Music Idol 2/5/

  • 25 475
  • 681
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1
Този Денислав що вие тъй?

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 213
Фънки ужасно прекали с Иван, просто не можех да повярвам. Ще кажеш, че светът свършил! Ами да го игнорира и толкова, направо изтрещя тоя човек. Много ми хареса Иван, какво толкова е направил (освен накрая) не разбирам, трябва ли всички да са супер смирени и седящи точно на звездичката си, козирувайки насам - натам. Е, такъв е, но е много грозно, че почти не го хвалят от журито. Ами кофти е - другите само да им свърши песента и веднага едни суперлативи, все едно певец до сега не са чували, а за него вече им е като сценарий да се държат все едно кой знае какво се е случило.

# 617
  • Мнения: 781
И аз не харесвам Пламена. Не харесвам Денислав и Стоян. Ана и Мария са ми извън всяка класация.
Чакам Деница с нетърпение.

# 618
  • София
  • Мнения: 1 510
Малкият определено не ми харесва, не смятам, че е от най-талантливите.

# 619
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
И аз нещо не се кефя на Пламена, а Денислав хич не ми хареса как пее тая вечер.

# 620
  • Мнения: 916
Пламена много ме дразни с говора си..много превзет и лигав...тя самата е такава...

...и аз чакам Деница!!! Хайде Mr. Green

Оставили са я за черешката!

# 621
  • Мнения: 1
Стига си скубете косите за айтошкия момък, сега като напуснат фалшиментите, Иван ще се прероди ... искренно се съмнявам ама айде от мен да мине!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 622
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 102
Уффф, що така я харесват тая Пламена................на мен лично ми е туу мъч!!! Хич не ме радва-нито като визия, нито като пеене.

ох, олекна ми.. не съм само аз  Mr. Green
Много сме Mr. Green

Уфф, сега пак ще има лиги и сополи ... и педерастки дънки ooooh!
Хихихх, не само са педерастки дънките, а и младежът е леко женствен тип-тяло тип круша-задникът му е по-широк от раменете:))) Иначе като един от петима в някоя бой банда ще е просто пърфект.............но нищо повече.
Четеш ми мислите.

ПП. Божкеее, песента била гадна. Дете, ко да го прайш!

# 623
  • Мнения: 1 956
Денислав страшно ми прилича на някой от Duran-Duran, не знам защо? Всеки път като го видя и се сещам за тях  Grinning

# 624
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол Йънг дано не гу е чул това... Лежала му била тая песен на Денислав - да, ама друг път!

# 625
  • Мнения: 1 107
И аз нещо не се кефя на Пламена, а Денислав хич не ми хареса как пее тая вечер.

A,  и аз така да не се повтарям:)
Иначе мисля, че Денислав звучи доста самодейно...в сравнение с другите бледнее доста, а Пламена ми изглежда поне 10 години над възрастта й- изумих се, че е само на 18г., а и не ви ли напомня в лице на Бони Тейлър?

# 626
  • Мнения: 1 107
Денислав страшно ми прилича на някой от Duran-Duran, не знам защо? Всеки път като го видя и се сещам за тях  Grinning
На мен пък ми прилича много на едно от момчетата от А-Ha в ранните им години, но нещо не намирам подходяща снимка за сравнение

# 627
  • Мнения: 4 978
Уфф, сега пак ще има лиги и сополи ... и педерастки дънки ooooh!
Хихихх, не само са педерастки дънките, а и младежът е леко женствен тип-тяло тип круша-задникът му е по-широк от раменете:)))

Само си представям как ще изглежда на 35, ако не положи някакви усилия да се постегне

# 628
  • Мнения: 3 153
Пол Йънг дано не гу е чул това... Лежала му била тая песен на Денислав - да, ама друг път!
Joy Joy Лежи му на него нещо, по-точно някоя му лежи на него.......ама не е тая песен:)))

# 629
  • Мнения: 4 978
Деница ще пее нещо на Тина Търнър

Общи условия

Активация на акаунт