Music Idol 2/5/

  • 25 486
  • 681
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 569
  Страхотен е!

# 601
  • Мнения: 3 153
Обаче винаги се сещам как рева на кастингите[/size]  Blush

Да, има много вторични белези, които му пречат да бъде музикален идол, но гласът му е феноменално добър.

Оххх, тоя Вили е просто чудесе, обожавам чувството му за хумор.

# 602
  • Мнения: 4 978
Обаче винаги се сещам как рева на кастингите  Blush

И аз. Може би досега винаги се е чувствал недооценен.
Затова и на моменти се държи леко "сектантски"

# 603
  • Мнения: 6 446
Ама днес стилистите хич не са си свършили работата  ooooh! Tired

# 604
Обаче винаги се сещам как рева на кастингите[/size]  Blush

Да, има много вторични белези, които му пречат да бъде музикален идол, но гласът му е феноменално добър.

Оххх, тоя Вили е просто чудесе, обожавам чувството му за хумор.
Да, вили винаги е в 10тката, шпри това много лаконично Simple Smile))

# 605
  • Мнения: 3 153
Какви аматьори, това предаване трябва да излъчи Айдъла на България, талант, личност, всичко в едно ... уж!!!


Аматьори са, много ясно, щом никой не ги знае професионално преди да се явят тук. Някои от тях ще станат професионалисти, но не са все още Wink

# 606
  • Мнения: 1 775
Оххх, тоя Вили е просто чудесен, обожавам чувството му за хумор.
Да, наистина, чак му се чудя от къде ги измисля тия бисери, дето ги ръси. Фен съм му, определено.

# 607
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Оф, стилистите направо са се изгаврили с Пламенчето.. ooooh! ooooh!

# 608
  • Мнения: 3 153
Уффф, що така я харесват тая Пламена................на мен лично ми е туу мъч!!! Хич не ме радва-нито като визия, нито като пеене.

# 609
Коя беше песента на Пламена, Тя ли беше с дона съмър или се бъркам.

# 610
  • Мнения: 781

Що не дадоха "Purple rain" на Ванката да видим тогава как ще се държи? Дадоха му Жиголото и после що се лигавел ooooh!
Да не говорим, че щеше да я изпее хиляда пъти по-добре.

На Иван винаги ще дават подобни песни като "жиголо", защото само той може я изпее както трябва. И до края ще го предизвикват по този начин....жалко.....

# 611
  • Мнения: 4 978
Уффф, що така я харесват тая Пламена................на мен лично ми е туу мъч!!! Хич не ме радва-нито като визия, нито като пеене.

ох, олекна ми.. не съм само аз  Mr. Green

# 612
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
Уфф, сега пак ще има лиги и сополи ... и педерастки дънки ooooh!

# 613
  • София
  • Мнения: 6 210
Cruela D'Evil,  Petинка - и аз се присъединявам към вас! Има талант момичето, обаче не ми влезе и на мен под кожата... Пък и да ви кажа, сега сравнявам всички момичета с песента на Нора от тази вечер ! Сигурно заради това не мога да се накефя на другите! Чакам Деница Simple Smile

# 614
  • Мнения: 3 153
Уфф, сега пак ще има лиги и сополи ... и педерастки дънки ooooh!
Хихихх, не само са педерастки дънките, а и младежът е леко женствен тип-тяло тип круша-задникът му е по-широк от раменете:))) Иначе като един от петима в някоя бой банда ще е просто пърфект.............но нищо повече.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт