркет, аз ги вземам от Англия 2,50 паунда е цената, но са доста икономични и добре хидратират кожата.

# 393
  • Мнения: 1 192
На 2 пъти купувам от Лидъл, обаче не е в постоянния асортимент. Подобна е като консистенция с тази на Ритуалс, не излиза като пяна, а като гел.

# 394
  • Мнения: 7 400
Аз искам да опитам нещо за тен,че съм с второ дете бебе и плаж няма да видя 😁но все си мисля,че ще стана на петна😁даже видях някакви кърпички за тен в дм
Благодаря за Дав

# 395
  • Мнения: 39 836
На 2 пъти купувам от Лидъл, обаче не е в постоянния асортимент. Подобна е като консистенция с тази на Ритуалс, не излиза като пяна, а като гел.
А хубава ли е Лидълската пяна? Различния цвят опаковка означава, че е за различен тип кожа, или просто различен аромат?
Искам да питам дали в Лили или ДМ сте виждали слънцезащитния спрей (50 фактор) за лице на Гарниер?

# 396
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 765
Аз ползвам мусът на Дав. Не е лош. За мен е същият като лосиона, а с него имам огромен опит. Нанасям с ръце. Сега чакам една ръкавица и ще видя с нея как е. Аз съм ужасно бяла и прави леко жълт цвят, но не може да се сравнява с истински тен. Поне при мен.

# 397
  • Мнения: 1 192
Различни аромати са, като имаше само розовата и зелената, отделно си взех и двата крема за ръце, а към розовата серия имаше и боди бътър, но той трудно се размазва и попива. Пяната и кремовете ми харесват, ароматът им също е силен. Само 2 пъти съм ги виждала и то случайно, може и в брошурите да са били, не помня. Бяха сложени при седмичните продукти и при тези, които са от изминали седмици. Мисля, че беше 5лв. цената.
На Балея преди съм взимала, но си беше пяна, вярно бюджетна е, но не ме впечатли.

# 398
  • Някъде там
  • Мнения: 4 923
Аз искам да опитам нещо за тен,че съм с второ дете бебе и плаж няма да видя 😁но все си мисля,че ще стана на петна😁даже видях някакви кърпички за тен в дм
Благодаря за Дав
За тен препоръчвам ето това на марката cocosolis  https://www.dm-drogeriemarkt.bg/cocosolis-cosmetics-avtobronzira … 800501636077.html имат и ръкавица за по равномерно нанасяне. Много доволна съм. И аз си го взех по тази причина, че тази година може да не видим плаж. Много съм доволна. Не ставам на петна Simple Smile

# 399
  • Мнения: 1 377
Точно пяната от Лидл идвах да похваля. Имам розовата, на Ритуалс прилича като консистенция.

За бронзиране, останах доволна от Биобаза. С капките имах добър резултат, имам и спрея.

# 400
  • Мнения: 2 778
Видях, че са пуснали парфюмен дезодорант от червената лимитирана серия на Балеа, двойник на Baccarat rouge 540. Пропуснах го, защото вече всяко второ момиче/жена, с която се разминавам по улицата ухае на този аромат.
Пробвах и Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, изобщо не ми хареса, добре, че не го поръчах. Насочих се към други аромати и ще споделя впечатления.

Скромният ми пазар днес от ДМ. Тези ароматизирани възглавнички са чудесни, сложих в гардероба, а ароматизираха цялата стая.

# 401
  • 🌊
  • Мнения: 99
Janice_, може ли да дадеш линк за дезодоранта? Търсих го, но не го намирам в сайта и идея си нямам кои са червените лимитки Sweat Smile

# 402
  • Мнения: 2 778
Да, ето тези има на българския сайт, а парфюмният дезодорант не го намирам нито в нашия, нито в немския сайт на ДМ, но го има наличен в нашите ДМ-и. Ако си от Варна, цялата серия има в Делта планет мол.

# 403
  • Мнения: 2 628
Май не са лимитки, не виждам някъде на пише. Но пък миришат страхотно, фенка съм на този аромат и ще си ги купя.

# 404
  • Мнения: 2 778
Може и да не са, но досега не съм видяла парфюмните им продукти да се задържат повече от един-два сезона.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт