Втурнаха се всички на пазар,за МАЙския си малчуган(26)

  • 10 582
  • 292
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 572
Здравейте!
Това с "много сте бързи" е малко да се каже!
Здравейте момичета,
най-после се завърнах.от петък ме нямаше,защото бях в болницата за задържане.Сутринта в петък станах с болки в корема и кръста.отидих до болницата за преглед и се оказа,че съм с 1.5см. разкритие и леко кървене!Приеха ме за задържане,но слава богу вече съм добре и ме пуснаха!Пуснаха ме с уговорката,че ще лежа и ще се тъпча с лекарства  Sick,защото апарата показа и че съм с регулярни контракций!Сега зора е да вляза в 9-тия на 14 април!!От там насетне и да тръгне...няма проблеми!
Стискай зъби а ние палци! С теб сме!
Сега се замислих, че колкото и проблеми да имам със свекърви или майки или баби, или каквото и да е наи важното е да сме спокойни и да сме зздрави! МАЙНАТА ИМ НА ВСИЧКИ! НИЕ СМЕ ВАЖНИ
а за ЖК, аз днес  ще си взема болничния  Sick  как ме дошубя изведнъж!
Хаиде лек Ви ден

# 166
  • Мнения: 85
Здравейте момичета,
най-после се завърнах.от петък ме нямаше,защото бях в болницата за задържане.Сутринта в петък станах с болки в корема и кръста.отидих до болницата за преглед и се оказа,че съм с 1.5см. разкритие и леко кървене!Приеха ме за задържане,но слава богу вече съм добре и ме пуснаха!Пуснаха ме с уговорката,че ще лежа и ще се тъпча с лекарства  Sick,защото апарата показа и че съм с регулярни контракций!Сега зора е да вляза в 9-тия на 14 април!!От там насетне и да тръгне...няма проблеми!

Ще стискаме палци до 14, та това са само 5 дена. Крепи леглото и стой спокойна. Ще успееш, вярваме в теб!  thumbsup

# 167
  • Мнения: 85
Здравейте!
Това с "много сте бързи" е малко да се каже!
Здравейте момичета,
най-после се завърнах.от петък ме нямаше,защото бях в болницата за задържане.Сутринта в петък станах с болки в корема и кръста.отидих до болницата за преглед и се оказа,че съм с 1.5см. разкритие и леко кървене!Приеха ме за задържане,но слава богу вече съм добре и ме пуснаха!Пуснаха ме с уговорката,че ще лежа и ще се тъпча с лекарства  Sick,защото апарата показа и че съм с регулярни контракций!Сега зора е да вляза в 9-тия на 14 април!!От там насетне и да тръгне...няма проблеми!
Стискай зъби а ние палци! С теб сме!
Сега се замислих, че колкото и проблеми да имам със свекърви или майки или баби, или каквото и да е наи важното е да сме спокойни и да сме зздрави! МАЙНАТА ИМ НА ВСИЧКИ! НИЕ СМЕ ВАЖНИ
а за ЖК, аз днес  ще си взема болничния  Sick  как ме дошубя изведнъж!
Хаиде лек Ви ден

Успех и на теб! От какво те е страх, все пак?

# 168
  • Мнения: 572
dessyaja ами от нищо не ме е страх ама ме дошубя като се замислих че остават 45 дни евентоално хихихк! Още не е готова стаята на бебето и изобщо кудето ще живеем няколко месеца! а и апатрамента и той! ама все пак имам си мама и тате дето ще ги строявам хихихи

# 169
  • Мнения: 60
Момичета, добро утро! Как сте в този мрачен ден? Дано сте по-добре от мен. Аз тази сутрин се събудих с много оттекли ръце и крака и едва си свивам пръстите на ръцете, а и краката ужасно ме болят. Май днес за разлика от вчера ще лежа. Спирам с оплакванията  Embarassed , че ставам досадна, но ако има и друга мама с подобни проблеми, моля да сподели, дали е открила нещо от което да и отшумява болката. Благодаря предварително  Hug !

# 170
  • Мнения: 85
dessyaja ами от нищо не ме е страх ама ме дошубя като се замислих че остават 45 дни евентоално хихихк! Още не е готова стаята на бебето и изобщо кудето ще живеем няколко месеца! а и апатрамента и той! ама все пак имам си мама и тате дето ще ги строявам хихихи

Е аз имам до 7 май по -малко от 30 дни... а ремонта е в застой, чакаме татито да боядиса, и ламината да дойде, а на 23 идва жена да чистим!!!
Смятай, колко ми е гот..., но да ти кажа воъбще не бързам... щото хубави неща стават бавно! Успех отново и хубав ден!  Hug

# 171
# 172
  • Мнения: 94
Добро утро и от Варнааа,

явно слънчевата седмица ще е само за варненки hahaha

тука айде да поразмахам пръст  smile3513 вчера на кафенцето в КРАМЕР-а бяхме само.. 5, срамота!
jerry, kris_80, SVU_D  си имат извинение, ама другите??

Какво става с kontesa, mi6leton, Abelia, Alabala..

Ами Слънчо, megelinka, sundey, fruit ... несериозни сте! ще се радвам да ме оборите все пак ...

Мисля, че е полезно и приятно да се запознаеш с други бременни, особено в твоя месец! Но вече си мисля, че това ни допада повече на тези варненки, които се срещаме периодично, другите си имат по-важни дела и интереси.. въпрос на избор, пък и.. приоритети.

А сега и аз да пийна кафеее

# 173
  • Мнения: 236
Ехооо добро утро и от нас  Simple Smile
Наистина много мами вчера сме били на ЖК,както и аз,взех си болнчния дадаха ми и направлението и сега ме викат след 2 седмици  на преглед и ще ми пускат пак изследвания
ivanakostova стискай кълките имаш още малко до 9 месец
И у нас още тече ремонта.....дано свърши към края на седмица че е голяма лудница
Опа  мерси за кафенцето   bouquet
Абе какво стана БУРГАСКИТЕ МАМИ дайте да си уговорим една срещичка

# 174
  • Мнения: 94
Отивам в офиса за заплатката от март..макар,че като ми удържат за последно за тъпите осигуровки и кво... ама айде, чакаме ся голееемите париии..

което ми напомня, че не помня nuncheto за коя стая в НОИ каза, че се ходи за тоя ПИК, как ставаше с няква молба, за колко време го дават и кво им е работното време..  newsm78

следобеда да идем с nelesita дотам..  Hug

# 175
  • Мнения: 7
Добро утро момичета от слънчева Варна! Аз сега ще хапна малко и отивам за болничния че трябваше да го взема на 07.04 ама нещо ме домързя да ходя сутринта. И вчера ходихме да гледаме апартаменти. Да ви се оплача: нашите хазайки са ужасни. Знаят че др.месец ще имаме бебе и ни казаха че от май ще ни вдигат наема. Че ние сега плащаме 240 евро. Колко повече  smile3511
И ние решихме че ако си вземем с ипотека пак толкова горе-долу ще плащаме. Ама никакво разбиране никой не проявява. Не стига че на мен ми плащат мизерни болнични и разчитаме само на неговата заплата... Направо съм бясна тези дни  #Cussing out

Някой питаше за kontesa. Аз се видях с нея преди няколко дни. В ремонт са а и още ходи на работа и няма време никакво милата.

# 176
Чудесна инициатива Hug Малко ни е късничко за нея, но пак ще е полезна. Благодаря, Еврофутбол.
Трябва ли предварително да се записваме или е свободно?
Не, не е необходимо предварително записване. Заповядайте в 12 часа!;-)

# 177
  • Габрово
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен!
Тук е едно такова мрачно, ама поне не вали! Аз съм решила днес да си стоя вкъщи и да си почивам, че нещо пак ме боли кръста.
То и аз като се замисля от днес ми остава само месец до секциото, ако бебка не реши да излиза по-рано. Пък нито сме изчистили основно, кошарката не е дошла, и разни такива, ама гледам да не се шашкам много. Дано да си изчака до края!
Вчера една колежка ми подари терлички, едни такива сладки, сама ги е плела, много мило ми стана. Ще ги кача в албума.
Утре с майка сме решили да отидем на пазар за чаршафчета, комплектче за изписване и още дрешки.
ivanakostova дръж се още малко остана, дано всичко да е наред!
Желая приятен ден на всички!

# 178
  • София
  • Мнения: 376
Добро утро майчета Hug, един час ви чета много писане много нещо браво на вас, личи си че вече всички сме си в къщи и чакаме големия момент Crazy
И аз да ви се похваля, че вчера ми мина комисията, взех си последния изпит - държавната практика newsm44 newsm44, и от днес съм свободна, ще си почивам и скитам активно до раждането на бебока, ще си пазарувам, охх много  ми хубаво

Аз имам да си взимам последната истинска заплата smile3534 този месец и после се почва голямото чакане за "големите" пари Rolling Eyes, но да сме живи и здрави и на татито дупето да му е яко да ни гледа hahaha hahaha
Хайде хубав ден от нас, като гледам ще си мързелуваме активно, с този дъждец навън Wear Umbrella

# 179
  • Мнения: 572
Crazy
И аз да ви се похваля, че вчера ми мина комисията, взех си последния изпит - държавната практика newsm44 newsm44, и от днес съм свободна, ще си почивам и скитам активно до раждането на бебока, ще си пазарувам, охх много  ми хубаво

 Wear Umbrella

ПОЗДРАВЛЕНИЯ! 
а аз излизам в дъжда !  smile3515 smile3516 smile3506

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт