Заплатите във Варна

  • 13 944
  • 209
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 595
Аз пък ще повръщам...
На свекърва ми вчера от "Марешки "са и дали нещо за попълване -ако на изборите гласува за него давали 70лв... ooooh!

# 181
  • Мнения: 13 512
Аз пък ще повръщам...
На свекърва ми вчера от "Марешки "са и дали нещо за попълване -ако на изборите гласува за него давали 70лв... ooooh!
Той ще се кандидатира за кмет.А за роднините и те ако гласуват за него-няма ли по някой лев?  Joy

# 182
  • Мнения: 595
Извинете,"устата ли си правите"? Laughing

# 183
  • Мнения: 13 512
Извинете,"устата ли си правите"? Laughing
Не, за ваше добро:-)
Или искате да ме сродите с някой от вашата фамилия? Wink

# 184
  • Мнения: 595
Правилно,мъжът ми да не ми е роднина,я!

СПААААМ!!

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 11:17 от amrianka

# 185
  • Мнения: 8 769
Много политически я подкарахте.....от заплати пък до общински съветници... Mr. Green

# 186
  • Bapнa
  • Мнения: 762
За сведение Марешки наистина дава по 70 лв. който гласува за него ... Една моя позната дойде да ме зарибява ....  Sick

# 187
  • Мнения: 13 512
За сведение Марешки наистина дава по 70 лв. който гласува за него ... Една моя позната дойде да ме зарибява ....  Sick
Ама аз не съм го подлоила на съмнение изобщо Simple Smile

# 188
  • Мнения: 5 178
Интересно кога ще дават парите и как ще разберат, че точно за него си гласувал newsm78
Пък и 70 лв са си 1/3 от новото майчинство  Crazy

# 189
  • Мнения: 13 512
Интересно кога ще дават парите и как ще разберат, че точно за него си гласувал newsm78
Пък и 70 лв са си 1/3 от новото майчинство  Crazy
Да пуска тука тема! Записвания- на лични Laughing

# 190
  • Мнения: 124
Интересно кога ще дават парите и как ще разберат, че точно за него си гласувал newsm78
Пък и 70 лв са си 1/3 от новото майчинство  Crazy
Извинявай за Спам-а, но за кое ново майчинство става въпрос?
Колко става и от кога?

# 191
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Интересно кога ще дават парите и как ще разберат, че точно за него си гласувал newsm78
Пък и 70 лв са си 1/3 от новото майчинство  Crazy

Нямам представа... как ли ще разберат за кого си гласувал, а ? Че да ти платят ... или пък плащат предварително ?

# 192
  • София
  • Мнения: 62 595
Нали на миналите избори го бяха измислили - с мобилните телефони. Прави снимка на бюлетината и така излиза.

# 193
  • Мнения: 3 405
ами, ако няма фото на мобилния, или няма мобилен?

# 194
  • Варна
  • Мнения: 25 356
Нали на миналите избори го бяха измислили - с мобилните телефони. Прави снимка на бюлетината и така излиза.

Mммм, че какво ми пречи да я снимам, а после да кажа на комисията, че съм сбъркала. Те ще ми дадат нова и ще гласувам както си искам smile3533

Общи условия

Активация на акаунт