Първокласници 12

  • 18 644
  • 336
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 225
Здравей ekaterina_h
Отдавна се каня да ви потърся, но не ми беше удобно  Embarassed Как сте? Оправя ли се детето?
Аз съм майката на Васко, щяха да са в един клас, ако не си спомняш  Hug
Стискам палци да се оправяте бързо.  Peace
Мога да попитам госпожата им за тези въпроси, които те вълнуват, ако искаш.
опитах се да ти пиша на лични, но ти е пълна кутията

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 10:54 от sisko2

# 241
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да Ви кажа аз какво правя - разказвам й действителни примери с мен и тя много се впечатлява, че и на мен ми се е случвало и сякаш по-добре разбира какво й говоря и защо й казвам да реагира еди как си.
Навремето и татко така ми разказваше.

# 242
  • Мнения: 2 444
Ekaterina_h, попитай в инспектората, имаш право да идва учител в къщи при детето, но съм забравила процедурата и не мога да бъде много полезна.
Бързо възстановяване ви желая.

# 243
  • Мнения: 1 225
ekaterina_h, говорих с моя позната, начална учителка, която ми каза че нямаш право на учител вкъщи - за съжаление  Sad
Но все пак посъветва да се свържеш с инспектората и директорката на училището.  Peace
Ако мога с нещо да помогна - кажи  Hug

# 244
  • Мнения: 1 320
Не знам до колко е точно по процедурата но ............ имам ученичка , която отсъства от началото на учебната година /тежка операция/ и ще отсъства още поне 2 месеца . Може да ходи. Споразумяхме се със всички преподаватели които ще й преподават през 1 срок да се яви на целия материал на определена от тях дата / преди края му/, така че те да й оформят оценки без да се явява на поправителни / ако си ги изкара Wink / и да не е като частна ученичка, но и да не губи годината. Съучениците й я снабдяват с взетия материал.   Пробвай и ти !   bouquet Успех.

# 245
  • Мнения: 1 608
Виждам, че всички срещаме един и същи проблем въпреки различните ситуации, в които се проявава. Благодаря, че споделихте.

ekaterina_h, пожелавам нещата при вас да се подредят по най-добрия начин. Heart Eyes Ако мога да помогна с каквото и да е - насреща съм.

Ще ходите ли на някои от форумските Коледни събирания? Ще е супер ако се запознаем, а и децата също!

# 246
  • гр. София
  • Мнения: 1 887


Ще ходите ли на някои от форумските Коледни събирания? Ще е супер ако се запознаем, а и децата също!



Не съм мислела сериозно.Миналата година ходих с дъщеря ми в студио 313,но тя беше една от най-големите и нещо не и хареса.
По скоро си мисля за вечерното на 22.12,но Студентски град ми е много далеч.

# 247
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944

По скоро си мисля за вечерното на 22.12,но Студентски град ми е много далеч.

Моля за малко повече инфо? Някакъв линк? Благодаря  Hug

# 248
  • Мнения: 804
Добро утро,момичета.  bouquet
Мнооооого отдавна не съм писала тук,но не е по липса на желание. Peace

Исках да ви питам,имате ли проблеми с първолаците относно пазенето на нещата им? newsm78
Моя редовно забравя в училище дрехи,учебници, и прочие.Последния случай беше снощи,когато си дойде без учебниците по математика (имам предвид учебник,уч. тетрадка и помагало,което използват в час),също и една тетрадка по БЕЛ. Оня ден си дойде без анорака. #Crazy Днес като го заведохме нещата ги нямаше и не знам какво ще прави през часовете.

# 249
  • Мнения: 1 608

По скоро си мисля за вечерното на 22.12,но Студентски град ми е много далеч.

Моля за малко повече инфо? Някакъв линк? Благодаря  Hug

Виж тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245133.msg5731084#msg5731084

# 250
  • Карлово
  • Мнения: 4 712
vpam 
Честит иемнник. Да ти е жив и здрав и много печатчета да носи.

# 251
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, мами на първолаци! Записвам се при вас, за да следя темата - синът ми е в първи клас в 97-мо СОУ в Люлин. Доволна съм засега от госпожата, и той ходи с мерак на училище. Още в началото на 2007 г. се научи да чете, защото ние нямахме много време да му четем  Embarassed - родиха му се две сестрички на 18.12.2006 г., и бяхме много ангажирани с тях...та детето от зор зачете само комикси за Спайдърмен и Том и Джери.
Сега се справя добре в училище, само като се заплесне греши, ама нали е мъж...  Laughing
И аз имам смешни бележки от сорта на "Мамо имам сештица днес и вобще имам доста шестици", "Убичам те мамо" и т.н.
Ще изчета темата по-подробно, и ще се включвам по-адекватно от сега.

Аз досега пишех само в Близнаци и Многодетни мами, но вече се ориентирах и насам, че нали си имам и батко!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ОТ МЕН! ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Хубав ден!


Едва сега видях, че има и списък - може да го добавите, за което предварително ви благодаря - моето първолаче е Мартин Благоев, София, 97-мо СОУ "Братя Миладинови"

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 11:55 от Madam Mim

# 252
  • Карлово
  • Мнения: 4 712
Нашият празник за Коледа ще е на 17.12, ваканцията вероятно ще почне от 22.12 до 6.01., та за 21 ни казаха, че ще са намалени часовете и ще им направят дискотека в класната стая и всеки ще носи почерпка по избор. Аз все се заричам да съм само слушател на родителските срещи, но при мене са само добри намерения. Така, избрахме моя вариант, най-активно се включих в събирането на  парите, заявихме падаръчетата и остава другите да купят лакомствата и да ги опаковат стилно. Сигурна съм, че има по-свободни от мене мами, но се натискат. Човек не може да си избяга от съдбата. Сега остава да видя с какво може да се представи детето пред дядо Коледа и да чакаме ваканцията.

# 253
  • Мнения: 1 225
Честито на именниците   bouquet
Моят син не си е загубил нищо - за сега - пу-пу, дано да не загуби де  Peace
За тържеството - днес ме извика госпожата, понеже съм касиерка в родителския, да ме пита какво мисля за закупуването на една елхичка и всяко дете да донесе по две играчки. Та ще купувам елха  Wink Предложих и всяко дете да си изтегли листче с името на друго дете и да си купят по нещо дребно. В деня, в който ще се празнува, ще си ги подарят, а майките ще занесем почерпка  Hug

# 254
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 291
При нас госпожата ни предложи, който иска от родителите да купи елха, а всяко дете да занесе играчка. Ние, родителите на три от децата (с които се редуваме да ги водим и прибираме) взехме елха. Иначе са си теглили листчета за подаръци. Ще купувам пак за момче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт