"Великолепната шесторка"

  • 21 094
  • 414
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 181
По-добре sms за  помощ на децата отколкото да пълним гушите на някой от тези реалити формати.

# 121
  • Мнения: 7 142
Да, друго нещо е смс в полза на знайни и незнайни брадъри и систъри.

# 122
  • Мнения: 48 305
е по- добре за децата, отколкот за брадъри и други подобни, ама 1/3 от заплатата ми отива за данъци, искам част от тях да отиват за тези дечица, ама няма
не ме рабирайте погрешно, не смятам че държавата ми е длъжна , не съм роптала за високо майчинство и детски, не работя на черно за да спестя от данъци и осигуровки, но ми се иска поне понякога държавата да си мръдне пръста

# 123
  • Мнения: 7 142
Че кой не иска? Не сме случили на държава. Обаче има много Човеци, заради които си заслужава да се участва. Снощи, докато течеше предаването пред очите ми бяха Тео, Летящата, Вълкът, дошъл от Разград, за да размърда трътката на Маслената кифла и подобния на нея добитък, събран от кол и въже по критерий бездушие. Всъщност не са само тримата изброени, разбира се. Това, което правят в момента от БТВ е да натрупат рейтинг и да яхнат вълната. На гърба на усилията, положени от други. Пет пари не давам за телевизионерите, но за майчетата от форума, които лишиха семействата си от внимание, за да се заемат с тази кауза бих се жертвала за много неща. ТЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ.  bouquet 
Скоро трудовата ми книжка ще се краси с трудов стаж от 15 години. Не ми се смята какви данъци съм внесла в бюджета и няма да го правя. Сигурна съм, че сумата е огромна.

# 124
  • Мнения: 112
Никой няма да спечели, ако само се заяждаме. Да, вярно е, че всеки има право на мнение и че в спора се ражда истината. Добре, тогава дайте някакво процедурно предложение, как да се подобри живота на децата от "Могилино" и от други подобни домове.
Явно на първо място е нужна гласност, а БТВ правят именно това.
 На второ място е необходимо да се отворят очите и сърцата на управляващите. Е не мислите ли, че този формат умилява политици и обществено известни личности. Когато накараш някого да върши нещо, в което не е добър, а направо се излага и той приеме безусловно, не значи ли това, че е засегната най- нежната струна в сърцето му.
Дано се пуснат много СМС-си, но и дано банковата сметка стане значима, за да се сложи край на тази трагедия и това безхаберие.
Хубав ден на всички и положителна нагласа в само-преценката ви и в преценката на всичко, което ви заобикаля.

# 125
  • Мнения: 1 615
Фалше идва и още как... Дано има някаква полза, но форматът (и заглавието) са ... малко неподходящи. А "великолепните", хм... Някои се справиха с ролята си, но други просто си направиха собствената реклама и не се съмнявам, че това е единственият им мотив. М.Захариев, примерно, ми направи впечатление на човек, сметнал точно колко ще спести от реклама още преди да е чул въпросителните нотки в думите на Н.Симеонова. Видях му сакенцето, чух и нечии думички, отправени към Деси... Безплатна реклама на списанието му в големи количества. Напъна се да изкара и сълза, ама.. търка, търка и не успя.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 2 272

 На второ място е необходимо да се отворят очите и сърцата на управляващите.
Не! Необходимо е просто да започнат да работят, да мислят и да решават проблемите, за които им се плаща.
Техните сърца не са ми особенно интересни и нищо не решават.

# 127
  • Мнения: 2 242
Подкрепям подпомагането на децата. НО дали това е най-подходящия начин? Не съм уверен.
Все пак ми се иска да попитам:
- Преди години бТВ събираха пари в помощ на хората пострадали от първите наводнения. От събраната крупна сума аз лично чух за построяването на 3 къщи. Не казвам, че е направено само толкова. Просто нямаше достатъчна яснота къде са отишли парите от СМС-и. А това е обезкуражаващо за много хора. Дали и тази кампания ще завърши така?
- Ще има ли подобни кампании за останалите деца след първите 15? А за другите домове?
- ДДС от СМС-ите пак ли ще отива в държавния бюджет (от който пък получават пари подопечните на министъра на труда и социалната политика)???

- Съглсни ли сте да бъде предложено на г-жа Масларова да е една от "великолепните" шест? Та поне с песен да помогне на едно дете...
- Относно стайлинга. Мили дами, представете си, че съпруга ви е продуцент на предаване по национална телевизия, а вие се изживявате като ненадминат стилист. Как би ви прозвучало "Виж, мила. Продуцирам предаването, но ще наема друг за стайлинга. На хората им е омръзнало от неуместните ти решения"? Дали ще позволите друг да припари?
 hahaha

# 128
  • Мнения: 1 615
Friend, чудесно казано!

# 129
  • Мнения: 1 606
Не ми харесва предаването, не ми харесва това, че някой трупа дивиденти на гърба на невинни души. И защо помощта е само за децата от Могилино (и то за част от тях , доколкото разбрах), само те ли останаха низвергнати. Популистко е, не ми харесва...

# 130
  • Мнения: 4 300
Не мислите ли , че ще е леко тъпо да се изтъпанят 6 парчета и да запеят пред деца, които нямат нормална тоалетна и нямат какво да ядат ooooh!

# 131
  • Мнения: 11 747
И аз както други преди мен се питам, дали поне половината пари от събраните с тези СМС- и ще стигнат до децата? Накъде ли ще поемат тези пари, къде ли ще потънат.
Други тъжни коментари не ми се правят.

# 132
  • Мнения: 3 268
Не ми харесва предаването, не ми харесва това, че някой трупа дивиденти на гърба на невинни души. И защо помощта е само за децата от Могилино (и то за част от тях , доколкото разбрах), само те ли останаха низвергнати. Популистко е, не ми харесва...
значи като не може да се помогне на всички,по-добре на никой да не се помага,така ли?

# 133
  • Мнения: 1 606
Не ми харесва предаването, не ми харесва това, че някой трупа дивиденти на гърба на невинни души. И защо помощта е само за децата от Могилино (и то за част от тях , доколкото разбрах), само те ли останаха низвергнати. Популистко е, не ми харесва...
значи като не може да се помогне на всички,по-добре на никой да не се помага,така ли?

Просто според мен не е това начина, мое мнение, не ангажирам никого с него.
Тук във форума без много шум се събраха страшно много пари за дечица, без някой да се прави на звезда и да си развява балните рокли в ефир.

# 134
  • Мнения: 3 268
Снощи по-време на предаването бяха събрани 80000 лв.Само за 1 час.Как ти се струва?

Общи условия

Активация на акаунт