"Великолепната шесторка"

  • 21 083
  • 414
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 914
Аман от вечно недоволни,критикуващи и мрънкащи хора в този форум!!!Роклята била пищна,водещата била лоша,форматът също,държавата била виновна... ooooh!Вместо да дуднете,вземете да пуснете смс-и ....
е какво, тео7777 помоли за мненията ни - по всичко. Виж първия пост. Като пък не бива да се критикува, задайте темата по друг начин.
Със създаване на вина няма да стане по-добре.

# 106
  • Мнения: 3 268
Не гледах.
Няма да пусна СМС.
Имам твърде особено мнение за бтв, за да се включа в каквото и да е, организирано от тази телевизия. Като чета мненията, се убеждавам все повече и повече в правотата си.
Някой находчиво беше препоръчал по-нагоре - защо не отидат да пеят пред децата? Пред тях да развяват роклите си...
Аман...
Добре,не пускай и дано спиш спокойно.Тео7777 помоли за мнения ,а се почна едно кудкудякане....

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 82
Момичета, децата в този дом не са обект на благотворителност за пръв път. Още веднъж казвам - давам шанс на това предаване. Ще споделя с вас само, че има институции в Русе, които всяка година събират средства и подпомагат децата с хранителни продукти и други неща. Проблемът е, че държавата наистина не прави достатъчно. Само ще спомена, че примерно служителите на РДВР -Русе всеки декември събират от заплатите си и носят подаръци и продукти за децата за празниците. И не в малки количества. Не е вярно, че камера влиза за пръв път в дома. Много пъти е влизала камера там, но материалите не са представлявали интерес за националните медии. Трябваше да излезе от би Би Си, за да се отбележи като новина. Извинявайте, че се намесих, ама не издържах просто...

# 108
  • Мнения: 4 841
Не гледах.
Няма да пусна СМС.
Имам твърде особено мнение за бтв, за да се включа в каквото и да е, организирано от тази телевизия. Като чета мненията, се убеждавам все повече и повече в правотата си.
Някой находчиво беше препоръчал по-нагоре - защо не отидат да пеят пред децата? Пред тях да развяват роклите си...
Аман...
Добре,не пускай и дано спиш спокойно.Тео7777 помоли за мнения ,а се почна едно кудкудякане....

Написаното от мен ми прилича на мнение, ако на теб ти прилича на кудкудякане, проблема не е в мен.
И да, нямам проблеми със съня.
Ако някой в тази тема се заяжда (и кудкудяка), това са именно хората, които очакват да прочетат само овации и бравурни одобрения на този - меко казано - цирк...

# 109
  • Мнения: 494
Ама то все така се получава, на некадърния някой друг му върши работата, защото онзи, другият го удря на съвест и иска да помогне. А некадърният - шапка на тояга, ако работата е толкова спешна, някой друг ще я свърши.
Права си. Съгласна съм напълно, но понеже е така, айде и ние нищо да не правим,а само да плюем. И така не става. Писна ми да мрънкам и само да констатирам проблемите. Засега не мога да направя нищо повече от това да изпратя СМС. Като завърша и това си образование, ще се опитам да направя и нещо повече,но дотогава какво? Да знам,че нищо не се прави, че никой нищо не прави?И да си кроткам и само да плюя,че,видиш ли, никой нищо не прави...Ами няма по-тъпо нещо! Инициативата е страхотна и благородна. И още нещо важно- по-добре да знам,че 6 седмици някой ще напомня на всички ни, че 6 седмици ще пращаме СМС и накрая ще има пари, пък нека са взети от нас. Отказах се да разчитам на нещо от ТАЯ държава, но аз живея тук и тези деца също.Чувствам се отговорна. Щом мога-ще помогна. Никой никого не кара насила да помага.Но няма как да знам какво да направя и как точно да го направя,затова трябва да има нещо организирано. И какво по-хубаво от нещо шумно, по телевизия като БТВ. Страхотно! Пак казвам,дано е забавно,че да се гледа повече!!!Покрай това, ще се чуе и за другите домове. Дори предпочитам да стане модно, пък нека е ПР. Все едно. Начало е. Тромаво и не перфектно, но начало.
 Това, че има инициатива не значи и че ще се забрави какво направиха(не направиха) от отговорните институции. И има начин да им се напомни, но това е друга тема. Няма нужда да се смесват нещата...

# 110
  • София
  • Мнения: 62 595
По този повод, какво стана с даренията от англичаните за Могилино? Нали там се бяха организирали хората да събират пари? Къде са отишли те? Защо никой не казва?

# 111
  • Варна
  • Мнения: 2 272
Не гледах цялото предване, всъщност гледах съвсем малко и това, което видях не ми хареса.
Идеята на пръв поглед е благородна и навременна, но все си мисля, че целият този потенциал и енергия можеха да се използват по много по- прагматичен начин. Абсолютно съм съгласна с RadostinaHZ. Държавата спи, чиновниците спят, обаче будните интелектуалци са жертвоготовни и им изземват на драго сърце функциите.
Сещам се за един бюджетен излишък, с който ни надуваха главите в края на годината. Толкова ли не намериха начин да оползотворят за децата някой и друг милион, а сега мъчат горкия зрител с нелепи програми.

# 112
  • Мнения: 3 268
BirdsFlu,това за кудкудякането не се отнасяше лично за теб,а за всички недоволни от начинанието.Ако ние ,майките не сме съпричастни и не помогнем,кой тогава!?Всички участници пеят безвъзмездно,а ние си правим тънки сметки.Тъпо е.

# 113
  • Мнения: 494
По този повод, какво стана с даренията от англичаните за Могилино? Нали там се бяха организирали хората да събират пари? Къде са отишли те? Защо никой не казва?
 Има начини да се попита и провери, стига човек да иска да разбере. А и защо някой трябва да го казва публично? Имат право да питат тези, които са дали парите-англичаните, в случая. Аз ще питам за парите от нашите СМС-и , когато свърши "Шесторката..."

# 114
  • София
  • Мнения: 62 595
Какви тънки сметки, като става въпрос за много пари? Това са си дебели сметки. Неслучайно попитах за даренията от англичаните. Ние все си събираме пари, пращаме СМС-си и никой не знае къде потъват парите после.
 Не е ли и сега задължение на социалните да осигурят на децата рехабилитатори, логопеди, лекари, лекарства, педагози да работят с децата? А?

Поне разбрах, че неводолните биват обвинявани в кудкудякане. А доволните славейчета ли са?

# 115
  • Мнения: 494
BirdsFlu,това за кудкудякането не се отнасяше лично за теб,а за всички недоволни от начинанието.Ако ние ,майките не сме съпричастни и не помогнем,кой тогава!?Всички участници пеят безвъзмездно,а ние си правим тънки сметки.Тъпо е.
 Много, много тъпо. Заради "тънките сметки", нищо не помръдва тук. "Големи сме тарикати-да-а-а-а...нас няма кой да ни излъже"...Няма по-голям виц от този. И по-голяма тъпотия!
 И пак повтарям-има начини да се попита и да се разбере колко са парите и къде са отишли. Правила съм го по други поводи. Виж, ако след това не сме доволни-това е друго нещо! Тогава съм съгласна. И ще съм от първите, които ще крякат и викат до небесата...

# 116
  • Мнения: 7 136
С изключение на дуо Маринови и Мариана Попова, всички останали участници ми допадат. А, Мартин Захариев със заешките ушички ми дойде в повече.
Тити е невероятен. Днес ще си взема цевели ваучер, че предишния замина за Коледа-та. И ще пускам СМС-и. Не го правя заради БТВ или заради правителството. Дано децата имат шанс. И дано парите са повече, за да направят къща не за 15, а за всички нуждаещи се от специални грижи малки човечета.
И още едно дано - дано инициативата не бъде източена по време на строителството с кухи звена и доставчици.

# 117
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ехе, голям купон се вихри тука!!! Mr. Green що не бях един продуцент да ви пусна в ефир, голям сейр щяхме да спретнем, пък народа това търси...
предаването е супер! нали не си мислите, че с Виенската филхармония щеше да има подобен успех?  Naughty
друг е въпроса, че не всичко е пари приятелю! и че проблема на децата не идва от липсата на пари. проблема е в усвояването им! г-жа Масларова и сие най-вероятно вече потриват ръчички... Thinking

# 118
  • Мнения: 639
г-жа Масларова и сие най-вероятно вече потриват ръчички... Thinking
Ето това ме притеснява и мен, ама се надявам от УНИЦЕФ да не ги допуснат да си натопят ръчичките в меда... Пак малък офф - mit*bul, възхищавам ти се за това, което правиш в твоя район  bouquet

# 119
  • Мнения: 85
[
Не гледах.
Няма да пусна СМС.
Имам твърде особено мнение за бтв, за да се включа в каквото и да е, организирано от тази телевизия. Като чета мненията, се убеждавам все повече и повече в правотата си.
Някой находчиво беше препоръчал по-нагоре - защо не отидат да пеят пред децата? Пред тях да развяват роклите си...
Аман...
Peace
 А някой информиран, ще ме информира ли, дали също така парите от рекламите в шоуто ще бъдат дарени за децата? А дали въпросната К.Х. ще се лиши от няколко чифта от многобройните си обувки, за благотворителната кауза hahaha

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 12:23 от kikka

Общи условия

Активация на акаунт