Ягодка и Саса -обсъждане на продуктите-МАРТ/2/

  • 33 278
  • 830
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 408
Будоар е парфюм много близък до Сафари на Ралф Лаурен.Ако някой е ползвал последният ще добие представа за Будоар.
За мен Будоар е много женствен парфюм.Усещам цветя примесени с пудра,но пудра от едновремешните-леко сладка и креместа.
Представям си  будоарите на дамите от 16,17 век.Роклите с кринолини.Задължителните перуки и напудрени лица.Хубав парфюм,който няма нищо със сладките масовки,които в момента заливат пазара.
За трайност -много е траен,един от най трайните ми парфюми.Както се казва от сутрин до мрак.
Мисля си,че е малко труден за харесване,особенно за любителите на Ескада и други леки водици.

Харесвам и ползвам на Chanel - Chance и Coco Mademoiselle, смяташ ли че този би ми допаднал  Peace

# 751
  • Мнения: 231
Будоар е парфюм много близък до Сафари на Ралф Лаурен.Ако някой е ползвал последният ще добие представа за Будоар.
За мен Будоар е много женствен парфюм.Усещам цветя примесени с пудра,но пудра от едновремешните-леко сладка и креместа.
Представям си  будоарите на дамите от 16,17 век.Роклите с кринолини.Задължителните перуки и напудрени лица.Хубав парфюм,който няма нищо със сладките масовки,които в момента заливат пазара.
За трайност -много е траен,един от най трайните ми парфюми.Както се казва от сутрин до мрак.
Мисля си,че е малко труден за харесване,особенно за любителите на Ескада и други леки водици.
Хвърлихте ме в размисъл с този Будоар, и сега се чудя дали да поръчвам, основно ползвам Шанел  Мадмоазел, Шанс, Алюр, харесват ми по тежки аромати ,но не сладникави ... ?

# 752
  • Мнения: 271
Будоар е парфюм много близък до Сафари на Ралф Лаурен.Ако някой е ползвал последният ще добие представа за Будоар.
За мен Будоар е много женствен парфюм.Усещам цветя примесени с пудра,но пудра от едновремешните-леко сладка и креместа.
Представям си  будоарите на дамите от 16,17 век.Роклите с кринолини.Задължителните перуки и напудрени лица.Хубав парфюм,който няма нищо със сладките масовки,които в момента заливат пазара.
За трайност -много е траен,един от най трайните ми парфюми.Както се казва от сутрин до мрак.
Мисля си,че е малко труден за харесване,особенно за любителите на Ескада и други леки водици.
Хвърлихте ме в размисъл с този Будоар, и сега се чудя дали да поръчвам, основно ползвам Шанел  Мадмоазел, Шанс, Алюр, харесват ми по тежки аромати ,но не сладникави ... ?


Будоар в никакъв случай не може да бъде наречен много сладникъв аромат.За мен е по -скоро пудрен аромат.
А за тежък и траен не отстъпва на Шанелите.Те всички парфюми на Вивиан май са такива.Съдя за това и от Англоманията.

# 753
  • Мнения: 1 645
Ета ни беше обаснила горе-долу същото за парфюма,но това не пречи да го имаме дори и само за важни поводи.

Домино. Наредено в редичка.
Един възкликва - има Будоар на невероятна цена, парченцето пада и повлича всички останали Laughing

Нотка здрав разум под формата на още едно мнение за парфюма, не мисля, че е излишна Peace

Де да беше само с Будоара така Mr. Green

# 754
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Ета ни беше обаснила горе-долу същото за парфюма,но това не пречи да го имаме дори и само за важни поводи.

Домино. Наредено в редичка.
Един възкликва - има Будоар на невероятна цена, парченцето пада и повлича всички останали Laughing

Нотка здрав разум под формата на още едно мнение за парфюма, не мисля, че е излишна Peace

Де да беше само с Будоара така Mr. Green
не само с  Grinningнего ами и шисейдо май

# 755
  • Мнения: 100

Домино. Наредено в редичка.
Един възкликва - има Будоар на невероятна цена, парченцето пада и повлича всички останали Laughing

Нотка здрав разум под формата на още едно мнение за парфюма, не мисля, че е излишна Peace
[/quote]
ваобще недо4аквам и да подне парвото пар4енце.открила съм ви преди месец(с вас и ягодка)и ве4е имам 17 поръчки

# 756
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А манията по Клиника какво чудо беше newsm78

# 757
  • Мнения: 630
Момичета, имам въпрос към тези, които са използвали фдт на Ланком. Знете ли, кой се води най- светлият цвят, защото не мога да се ориентирам по цветната таблца в Ягодата. Струва ми се, че е порцелан, но има има и един цвят Beige Albarre, който също ми се струва много светъл. Аз съм много светла и искам фдт-на да ми стои естествено, а не като тъмна маска.
Става въпрос за Ланком Адаптив. Ще съм благодарна на всички, които могат да ми отговорят

ps Знам, че най- добрият вариант е да отида в магазин и да сравня, но в момента нямам възможност(в близките дни дори), така че разчитам на вас

Това е фдт-на http://oth.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=285&goChar= … ;LineId=2578#2578

# 758
  • Мнения: 3 094
Хайде на Будуарите! Grinning

# 759
  • Варна
  • Мнения: 3 415
milo_kremi, най-светъл ми се вижда #1  Peace

# 760
  • Мнения: 1 655
Хайде на Будуарите! Grinning
Ох, аз се чудя от вчера дали да го поръчам. newsm78
Ако не ми хареса  Sick

# 761
# 762
  • Мнения: 1 055
Момичета, имам въпрос към тези, които са използвали фдт на Ланком. Знете ли, кой се води най- светлият цвят, защото не мога да се ориентирам по цветната таблца в Ягодата. Струва ми се, че е порцелан, но има има и един цвят Beige Albarre, който също ми се струва много светъл. Аз съм много светла и искам фдт-на да ми стои естествено, а не като тъмна маска.
Става въпрос за Ланком Адаптив. Ще съм благодарна на всички, които могат да ми отговорят

ps Знам, че най- добрият вариант е да отида в магазин и да сравня, но в момента нямам възможност(в близките дни дори), така че разчитам на вас

Това е фдт-на http://oth.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=285&goChar= … ;LineId=2578#2578

привет, мила! Аз използвам основно ФДТ-ве на Ланком, не съм имала въпросния, но по принцип най-светлият им номер е 01. Тоест точно  Beige Albarre, който си посочила. Въпросът е, дали си за най-светлия цвят, дали ще ти пасне на оттенъка на кожата и т.н. За това е хубаво да се пробва...За мен задължително даже, освен това идва лято и ще потъмнеем Blush Ако нямаш възможност обаче и си сигурна - рискувай, защо не Tired

# 763
  • Мнения: 3 094
Хайде на Будуарите! Grinning
Ох, аз се чудя от вчера дали да го поръчам. newsm78
Ако не ми хареса  Sick


аз приоритетно плътни и ориенталски ползвам, та надявам се да не ме разочарова. Обичам Адикт, Ж'адор, Еден, Бизанс, Алшими, Джангъл-ите, Дюн, Ултравиоле, Ипноз, Ланвен, Жил Сандер №4, Алюр, Органза, Венеция, Амариж, Уиш, Мира Баи, Кашмир.............и все такива - вече не ги помня Laughing.....другите нещо не са ми по темперамента.

# 764
  • Мнения: 149
Аз също използвам ФДТ на Ланком-Тейн Ейдъл.От тази серия съм ползвала 01 и 010.010 е най-светъл.Той  леко розовее, но много дискретно, а 01 е с лек бежов оттенак.И двата номера са за светла кожа, вече зависи от теб какъв искаш да е оттенака им.Тейн Ейдъл е много добър.Дълготраен е-вземи него.Разликата в цената между избрания от теб и този, за когото пиша  е минимална.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт