Първокласници 12

  • 18 636
  • 336
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 533
А при нас стаята вече е украсена и има малка елхичка  Laughing
По информация от щерката, една майка го е направила, предполагам с останали пари, от тези, които събирахме в началото на уч. година.
Ще имат тържество за Коледа, без размяна на подаръци, родителите ще занесем почерпка и това ще е.
Я да ви питам, вие с подаръците на децата как процедирате? Подаръците от вас (като родители) ли са или са от дядо Коледа?

# 256
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 287
От Дядо Коледа, на 25-ти сутринта, под елхата Laughing

# 257
От Дядо Коледа, на 25-ти сутринта, под елхата Laughing
Peace

# 258
  • Мнения: 1 225
И нашата елха - за училище, ще я купя с общите пари  Peace
Подаръците са от Дядо Коледа  Hug
Ние винаги чакаме да стане полунощ, Васи се крие с татко си , а аз отивам да отворя прозореца за да влезе Дядо Коледа ( оставям подаръците под елхата ) и отивам и аз да се скрия. След 10 на минути излизаме всички и започва купона  Hug

# 259
  • Мнения: 533
До сега и аз така правех  Laughing, на 25-ти сутринта под елхата  Hug, но напоследък Биляна иска да има един подарък от дядо Коледа и един от нас, и желанията и са доста големи, та се чудя какво да направя, така че да не развалям вярата в дядо Коледа  newsm78

# 260
  • Мнения: 14
До сега и аз така правех  Laughing, на 25-ти сутринта под елхата  Hug, но напоследък Биляна иска да има един подарък от дядо Коледа и един от нас, и желанията и са доста големи, та се чудя какво да направя, така че да не развалям вярата в дядо Коледа  newsm78
И при нас е така: дядо Коледа ще ми донесе еди какво си, а ти какво ще ми купиш? Доста подаръчно става, защото дядо Коледа идва и в училище, и в школата по английски и в къщи.

# 261
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 287
Това, което е в ДГ/У-ще е от нас. Така знае Радо.
Иначе и за НГ се иска подарък естествено  Laughing Ама се разбираме за нещо дребно.

# 262
  • София
  • Мнения: 9 634
Ох, говорете ми за коледни подаръци, говорете!!! Money Money Money

Аз какво да кажа?! newsm78
Имам Коледа в детската градина.
Коледа в училище.
Детска Коледа в работата на тати- по закона всяка година.
Коледа в къщи за двамата.
А отделно на Коледа-  именник имам- Христо. Grinning

А като си помисля, че чакат и Нова година! ooooh! ooooh!

# 263
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 287
Че то у нас е същото, само от работата се разминава.
И Радослав празнува на Рождество Money

# 264
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ, КОИТО ПОЧИТАТ ДНЕШНИЯ ДЕН! ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!

# 265
  • Мнения: 39
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ И ПРАЗНУВАЩИ
Благодаря ви за отговорите. Мария ще бъде на индивидуално обучение с учител - класната в къщи.Оказа се че общината отпуска пари за допълнителни уроци и имаме право на преподаване в къщи, ако го съгласуват и на педагогически съвет. Благодаря ви за пожеланията.

# 266
  • Мнения: 1 608
Честит празник и от мен!

Копче, на нас също ни се събират много празници. Като почнем от 12-ти .. Мисълта, че няма да осигурявам всички подаръци аз ми е успокоителна.

# 267
  • Мнения: 1 225
ekaterina_h, радвам се, че имате право на учител  Hug
Стискам палци бързо да се възстанови детенце  Praynig

# 268
  • Мнения: 126
Честит празник на всички именници!В къщи подаръците за Коледа ги носи само и единствено Дядо Коледа!

# 269
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
При нас в у-ще май няма да има тържество.На род.среща се коментираше децата да се съберат някъде навън.За целта някой трябва да го организира.Имаме една дейна майка(учителка  Grinning ),която е пълна с идеи,но сутрин не се засичаме и не зная какво ще се измисли в крайна сметка.
Аз имам такъв въпрос. newsm78  Предвиждате ли подарък за госпожата?

Общи условия

Активация на акаунт