Ягодка и Саса -обсъждане на продуктите-МАРТ/2/

  • 33 286
  • 830
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 202
eta, за съжаление или не, аз и до тоалетната ходя с Мерца си. Май трябва да отварям по-широко прозорците му. Joy Пък така ще е опасно за движението. newsm78

Емел, дано не се засегнеш, това, което ще кажа е съвсем в кръга на шегата, но трябваше няколко пъти да прочета поста ти, за да разбера какво имаш предвид. В първия момент реших, че хапчетата мерц ти действат разхлабително  Crazy

# 736
  • Мнения: 2 768
eta, за съжаление или не, аз и до тоалетната ходя с Мерца си. Май трябва да отварям по-широко прозорците му. Joy Пък така ще е опасно за движението. newsm78



Абе върши работа и на делови срещи, знаеш ли колко са резултатни (в моя полза  Mr. Green).

Само количеството трябва да е премерено, че ако пак цитирам рускините "передоз убивает все живое в радиусе 1 км, в т.ч. и носительницу аромата."  hahaha

# 737
  • Мнения: 100
eta, за съжаление или не, аз и до тоалетната ходя с Мерца си. Май трябва да отварям по-широко прозорците му. Joy Пък така ще е опасно за движението. newsm78

Емел, дано не се засегнеш, това, което ще кажа е съвсем в кръга на шегата, но трябваше няколко пъти да прочета поста ти, за да разбера какво имаш предвид. В първия момент реших, че хапчетата мерц ти действат разхлабително  Crazy
офф,а във втория какво разбра,че аз и в първия и втория нещо нестоплям newsm78

# 738
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
eta,благодаря за описанието на парфюма.Ще го поръчам,ако толкова не ми допадне, ще ти пиша,ако още го искаш Mr. Green

# 739
  • Мнения: 289
Хайде и аз да се отчета с поръчка на Будоара  Rolling Eyes 

# 740
  • София
  • Мнения: 1 825
Ох, момичета, смея се със сълзи както на описанието на парфюма, така и на съпоставката на Мерцедеса с таблетките Мерц.
Чак спирам движението, като отворя прозореца на тоалетната. Joy


Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 13:22 от Емел

# 741
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз го поръчах този Будоар Laughing Май ще започнем да се разпознаваме по него Joy

# 742
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Уж си бях самозабранила да поръчвам и като предпазна мярка да влизам в темата.
Де ми трябваше да ви чета с тоя Будоар, ей сега го пуснах и аз.  Twisted Evil

# 743
  • Мнения: 3 353
С риск да разочаровам някого - Будоар не е от най-лесните за носене парфюми.
Интересен е, но е по-скоро класически, има в него нотка старомодност - при това осезаема.
Натрапва се, доминира. Според мен абсолютно неподходящ за топло време и щедра употреба.
Имам пробичка от него и още съм в размисъл дали да го поръчам.
Най-вероятно няма да го направя - харесва ми, но за моя вкус е твърде взискателен и солиден.

# 744
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ета ни беше обаснила горе-долу същото за парфюма,но това не пречи да го имаме дори и само за важни поводи.

# 745
  • Мнения: 36 222
Будоар е парфюм, който предпочитам да мириша от шишето, а не да нося  Mr. Green

# 746
  • Мнения: 3 353
Ета ни беше обаснила горе-долу същото за парфюма,но това не пречи да го имаме дори и само за важни поводи.

Домино. Наредено в редичка.
Един възкликва - има Будоар на невероятна цена, парченцето пада и повлича всички останали Laughing

Нотка здрав разум под формата на още едно мнение за парфюма, не мисля, че е излишна Peace

# 747
  • Мнения: 36 222
Тони, после ще има поне десетина излишни бройки тук и в Продавалника Simple Smile

# 748
  • Мнения: 271
Будоар е парфюм много близък до Сафари на Ралф Лаурен.Ако някой е ползвал последният ще добие представа за Будоар.
За мен Будоар е много женствен парфюм.Усещам цветя примесени с пудра,но пудра от едновремешните-леко сладка и креместа.
Представям си  будоарите на дамите от 16,17 век.Роклите с кринолини.Задължителните перуки и напудрени лица.Хубав парфюм,който няма нищо със сладките масовки,които в момента заливат пазара.
За трайност -много е траен,един от най трайните ми парфюми.Както се казва от сутрин до мрак.
Мисля си,че е малко труден за харесване,особенно за любителите на Ескада и други леки водици.

# 749
  • Мнения: 404
Коректни са. Получих парфюм, който се беше разлял . Липсваха около 10 мл. Изпратиха ми нов. Препоръчвам ги
а снимки ли им изпрати, или как?
Да, изпратих им и снимки

Общи условия

Активация на акаунт